Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felgyorsítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felgyorsítani a netes ismerkedést, ha egyszer a nők nem reagálnak normális időközökben?

Figyelt kérdés
Szerintem 1-2 hét alatt simán el lehetne jutni akár egy randiig is, de úgy látom, hogy ez csak vágyálom. Több lánnyal is leveleztem már itt is, egy részükkel odáig jutottam, hogy egy estéig voltam számukra "érdekes" (jobb esetben), váltottunk pár rövidebb üzenetet, netán még ők is érdeklődtek, aztán semmi, más részük meg annyira érdeklődő volt, hogy kb. nekem kellett volna udvari bolondként szórakoztatnom őket, mert még visszakérdezni sem voltak képesek, hogy "és neked mi a véleményed?" (utána meg csodálkoznak, hogy egyedül vannak). Akadtak persze olyanok is, akikben többet láttam, de rendszerint ők sem reagáltak megfelelő időközökben, némelyiknél egy hét is eltelik, mire hajlandó - ha hajlandó - válaszolni, mert "elfoglalt", de a nagy részük csak simán eltűnik. Így 2-3 hét alatt nem hogy képcseréig, fb-cseréig, találkozásig eljutnánk, hanem még szinte semmi komolyabbat sem tudok tőlük kérdezni, mert képtelenek időben (mondjuk 2 nap múlva) reagálni, miközben előtte meg sírtak, hogy irántuk senki nem érdeklődik, de amikor ott a lehetőség, akkor nem élnek vele. Én hiába mondanám azt, hogy a 2-3. levélben már simán kérek fb-ot, képet, skype-ot, akármit, aztán onnan már egy-két chatelés után rá lehet kérdezni, hogy akar-e találkozni, ha esélyt sem adnak arra, hogy gyorsabban haladhassunk, és ne múljon el az esetleges érdeklődésük. Hiszen 1,5-2 hét alatt az ilyesmit simán le lehetne zongorázni, ehelyett napokat kell arra is várni, hogy esetleg hajlandóak-e visszaírni (bár sokszor határozottan pozitív választ kaptam arra, hogy szeretném őket jobban megismerni), ilyen esetben meg rögtön letámadásnak veszik, ha tovább akarok lépni a személyesebb beszélgetés irányába. Szóval: hogyan lehet kikerülni ebből a csapdahelyzetből? És egyáltalán az ilyen nők miért siránkoznak, hogy nincs szerencséjük a férfiakkal, senkit nem érdekelnek, ha még nem is biztosítanak lehetőséget arra, hogy az irántuk érdeklődő fel is tudjon mutatni valamit?

2017. jan. 5. 19:24
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
76%
a meggyőző duma az mindenhol fontos,ismerek drogost,ismerek bolondot,mindnek van nője mert elő tudják adni magukat
2017. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
De most nem elsősorban társkeresőkről van szó, hanem pl. netes fórumokról, vagy ahogy írtam, itt is sokakkal leveleztem, és még képet se láttunk egymásról, mert odáig el se jutottunk, vagy ha kértem volna, akkor nagyrészt hárítottak.
2017. jan. 5. 19:43
 13/47 anonim ***** válasza:
81%

már megint egy nőgyűlölő poszt.


"Nem igazán értem az ilyet, akkor minek ír rám, hogy beszélgessünk."

nem mindig tudod egy emberről, hogy unalmas vagy idegesítő lesz, mielőtt beszéltél volna vele.


a kérdésedre pedig a válasz: kérjél tőlük randit, és ha nincs randi, szépen búcsúzzál el tőlük. megmondhatod, hogy nem levelezni, hanem találkozni szeretnél.

2017. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
17%

már megint egy nőgyűlölő poszt.


"Nem igazán értem az ilyet, akkor minek ír rám, hogy beszélgessünk."

nem mindig tudod egy emberről, hogy unalmas vagy idegesítő lesz, mielőtt beszéltél volna vele.


a kérdésedre pedig a válasz: kérjél tőlük randit, és ha nincs randi, szépen búcsúzzál el tőlük. megmondhatod, hogy nem levelezni, hanem találkozni szeretnél.



mitértessz idegesítő alatt?nektek minden baj?

2017. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
38%

#13


De ebben az esetben - nemtől függetlenül - meg lehetne írni, hogy "nincs kedvem veled beszélni többet, mert egy rakás szarnak tartalak". Csúnya ez is persze, de legalább korrekt.

2017. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
30%
a nők nagy része elvárja hogy a férfi szórakoztassa őket
2017. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A legrosszabb ***** válasza:
77%
Van egy tök hatásos receptem erre: egyszerűen ne éld bele magad az ismerkedésbe. Főleg a netes ismerkedésbe! Lehetőségként tekints bármilyen beszélgetésre, s ne azt lásd már benne, hogy a barátnőd lesz. Ne legyen célod megismerni őket, ne legyen célod találkozni velük, ne legyen célod feleségül venni őket. Csupán mint lehetőséget, úgy kezeld, s érezd jól magad közben. Ha nem jön össze, lelép, nem érdeklődik, ezredannyira nem fog érdekelni, hogy nem jött össze semmi, mert már másikkal beszélsz. A nők sosem szeretik, ha kizárólag rájuk koncentrálsz, s róluk szól az egész napod. Mondhatnám azt is, hogy nyugodtan szarj rájuk, s idővel ők fognak utánad szaladni, de ilyet itt hangoztatni már túlságosan radikális.
2017. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
#13: Már megint egy hülye, aki zsigerből nőgyűlölőz. Amúgy ha hajlandó lettél volna végigolvasni, épp az a problémám, hogy mivel nem reagálnak időben, még randit sem tudok kérni, hogyan kérjek randit olyantól, aki hektikus időközökben reagál, és képtelen arra, hogy legalább 2 naponta írjon. Én kérnék randit, ha normális ütemben haladna az ismerkedés. De ha már mondjuk a 2. levél - amiben ugye randit még korai kérni, hiszen nem is ismerem őt, plusz akkor az a baj, hogy biztosan csak dugni akarok, meg mi az, hogy máris elkezdtem kötődni hozzá - is csak egy hét múlva jön meg tőle, én meg válaszolok neki mondjuk másnap, de ő megint ki tudja, mikor reagál, akkor így abszolút nem pörgős a dolog.
2017. jan. 5. 19:49
 19/47 anonim ***** válasza:
kérdező,ezért nemkell itt ismerkedni,társkeresőn annyival jobb ott látod ki online,mikor lépett fel,ha felépett de nemirt card le,itt gyk-n más kituggya hánynaponta lépnek fel,közbe facéznak stb
2017. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
#17: Nem élem bele magam az ismerkedésbe, és nem akarok rögtön feleségül venni senkit, csak szeretnék normális ütemben haladni az ismerkedéssel, nem pedig folyton azt játszani, hogy én rendszerint 1-2 napon belül válaszolok (még ha hosszabban kell írnom, akkor is), a másik fél meg napok múlva is alig, és miatta nem lehet előrébb jutni, én hiába szeretném, hogy mondjuk már a 2. üzenet után menjünk fb-ra vagy skype-ra, ha a 2. üzenetre is már kb. két hetet kellene várni.
2017. jan. 5. 19:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!