Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sem érdemes ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem érdemes ezzel a férfivel foglalkoznom?

Figyelt kérdés
nemreg kezdtem el ismerkedni egy ferfivel, akivel a legtobb dolog klappol koztunk, csak egy nagy bokkeno van, ami felett nem tudok elsiklani.. valahogy feljott elmeleti sikon a kerdes, hogy mi lenne, ha most, vagy a kozeljovoben veletlen teherbe esnek tole. szedek gyogyszert, szoval kb semmi esely nincs ra, de "mi van, ha megis...". nos, en ugy vagyok vele, hogy semmi esetre se vetetnem el, ha o nagyon nem akarna, inkabb felnevelnem egyedul, de o meg kb az abortuszt latna az egyetlen megoldasnak, mondva, hogy meg az is jobb, mint egy nem tervezett gyerek. ezek utan en nagyon erosen hajlok arra, hogy inkabb hagyjam az egeszet a 3,14csaba meg most az elejen.. ti mit tennetek?

2017. júl. 10. 18:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
25%
Aki megöletné/megöleti a saját gyerekét az a szememben nem ember, úgyhogy nyugodt szívvel engedném világgá-
2017. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
vele is ez a helyzet, hogy EGYELORE nem akar, leginkabb az anyagiak miatt. megertem, direktbe en se akarnek meg most, de nem vetetnem el, ha veletlen megis ugy alakulna.
2017. júl. 10. 18:47
 13/31 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, szerintem hagyjátok egymást... egyikőtöknek sem érdemes a másikkal foglalkozni.
2017. júl. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
55%
Nem ertem a problemad. A ferfi esszeruen gondolkodik, te meg ilyen tundermesekben elsz kb, hogy megtartanad aztan ugyis szep lenne minden. Jo esetben amugy se lesz ilyen problematok, szoval tok semmiseg miatt kuldenel el egy amugy megfelelo ferfit.
2017. júl. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
ez nem tundermese, anyanak hasonlo problemaja volt, teherbe esett, a pasi otthagyta, evekig egyedul nevelte a noverem.. nehez volt, de nem kellett nelkuloznie a gyereknek. aztan megismerte apat.. :) az abortusz erkolcsi kerdes is, de a testet is megviseli a nonek..
2017. júl. 10. 19:07
 16/31 anonim ***** válasza:
57%
Épp ezért tündérmese. Látsz egy félig-meddig pozitív példát és azt hiszed, az a valóság. Megterhelő? Mert a terhesség aztán nem az :D A léleknek is simogató érzés lehet közben, hogy 9 hónapon át szenvedsz a gyerekkel, abban a tudatban, hogy az apa lelépett és sosem lesztek normális család.
2017. júl. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
nyilvan megterhelo egy terhesseg is+a tudat, hogy egy ideig vszeg nem lesz apja a gyereknek, de egyreszt meg ezt is embersegesebbnek tartom az abortusznal+a problemakat megoldani, es kuzdeni kell, nem pedig elfutni. egy gyerek meg akkor is ajandek, ha nem tervezett, es egy abortusz utan a spontan veteles kockazata is megno.. nem teszem tonkre az egesz eletemet egy abortusszal. persze, nehez eset sokszor egy nem tervezett gyereket nevelni, de megeri. anya is 19 evesen esett teherbe, de soha egy percig se banta meg, hogy megtartotta. meg tudom erteni :)
2017. júl. 10. 19:45
 18/31 anonim ***** válasza:
67%
"mi lenne,ha most,vagy a közeljövőben terhes lennék" Lehet itt van a kutya elásva! Őnem akar,te meg lehet akarsz. Végülis mindegy,ő ha reálisan a gondolkodik,először fog lépni. Én sem fizetnék egy meggondolatlan tetted után akár 1/4 évszázadig. Ha közös akarattal.tervezetten nem magy,hagyjátok most a "3,14"-csába!
2017. júl. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
45%

Férfiként azt mondom, hogy olyannal kell párkapcsolatba, szexuális kapcsolatba kerülni akivel hosszabb távra is tud tervezni az ember, és ha bejön egy ilyen váratlan dolog akkor azt vállalni kell.


Élvezi hogy dugogathat, de arra már nincs töke, hogy ha bekacsint egy gyerek akkor azt tudja vállalni, eltartani. A saját vérét sem tiszteli annyira hogy képes lenne abortuszra küldeni.


Nyilván vannak élethelyzetek meg bla bla hogy miért nem lehetne vállalni. De ilyen a természet ha valahová beteszi abból bizony gyerek lehet. Megelőzni kell, nem utólag henteskedni. Emellett meg vállalni, teljes mellszélességgel.


Nekem az jön le hogy nem igazán érdekled. Nem is tervez hosszútávon veled. Mi lesz ha lesz gyerek, ugyanúgy kell dolgozni. ugyanúgy foglalkozni a családjával, aki már +1 el bővült.


Hogy haverok, csajok, buli meg bódulás & ájulás kell még neki. Fel kéne nőni! Nem kell elővenni a pisztolyt ha az ember nem akar tűzharcba keveredni.


Bocs elszaladt velem a ló.

2017. júl. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
77%

Nem mindig az az emberségesebb, ha beleszüli valaki a nyolcadik gyereket az áram nélküli vályogházba. De megértelek, én pont amiatt ábrándultam ki egy pasiból, mert ő meg abortuszellenes volt.


És életemben nem buliztam, ittam, drogoztam, csak szimplán nem akarok gyereket. Az meg, hogy a gyerek ajándék... hát minden, csak felelősségteljes családtervezés nem.

2017. júl. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!