Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felgyorsítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felgyorsítani a netes ismerkedést, ha egyszer a nők nem reagálnak normális időközökben?

Figyelt kérdés
Szerintem 1-2 hét alatt simán el lehetne jutni akár egy randiig is, de úgy látom, hogy ez csak vágyálom. Több lánnyal is leveleztem már itt is, egy részükkel odáig jutottam, hogy egy estéig voltam számukra "érdekes" (jobb esetben), váltottunk pár rövidebb üzenetet, netán még ők is érdeklődtek, aztán semmi, más részük meg annyira érdeklődő volt, hogy kb. nekem kellett volna udvari bolondként szórakoztatnom őket, mert még visszakérdezni sem voltak képesek, hogy "és neked mi a véleményed?" (utána meg csodálkoznak, hogy egyedül vannak). Akadtak persze olyanok is, akikben többet láttam, de rendszerint ők sem reagáltak megfelelő időközökben, némelyiknél egy hét is eltelik, mire hajlandó - ha hajlandó - válaszolni, mert "elfoglalt", de a nagy részük csak simán eltűnik. Így 2-3 hét alatt nem hogy képcseréig, fb-cseréig, találkozásig eljutnánk, hanem még szinte semmi komolyabbat sem tudok tőlük kérdezni, mert képtelenek időben (mondjuk 2 nap múlva) reagálni, miközben előtte meg sírtak, hogy irántuk senki nem érdeklődik, de amikor ott a lehetőség, akkor nem élnek vele. Én hiába mondanám azt, hogy a 2-3. levélben már simán kérek fb-ot, képet, skype-ot, akármit, aztán onnan már egy-két chatelés után rá lehet kérdezni, hogy akar-e találkozni, ha esélyt sem adnak arra, hogy gyorsabban haladhassunk, és ne múljon el az esetleges érdeklődésük. Hiszen 1,5-2 hét alatt az ilyesmit simán le lehetne zongorázni, ehelyett napokat kell arra is várni, hogy esetleg hajlandóak-e visszaírni (bár sokszor határozottan pozitív választ kaptam arra, hogy szeretném őket jobban megismerni), ilyen esetben meg rögtön letámadásnak veszik, ha tovább akarok lépni a személyesebb beszélgetés irányába. Szóval: hogyan lehet kikerülni ebből a csapdahelyzetből? És egyáltalán az ilyen nők miért siránkoznak, hogy nincs szerencséjük a férfiakkal, senkit nem érdekelnek, ha még nem is biztosítanak lehetőséget arra, hogy az irántuk érdeklődő fel is tudjon mutatni valamit?

2017. jan. 5. 19:24
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
#38: Oké, de nem feltétlenül társkeresőről szólt a mondókám. Egyébként mindenkinek megvan a maga gondja, de nem hinném, hogy két perc nem jut valakinek másvalakire, akivel állítólag jó beszélgetni. És nem is szólok azokról a nőkről, akik nulla szociális életre vannak berendezkedve, soha nem mozdulnak ki stb., az ilyenek nyilván elfoglaltak. Plusz minden nő rohadtul elfoglalt, aztán meg nyafog, hogy nincs barátja, naná, hogy nincs, ha nem szán időt erre. Nem hiszem, hogy ha valaki azt írja nekem, hogy jó velem beszélgetni, és örül annak, hogy végre valakivel értelmesen elbeszélgethet, akkor olyan nagy dolog legalább kétnaponta néhány sort írnia.
2017. jan. 5. 22:20
 42/47 anonim ***** válasza:
75%

Saját tapasztalatot írok le, senki ne sértődjön meg.


Mióta kifogtam pár zaklatót, már nem vagyok hajlandó egy-két chateles után találkozni. Szeretném jobban megismerni az illetőt randi előtt, mert nagyon sok minden kiderül az emberről levelezés útján is.


Bevallom, hogy én sem értem magam néha, hogy ennek meg annak a pasinak miért nem írok vissza többé (jaja, még ezt a bűnömet is megvallom :D). Hangulatember vagyok, és szerintem a nők hajlamosabbak ez alapján dönteni, mint sem racionálisan. Ezt hívják "női logikának", ami persze nem is logika, szóval lehet rajta háborogni, de felesleges. Ezt az alapvető nő-férfi különbséget érdemes felismerni és megjegyezni. Na, és sokszor van olyan, hogy tényleg nagyon jól elbeszélgetek valakivel, és komolyan gondolom, hogy legközelebb is chateljünk, de másnap más passzban leszek, és már nincs hozzá kedvem. Jelzem, semmi racionális indokom nincs rá, csak megtörténik. Nyugodtan foghatjátok a fejetek, de ez van.


Mégis rengeteg alkalommal ismerkedtem már itt, barátom is van már. Talán mázli kell hozzá a férfiak részéről, nem tudom.


Bocsi, ha nem volt hasznos a válaszom. Ne savazzatok túl durván, csak őszinte akartam lenni. :(


(U.i.: sok-sok pasi is eltűnik levelezés közben sajnos, de tudom, hogy itt nem erről volt szó.)


25 N

2017. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
#42: Hát ez elég szomorú. Nem sértésnek szánom, de ha egy nőt ennyire befolyásol az, hogy ha most olyanom van, akkor eltűnök, úgy nem is gondolja komolyan az ismerkedést. És ez valahol tisztességtelen és elkeserítő is, hiszen akkor a másik fél teljes joggal gondolja úgy, hogy minden korábbi állításod hazugság volt, hiszen egyik nap még jól elbeszélgettek, netán azt is kijelented, hogy örülsz neki, aztán meg nyomtalanul eltűnsz. Ezek után ne csodálkozzatok, ha sokan nem hisznek a nőknek, ha nem kezdeményeznek, ha a sok rossz tapasztalat miatt megkeserednek a férfiak.
2017. jan. 5. 23:18
 44/47 anonim ***** válasza:

42-és válaszoló nagyon jól leírta.

Egyik nap ilyen kedve van, másik nap olyan, ésszerű magyarázat nélkül.

Te mégis érveket próbálsz hozni. Felesleges!

2017. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

42-es vagyok. Tudom, hogy elkeserítő, de én tényleg nem vettem soha komolyan az ismerkedést. Úgy voltam vele, ha összejön, az csúcs, ha meg nem, akkor ez van... pedig még csak azt sem mondhatom, hogy olyan szép vagyok, hogy tolonganak értem a férfiak (nem önsajnáltatás, csak hát, nem vagyok hülye). Ezzel együtt mégis úgy látom, sokkal könnyebb dolgom van, mintha férfi lennék. Talán ez az oka annak, hogy sok férfi, aki ideír (vannak nyilván kivételek), annyira el van keseredve, amiért nincs párja? Mert engem sosem izgatott túlságosan néhány hullámvölgyet leszámítva. Sorry az offért, ezen gondolkodtam már egy ideje. :D


25 N

2017. jan. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%

Egy régi kellemetlen tapasztalatomat juttatta eszembe a kérdés.


Még a netes ismerkedés hajnalán, amikor nem volt számítógépem, csak az egyetemi könyvtárból neteztem és sorba kellett állni a helyért, akkor regisztráltam társkeresőre. Egy fiú írásmódja hasonlított a kérdezőére, hosszú mondatok, gondolatok. Tetszett, hogy értelmesen fűzi a gondolatait, nem tőmondatokban. Tudta, hogy nem tudok mindennap írni. Aztán vizsgaidőszakban, bűn fáradtan kivártam a sorom egy szigorlat után az internetért, és egy hosszú lebäszó levelet kaptam tőle, hogy a nők nem írnak, hogy képzelem én az ismerkedést stb. stb. amit fentebb olvashattunk. Arról mondjuk nem érdeklődött, milyen lett a szigorlatom. Nem írtam vissza, pedig azért mentem a könyvtárba, hogy végre válaszolhassak normálisan, hosszan. Biztosan az volt a benyomása, hogy egy ismerkedni nem akaró paraszt vagyok.


Mára mondjuk mindenki netezik, amikor csak akar, csak rá akartam világítani, hogy igenis lehet valaki elfoglalt, fáradt.

2017. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

1. Nőként se hozzuk fel a "női logika" kártyát, mert nem igaz minden nőre. Rád talán igaz, de az te vagy.

2. Egy nő is gondolkodhat logikusan és egy férfi is logikátlanul.

3. Minden ember "hangulatember", csak van, aki szélsőségesen az, mint a 42-es válaszoló, és van, aki normál mértékben az, hiszen minden ember másképp viselkedik akkor, amikor meg van fázva, beteg, lázas, fáj a feje, dugóban ül, vagy a tömött buszról próbál leszállni reggel munkába menet, vagy esetleg pont összejött minden dolga szerencsésen... stb.

Abban viszont semmi kivetnivaló nincs, hogy az ember szeretné valamennyire megismerni azt, akivel beszélget, még a találkozás előtt. Én is futottam már bele problémás emberekbe, és legtöbbjük már online elárulta magát, én meg elég jó eszköztárral rendelkezem ahhoz, hogy időben, még találkozás előtt kiderítsem, kivel lehet érdemes továbblépni az online világon, és kit kell inkább elkerülni. Mivel én valahogy jó érzékkel szűrök már jó előre, ezért én személyesen megúsztam a zaklatókat, és időben ki tudtam zárni a problémás egyéneket, így egyszer sem kellett még attól tartanom, hogy félve lépek ki az otthonomból, mert mi van, ha követ. Akiről már neten kiderült, hogy problémás, azt egy egyszerű tiltással el tudtam intézni úgy, hogy nem árultam el magamról semmi olyat, amivel egyértelműen lenyomozhatott volna.

2017. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!