Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajtakaptam a barátnőm, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtakaptam a barátnőm, hogy sunyiba mikor egyedül zuhanyzik a fürdőkádba végzi el a dolgát (oda pisil)! Vitába bonyolódtunk és szakítás lett a vége, jogosan?

Figyelt kérdés

Szerintem gusztustalan dolog ez részéről, oké hogy a víz azonnal leviszi de akkor is!

Mondtam neki, hogy undorító amit csinál, és kiábrándultam belőle, összevesztünk és ma már vissza is cuccolt az anyjához.

Normális hogy ezen kiakadtam?

Állítása szerint nevetséges vagyok amiért kiakadtam, hogy az én fürdőkádamba végezte el a dolgát.


2017. júl. 21. 21:02
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

"Te meg még a saját farkad is csak csipesszel fogod meg. Most ez jobb? "


Jó itt is csak az óvoda szint megy látom.

Személyeskedés meg sértegetés ismeretlenekkel szemben, napi sikerélmény remélem megvolt.

Akkor a többség szerint normális hogy belehugyozik a fürdőkádba, amiben én utána az arcom mosom ha éppen nem zuhanyzok hanem fürdök.

2017. júl. 21. 22:49
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
oda pisik ahol te mosakodsz? de oda is dugod a farkad, nyelved ahonnan egyébként pisil, nem?
2017. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,arcot a mosdókagylóban mosunk,mert a kádban mossuk a sxggünket elől-hátul.
2017. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
82%
Ez csak azt mutatja hogy gyerekek vagytok még. Nem kell együtt élnetek, csak járjatok.
2017. júl. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%

Jéé 😂

Épp fûrdôk ,mindjart bepisilek a rôhôgéstôl.

Nem csodalom ,hogy lelépett a csaj.

n25

2017. júl. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
2017. júl. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
93%

#21


HEH? Ilyen elven, jobb ha mától kerülsz MINDENT. Lehet a kilincset előtted egy tripperes csöves érintette. Az almát amit zabálsz a piacon épp előtted fogdosták össze a romák, miután a s**üket vakargatták. Aludni is csak úgy aludj, hogy koporsóban, mivel a stat szerint évente álmunkban lenyelünk valami 7 bogarat.


Lélegzést is hanyagold, mivel sokszor terjednek székletrészecskék is fingok következtében. Sőőőt!


BAKTÉRJUMOK!!!4444 BAKTÉRJUMOK MINDENHOL!!!! Zsáááááááááááááá....

2017. júl. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%

Strandra ne járj, mivel átlagosan 3 liter húggyal találkozhatsz így.


A macskád-kutyád hanyagold, mert lehet pont utána nyal pofán, hogy a s**ét-tökét nyalta.


Kerüld az anális és orális szexet, kerüld az SZTK-t, kerüld a buszt, kerüld a gyógyszertárat, kerülj mindent.

2017. júl. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
92%

#27 maximálisan egyetértek :DDD nagyon jót kacagtam, zöld pacsit kaptál te is!!!

Basszus, aki ennyire steril környezetben akar élni, költözzön kórházba, vagy valami szerverbankba.

Az almán amit megeszel, ott a bogárszar! A kukorica szintén egy jó adag trágya adománya. Az ágyad tele van poratkákkal. A levegőbe, ha valaki szellent, belekerül egy csomó szarmolekula is! Úgy van, mert más ember esetleg belefingik! Hamar palackos levegőt, gázmaszkot meg izét, szkafandert!

A szék amire leülsz, szintén rengeteg szarmolekulát tartalmaz, elvégre ki tudja, hányan ültek rajta előtted, és púztak bele a huzatába! Sőt, ott lebeg még a levegőben mindenféle gomba, kóroki meg mikroorganizmus is, alig várják hogy megtámadjanak téged!


Jajjajajajj fusson mindenki szerte-szana, támadnak a kórokik! Mindmeghalunk! Pánik, jajveszék, meg satöbbi! DOOMZDAY IZ COMIN' FOR YA!!! Zsáááááá! :DDDDDDD

2017. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%

És az megvan, hogy az ivóvízben halak bsznak? :D

Szerintem sincs ebben semmi nagy valami. Mondok én egy undorítót számodra. Fősulis koromban a lakás olyan volt, hogy saját szobám volt, amiben volt egy frigó és egy mosdó. A wc kint volt az udvar másik felén. Ezzel nem is volt gond, addig míg nem jöttek be a nagy hidegek, mert utána a -5/-15 fokokban nem volt fun az éjszaka közepén kóvájogni.

Most figyeld: Az a mosdó gyakorlatilag piszoár volt, na nem mindig és tisztán volt tartva.

Most figyeld +1: Két csaj is használta az "alkalmi piszoárom" (megoldották hidd el), csak ne nézzek oda :D Iszogatás volt és nem volt kedve "megint" elmenni wc-re, mert nemrég volt és neki is voltunk vetkőzve érted. Nem egyszerre, hanem ez két külön privát story, de nem rinyált egyik sem, hogy mennyire genyaság, pedig mind a kettő elég nagy dáma volt.

2017. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!