Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sem érdemes ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem érdemes ezzel a férfivel foglalkoznom?

Figyelt kérdés
nemreg kezdtem el ismerkedni egy ferfivel, akivel a legtobb dolog klappol koztunk, csak egy nagy bokkeno van, ami felett nem tudok elsiklani.. valahogy feljott elmeleti sikon a kerdes, hogy mi lenne, ha most, vagy a kozeljovoben veletlen teherbe esnek tole. szedek gyogyszert, szoval kb semmi esely nincs ra, de "mi van, ha megis...". nos, en ugy vagyok vele, hogy semmi esetre se vetetnem el, ha o nagyon nem akarna, inkabb felnevelnem egyedul, de o meg kb az abortuszt latna az egyetlen megoldasnak, mondva, hogy meg az is jobb, mint egy nem tervezett gyerek. ezek utan en nagyon erosen hajlok arra, hogy inkabb hagyjam az egeszet a 3,14csaba meg most az elejen.. ti mit tennetek?

2017. júl. 10. 18:04
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
85%
Ha már a legelején úgy érzed, hogy nem stimmel valami, és nem tudjátok megbeszélni, akkor azt a kapcsolatot azonnal rövidre kell zárni. Hidd el. Én is majdnem pórul jártam, tapasztalatból beszélek.
2017. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
80%

az én barátom se akarna gyereket most, abortusz párti lenne. mondjuk én sem akarok váratlan gyereket.

ha ennyire abortusz ellenes és gyerekimádó vagy, akkor szakíts. ne várd el, hogy más is azt gondolja és akarja, amit te.

2017. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
77%
Nő vagyok, de arra felelek inkább hogy a pasi helyében mit tennék: Ha egy nő rögtön a gyerek témával jönne, mikor "nemrég kezdtünk ismerkedni" Nagyon gyorsan hagynám a fenébe. Vagy minimum nem hinném el neki ha azzal jönne hogy szed fogamzásgátlót - mert erős a gyanúm hogy nagyon gyorsan besikerülne a gyerek. Anyuka maradna otthon, a csávó meg tarthatná el a "nemrégi ismeretséggel"
2017. júl. 11. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Nem en hoztam fel a gyerektemat, hanem o, es latta is, hogy szedek fogamzasgatlot.. Nem vagyok akkora paraszt, hogy ilyennel poenkodjak, meg kamuzzak, de undorito, hogy milyen rosszindulato emberek vannak, hogy rogton erre gondolnak.. Ezek szerint te egy ilyen tipusu no vagy, aki ezt tenne :D
2017. júl. 11. 07:40
 25/31 anonim ***** válasza:
A pasik imádják ha már az elején közlöd, hogy hány gyereket akarsz.
2017. júl. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
32%
Ha egy pasi nem akar gyereket, akkor az a legbiztosabb módja, ha minden egyes alkalommal gumit húz, függetlenül attól, hogy a partenere szed-e fogamzásgátló tablettát avagy sem. Lássuk be valószínűtlen, elenyésző a kockázata annak, hogy rendesen szedett tabletta/gumi kombó mellett nem kívánt terhesség legyen. Nem kell a nőre hárítani ennek a felelősségét, a legjobb, ha mindketten tesznek ellene és akkor gyakorlatilag a nullához konvergál az esélye, hogy becsúszik a gyerek. Bárhogy is legyen, ez mindenképpen kapufa, mert alapvető dolgokban nem értetek egyet, így fölösleges eröltetni. Ha valaki mindent megtesz a terhesség elkerüléséért és nagyon helyesen tervezetten szeretné lebonyolítani a gyermekvállalást, akkor is meg kell beszélni előre a vészforgatókönyvet és ilyen ellentétes értékrenddel és felfogással szerintem bármit is felesleges forszírozni, mert nyögvenyelés lenne a vége. Zsönge koromban nekem is volt terhességparás párom, mondtam neki, hogy akkor bizony gumi, ha zokninak érzi, ha nem, mert az nem járja, hogy én védekezem, ő meg tojik bele az egészbe, aztán ha helyzet van, oldhatom meg magam. Mondjuk én alapon ragaszkodtam más okból is a biztonságos védekezéshez (a tabletta önmagában nem az, hisz maximum a nem kívánt terhesség ellen véd, az meg édeskevés a mai világban).
2017. júl. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
58%

"Ezek szerint te egy ilyen tipusu no vagy, aki ezt tenne :D"

Nem, én olyan típusú nő vagyok aki undorodik tőle ha egy felnőtt nő egy gyerek mögé bújva eltartatja magát, élősködik a partnerén.

2017. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
de en hol irtam, hogy ezt akarod? kva buta no lehetsz, ha ennyire nem tudod ertelmezni a dolgokat.
2017. júl. 11. 13:40
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba az egészet, mert alapvető értékrendbeli különbségek vannak köztetek. Ha a teherbeeséssel nem is lenne probléma, ez később ezer formában vissza fog még jönni.
2017. júl. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
78%

Ó, kérdező, a pasi nem hülye.

Ez a megtartom egyedül is, nem kell a pénze addig tart, amíg tényleg terhes nem leszel...

2017. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!