Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/lányok mennyivel vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok mennyivel vagytok "drágábbak" a férfiaknál?

Figyelt kérdés
A kérdést úgy kell érteni, hogy mennyivel és miben költségesebb nőnek lenni mint férfinak. Ha időtök engedi írjatok mik azok a dolgok amire nektek mint nőnek költeni kell. (Itt nem tamponra vagy tisztasági betétre gondolok).
2017. febr. 9. 19:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
71%
Vessetek a mókusok elé, de engem egyáltalán nem zavarna, ha mindez eltűnne. Gyanítom, hogy a férfiak inkább szenvednének ezek hiányától, mint a nők. Legalábbis nekem nagyon jó lenne az egyszerű (és kényelmes) pamutbugyi, a szőrös láb, meg a sminkeletlen arc.
2017. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Kb. egyet értek 21esel :D. Jó akkor a borotva is eltűnhet. :D
2017. febr. 9. 21:45
 23/31 anonim ***** válasza:

- tampon, de az elenyésző, havi 300huf (legolcsóbb l*dlis márka vált be legjobban)

- fodrász drágább, egy sima mosás-vágás szárítás kb. 2500, de ez max. évente 2-3x

- volt spec. samponom, kb. 600 ft-ért, de persze, hogy már nem gyártják, úgyhogy azóta annyi a kikötés, hogy nem "márkásat" veszek, mert az roncsolja a hajam, továbbá nem is szárítom, mert attól sprőddé válik

- sminkelés nekem nem játszik, semmit nem bír a bőröm/szemem

- körömlakk, évente 3-4 db, de az év 95%-ban abszolút natúr

- epilátor egyszeri 3000 huf volt, már hat éves, de tisztítom, fertőtlenítem, eddig még soha nem okozott gondot, a szemöldökömet pedig csipesszel szedem

- cipők: nem viszem túlzásba, van két szandálom, egy őszi-tavaszi vászoncipő, egy vízhatlan bakancs mászkálni, és egy fekete balerinacipő alkalmakra (télen elmegyek a bakancsban és ott átveszem a cipőt) - ez úgy kb. 15-16000 huf

- három táska, egy alkalmi (ezt anyától örököltem), egy nagyobb és egy kisebb hétköznapi (ajándék, de kb. 3000huf)

2017. febr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
44%

Ugye, ezeket, mind magukért és a nőtársaik pukkasztásáért csinálják?

Itt többen, hogy a hosszú haj sokba van. Miért? A páromnak, popsiig ér. Van közös sampon és külön hajkefe. Ennyi. Fodrásznál, úgy 10 éve volt, mert csak elszúr vele. Szőrtelenítés, elég hónaljba. Különböző vakolatok sem kellenek. Na és így természetesen, talán vonzóbb is, mint mikor megismertem. Bár, akkor sem vitte túlzásba. Mert mindig úgy gondolta, ő, maga a nő és nem egy divatbábu, amit ki kell cicomázni.

2017. febr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

"Ugye, ezeket, mind magukért és a nőtársaik pukkasztásáért csinálják? "


Nem, én ezt a munkám miatt csinálom. Emberekkel, ügyfelekkel találkozom nap, mint nap, tárgyalásokra járok, elvárás a munkahelyem és az ügyfeleim részéről is a professzionális, ápolt, rendezett megjelenés (kosztüm, magassarkú, elegáns de visszafogott smink, nem csak úgy levegőben lógó hajviselet, stb). Amikor azt akarjuk, hogy kompetens, megbízható kép alakuljon ki rólunk, akkor azt a megjelenésünkkel is tükrözni kell.


11. voltam.

2017. febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Hát, én magamért csinálom, eddig még senki nem pukkadt meg hájas seggemtől.
2017. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

#25, értem, amit írsz, és még igazat is adok neked, csak most elgondolkoztam azon, hogy miért lesz egy nő szakmailag(!) megbízhatóbb és kompetensebb magassarkúban, mint mondjuk egy trottőrben? Miért, és hogyan alakult ez ki?

Egyébként nem mond ellent annak, amit én írtam, ha nem is (csak) a férfiak miatt, de mások elvárásainak megfelelve. Mert megszólnának, ha nem... (sminkelve, gyantázva, festve, dauerolva, beszárítva, kiegyenesítve, harisnyában, combfixben, csipkésben, kényelmetlenben, bevágó pántúban, magassarkúban, stb) Tetszés szerint behelyettesíthető.

2017. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Azt ne tőlem kérdezd. Egyébként a férfiaknak is szigorú dress-code van, ha vigasztal :D
2017. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Új szempont: most kismama vagyok, mondhatni női mivoltom abszolút teljességében tündöklök. :)

Nőgyógyászat havi egy, a végén heti egyszer. 12 ezer.

Szülés: határ a csillagos ég. De most legyen 120 ezer.

Kismama melltartó: 4-8000

Kismama bugyi: 3-4000

Kismama nadrág: 12 ezer

Ezek többsége is elhagyható, persze. Még sztk alapon is lehet menni terhesgondozásra, de ettől azért a többség fél.

Ez a kilenc hónap egy komplett vagyon, utána is lesz extra kiadás: melltartó, melltartó betét, szoptatós felsők, vitaminok, tejszaporítók, stb. Ez mind olyan, ami nélkül lehet élni, és nem kötelező, illetve mondható hogy közös érdek, de mégsem.

Ez a kis kényelem ebben az időszakban nagyon-nagyon sokba kerül.


Na, ilyen kiadás pasik esetében nincs, és nőknél sem kötelező. De azért pl. 3 gyereknél egy suzuki ára elúszik.

2017. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
tusürdő az a dm-ben olcsó nagyon, :D sampon, hajbalzsam. az kell azért. mikor milyen (akcióktól függ:D). kozmetikushoz nem járok, se fodrászhoz, sehová. időnként a tetkók drágák azért...
2017. febr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!