Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/lányok mennyivel vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok mennyivel vagytok "drágábbak" a férfiaknál?

Figyelt kérdés
A kérdést úgy kell érteni, hogy mennyivel és miben költségesebb nőnek lenni mint férfinak. Ha időtök engedi írjatok mik azok a dolgok amire nektek mint nőnek költeni kell. (Itt nem tamponra vagy tisztasági betétre gondolok).
2017. febr. 9. 19:01
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
75%

Az igaz ugyan, hogy a férfiak is vásárolnak ruhát, de ha igényes, divatos szeretnél lenni, akkor baxki, én csak pislogok, hogy egy férfi pólót megvesz 3000 ft-ért, meg egy cipőt, amit utána 3 évig hord és télen-nyáron jó rá, 20ezerért, míg én ugyanennyit fizetek csak egy téli csizmáért, utána az átmeneti cipőkért, amik természetesen hiába ilyen qva drágák, még 3-4 hónap intenzív használat után ugyanúgy kidobhatók, mint a kínai vackok, szóval sok kell belőle, amire egy férfinek sincs igénye (a cipősszekrénybe már nem férek bele, mert nyilván nem csak az időjárásnak, hanem az aktuális öltözékemnek megfelelően is többféle lehetőségre van szükség), ami bár nem havonta számolódik, de azért jelentősen több, mint amit egy jóérzésű férfiember cipőre-ruhára költ. Na meg a fehérnemű. Ő vesz egy 12 csomagos alsógatya-szettet ugyanannyiért, amennyiért én örülök ha 3 darab bugyit találok. Kész agyrém, hogy lehúznak minket az öltözködéssel.


Egyébként:

hajápolás havonta 10-12ezer (festés-vágás, plusz minthogy száraz a hajam és könnyen töredezik, arra is speckó sampon, ilyen-olyan olajak, mindenféle fasság)

pipere, tisztálkodási szerek, tampon-betét kb 5000

smink, körömlakk, ilyen-olyan szépségápolási kencék (száraz a bőröm, millió krémet kell rá használnom): havi átlag az is kb 5000

otthon gyantázom magam, de ahhoz is meg kell venni havonta a patront, ami 600 ft, nem nagy tétel, de azért férfi ilyesmire nem költ.


És itt még nem is vagyok nagyon kikenve-kifenve, csak nem nézek ki leprásnak. Meg esetleg nem szakadtak és ódivatúak a cuccaim.

2017. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
36%
Fogadni mernék, hogy a 6-os a legnépszerűbb a férfiak körében az itt válaszoló nők közül.
2017. febr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
40%

Én egy hihetetlenül olcsó nő vagyok, ami mégis drágább az én életemben, mint egy férfiéban: fodrász (vágás, dauer, frizura), régebben festettem is. Itthon samponon kívül balzsam, hab. Kozmetikus.

Tusfürdőn kívül bőrradír, testápoló.

Arclemosó, arckrém (nappali, éjszakai), szemránckrém, ajakápoló. Kézkrém literszám.

Tampon, betét, tisztasági betét is benne van a pakliban, meg az intim lemosó.

Fehérnemű. Igaz, azt hordanak a férfiak is, de amíg egy férfi jól elbodogul 4-5 fehér gatyával, egy nőnek kell ilyen csipkés, olyan szexis, természetesen szettben, összeillő bugyi-melltartó, combfix, stb. Harisnya, akár hetente.

Cipők, szandálok. Az alap: egy cipő a mindennapokra, egy alkalmi. Ugyan ez szandálban nyárra, és ugyan ez csizmában télre. Hozzá illő táska, mindennapra, alkalomra. Egy igazán elegáns nő esetében (aki nem én vagyok) ez 12 pár cipőt, és 6 táskát jelent, amit kétévente "illik" kicserélni, ha divatos akar maradni.

Smink. Egy alapozó, egy púder, egy szemceruza, egy spirál, két rúzs az alapkészlet.

2017. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
66%

Kétlem, hogy többet költenék magamra mint egy férfi.

Természetesen ott a betét + tampon havonta.

Fodrászhoz megyek 1-2 alkalommal egy évben.

Körmöshöz nem járok, kozmetikushoz szintén nem, egyáltalán nem sminkelek.

Melltartót veszek évente kb. 3 darabot. Ruhákat évente kétszer vásárolok, egy alkalommal megveszek mindent, ami a következő évszakra kelleni fog és meg is a vásárlás fél évre. Van egy sportcipőm farmerhoz, szandalom nyárra, egy csizmám télre és egy ünneplős magassarkúm.

Van 3 táskám, egyik hétköznapokra a másik elegáns ruhákhoz a harmadik meg a strandra.

Parfümöket meg egyéb kozmetikát kapok karácsonyra, születésnapra annyit, hogy még 1 év után is a fele érintetlen.

2017. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
A válaszokból úgy látom a ruházat igen nagy tétel eddig nem is gondoltam bele, hogy miért. Igaz a mi ruháink nagyobb mértékben uniformizáltak így jobban variálhatóak. Ha, amiket leírtatok egyik napról a másikra eltűnnének, hogy éreznétek magatokat ? Például nem lenne smink, szolárium, lenne kb 3-4 fajta ruhaszabás, nem lenne műköröm és csak borotva létezne mint szőrtelenítési eszköz. Hiányt éreznétek, vagy kevésbé éreznétek szebbnek magatokat. Erről is írjatok.
2017. febr. 9. 20:31
 16/31 A kérdező kommentje:
Ja és egy dolgot írjatok ami a legjobban hiányozna, esetleg, hogy miért.
2017. febr. 9. 20:32
 17/31 anonim ***** válasza:

Amiben többe kerülök, mint a párom:

- betét/tampon

- borotválkozás

- melltartó

- fodrász (kb ugyanolyan gyakran megyünk, és mindketten csak vágatunk, de hosszú hajért mindenhol többet kérnek el)

- hajbalzsam (én használok, a párom nem)


Nagyjából ennyi, a többi dolgok kb ugyanannyiba kerül nekem meg neki. Most az, hogy melyikünk dezodorja van épp leakciózva, az huszadrangú és változó :D

2017. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Ja igen, meg a ruházkodás is nekem drágább, hiéba ugyanolyan boltokban vásárolunk, és nem vagyok mániákus shoppingoló.
2017. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért a borotva persze, hogy megmarad, el lehet képzelni kék embereket meg mindenféle űrhajókat, na de a szőrös nők, az a sci-fi csúcsa.
2017. febr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Menj be egy drogériába, és kb ugyanaz a cucc neknük drágább, mint nektek.

A decathlonban súlyzózáshoz néztem fitnesz kesztyűt, ugyanolyan volt a női (a kisebb), meg a férfi, de a női majdnem egy ezressel többe került.

Arról nem beszélve, hogy a tampon, a betét baromi drága, és lehet, hogy nem gondolsz rá, de sokba kerül, és sokak számára kellemetlen ilyet venni.

És akkor még nem esett szó arról, ha valaki mondjuk meg akar felelni a társadalmi elvárásoknak, vagy szeret szépen kinézni, mert nekünk a fodrász, meg a ruhák is drágábbak, pedig nekünk a nadrágunkon még rendes zseb sincs, mivel a nadrágzsebünkben egy odagyűrt papírzsepin kívül semmi nem fér.

2017. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!