Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/lányok mennyivel vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok mennyivel vagytok "drágábbak" a férfiaknál?

Figyelt kérdés
A kérdést úgy kell érteni, hogy mennyivel és miben költségesebb nőnek lenni mint férfinak. Ha időtök engedi írjatok mik azok a dolgok amire nektek mint nőnek költeni kell. (Itt nem tamponra vagy tisztasági betétre gondolok).
2017. febr. 9. 19:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

gyantázás, mondjuk havi 6-10 ezer (ez persze mindenkinél változó, van akinek kb nem is nő szőre, otthon is lehet gyantázni, de pl egy intim gyantát én otthon nem lennék képes csinálni, és amúgy is erősebb szőrzetem van sajnos), fodrász, ez is mindenkinél változó, de pl az én 80 centis hajamra 5 ezer alatt rá se néznek, és akkor itt még tényleg csak a ránézésnél tartunk:D de én nem járok túl gyakran...

ha valaki műkörmöt csináltat, az is havonta egy 4-10 ezer, attól függ hol csináltatja. nekem az csak egyszer volt, de mostanában fogok körmöshöz menni, mert sokáig rágtam, és szeretném, ha egy profi rendbetenné, nagyon lohasztó és nőietlen a rágott köröm:S

esetleg szoli ha vki megy, de én nem igazán szoktam, és oda járhatnak férfiak is, de hát nem az a jellemző.


sztem kb ennyi, a fittnessbérlet vagy bármi egyéb sport hobbi a férfiaknak is ugyanannyiba kerül.

2017. febr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
47%

Pedig az első helyen mint rendszeres költség áll a tampon, tisztasági betét.

Utána: a fodrász nekem drágább, mert hosszú hajam van. (ráadásul korán őszülő típus vagyok így festetem már évek óta. Egy pasi nyugodtan őszülhet, az még szexi is)

szőrtelenítés. A férfi az arcát borotválja, én mindenhol gyantázok, borotválok rendszeresen.

Nem vagy pláza cica, de a szolid smink, parfüm, kozmetikumok is drágábbak.

Én nő vagyok, nem ereszthetek pocakot mert az nem szexi. Rendszeres edzőbe járás, egészséges kaják. Nem fogok parizeres szendvicset enni chips-szel, kólával, vagy sertés húst stb.

Persze, járjak szoknyában, mert az szexi. De ahhoz hozzá illő cipő és táska is kell, különben gagyin néz ki. Farmerhez bármilyen sportcipő, bakancs megfelel, de a női ruhák ennél bonyolultabbak.

Szexi fehérneműk garmadával.

Hé, tudtátok hogy a női harisnya totál sérülékeny és gyakorlatilag fogyó eszköz?

Hirtelen így ennyi jut az eszembe, bár nem vonom kétségbe, hogy igényesebb férfiak is költenek, de szerintem közel sem ennyit.

Ja, és akkor még a hobbimról nem is beszéltem. Könyvek. Átlag havonta egy. :-)

2017. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
21%

utolsónak igaza van, a sminket lehagytam:) bár sztem egy minőségi spirál (4 ezer), alapozó (3-4 ezer) és szemöldökceruza, szemceruza, tus, rúzs pár db bőven elég, ennél több kencefice már csak porhintés...


és mint mondtam az edzést ne vegyük már ide, mintha csak nők járnának edzeni, röhögnöm kell. szerintem az egészséges táplálkozással több férfi van tisztában, többen edzenek normálisan. nem pedig vmi cosmo diétát csinálva flabélosozgatnak:)


a könyveket meg abszolút ne vegyük ide, ennek mégis mi köze van ahhoz, milyen nemű valaki?

2017. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Fodrászra költök, ami havi 2-3 ezer forint általában, körmöshöz nem járok, szóval az kilőve, kozmetikushoz mostanában nem járok, nincs gond a bőrömmel.

Ruhákat 3-4 havonta veszek max 5-10 ezer forint (farmer, póló, pulcsi, fehérnemű, mikor mi), smink cuccokat ritkán veszek, elvagyok velük durván egy évig (max 2-3000 ft).


A tisztálkodó és egyéb kenceficék 2-3-4 havonta pár ezer forint.

Mindezeket természetesen saját pénzből veszem!

2017. febr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
11%
jah, meg a tampon vagy betét mint költség első helyen?:D oké, tényleg rendszeres, havonta max egy ezres. nem tétel kb.
2017. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
45%

Őszintén megmondom: szerintem én semmivel. Edzeni, olvasni, kontaktlencsét hordani ugyanúgy szoktak a férfiak is tudtommal. Sminket nem használok, ha mégis max szemceruza, azt meg évente kapok karácsonyra valakitől, kész gyűjteményem van...

Most tényleg gondolkodom és van valami: félévente veszek 600 forintért testpermetet (parfüm helyett), de ennyi erővel a férfiak arcszesze ennél drágább.

A melltartó mindenképpen pluszköltség + néha meglepem a párom valami drága selyemcuccal.

2017. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Nálam ezek vannak egy hónapban:

Fodrász 8000 Ft (Festés, vágás, frizura)

Kozmetikus 8000 Ft (Gyanta + arc tisztítás)

Körmös 5000 Ft

Ruházkodás 5000-20 000 Ft, bár ez csak egy becsült összeg, mert nyilván nem minden hónapban veszek ruhát, de pl szezon váltásnál akár 50-60 000 forintért is vásárolok.

Smink, pipere 2000-5000 havonta, szintén becsült összeg.

Szoliba alkalmanként járok csak, max 1000 Ft/hó

2017. febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
28%
Ennyi pénz elszórnak a nők a semmire??
2017. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
82%

Amit nem nagyon láttam felsorolva: hajápolás. Samponok, balzsamok, pakolások, és egyik se a legolcsóbb fajta. A hosszú hajnak több gondoskodás kell.

A pasik hajat mosnak, de ahhoz is kevesebb kell.

Plusz hővédő, hajvasaló, hajcsavaraó, 46 féle hab, lakk, és társai.

Testápoló, arcápoló, stb, ezekből is több szokott lenni minden nőnek.


És még egy extra tétel: fogamzásgátlás.

Tabletta, spirál, stb. Ez se olcsó, és nem sok pasi szokta felajánlani, hogy beszáll.

Plusz ugye a nőgyógyász, három havonta, mikor felírja. Az sincs ingyen.

2017. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ezeknek többsége egyénenként nézendő.


Mert fodrász... én is festem a hajam, de nem járok fodrászhoz. Viszont férfiak is járhatnak, úgyhogy ezek mind preferencia kérdések.


Ha én megveszem a 44 ezres krémemet, nem azért teszem, mert nő vagyok, hanem mert nekem kell. Pont a betét az egyetlen kiadás, ami nem választás kérdése, tehát költeni KELL rá, nincs mese.

2017. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!