Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajtakaptam a barátnőm, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtakaptam a barátnőm, hogy sunyiba mikor egyedül zuhanyzik a fürdőkádba végzi el a dolgát (oda pisil)! Vitába bonyolódtunk és szakítás lett a vége, jogosan?

Figyelt kérdés

Szerintem gusztustalan dolog ez részéről, oké hogy a víz azonnal leviszi de akkor is!

Mondtam neki, hogy undorító amit csinál, és kiábrándultam belőle, összevesztünk és ma már vissza is cuccolt az anyjához.

Normális hogy ezen kiakadtam?

Állítása szerint nevetséges vagyok amiért kiakadtam, hogy az én fürdőkádamba végezte el a dolgát.


2017. júl. 21. 21:02
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
88%

#30


Mondok jobbat, a tanyasi tojásban akár kakasgenyó is.

2017. júl. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
80%
A kakas genyó az egyik, de a tojás a tyúk menstruációja :D Lehet vitázni, hogy melyik a finomabb.
2017. júl. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
Honnan jön ez a sok retardált troll? Ja nyári szünet van.
2017. júl. 22. 00:32
 34/50 anonim ***** válasza:
100%

#33


Ti, retardált kérdezők vonzátok be őket. Pech!

2017. júl. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
0%

Na elég sok az igénytelen ember ahogy látom, nem csalódtam.


Én is kiakadtam volna ha a nőm lustaságból nem képes kiszálni a kádból, és elmenni az egy méterrel odébb lévő wc ig, és oda engedni azt ami oda való....

Igaz szakítani azért nem hiszem hogy szakítottam volna. De kifejeztem volna nemtettszésem.

2017. júl. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
88%

#35


Nem mintha nem ugyabba a csatornába menne...

2017. júl. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem normális - szerencsére.


Ez mondjuk látszik a "de akkor is"-kitételen. Ez azt jelenti, hogy semmiféle racionális indokot nem találtál a felháborodásra, tehát köznyelven szólva "hisztizel".


A hiszti meg kb. 5-6 éves kor alatt számít normálisnak.

2017. júl. 22. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%

Jobban is járt az a lány, hogy ott hagyott. Nem is kell "becsicskulnod", jobb lesz neki nélküled, majd talál ép elméjű párt.

23/N

2017. júl. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
66%

Hahaha 27/28-as,

azaz 54%-os ez nagyon jól leírta mit csinálj! :D


(Mellesleg te kezdted a személyeskedést kérdező, vicces, hogy te hivatkoztál erre is, csak mert többen azt írtuk, gyerekes vagy. - Az vagy! Mehet a durcizás tovább, engem te nem tudsz megsérteni. ;) )

2017. júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
84%

De ugye azt tudod, hogy a nők menstrualnak is?

És azt nem tudja visszatartani... Az is ott folyik le zuhanyzás közben.

Na? Melyik a jobb? :)

2017. júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!