Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajtakaptam a barátnőm, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtakaptam a barátnőm, hogy sunyiba mikor egyedül zuhanyzik a fürdőkádba végzi el a dolgát (oda pisil)! Vitába bonyolódtunk és szakítás lett a vége, jogosan?

Figyelt kérdés

Szerintem gusztustalan dolog ez részéről, oké hogy a víz azonnal leviszi de akkor is!

Mondtam neki, hogy undorító amit csinál, és kiábrándultam belőle, összevesztünk és ma már vissza is cuccolt az anyjához.

Normális hogy ezen kiakadtam?

Állítása szerint nevetséges vagyok amiért kiakadtam, hogy az én fürdőkádamba végezte el a dolgát.


2017. júl. 21. 21:02
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez lol, ha nem kamu kérdés. :D :D D:


Egyből ez jutott eszembe erről:

[link]


Én nő vagyok, de én sem megyek ki külön, ha épp akkor kell pisilnem, lefolyik a vízzel, még csak nem is ér hozzám.


Ha ilyen hisztit csaptál ezen, mint egy dáma, nem is csodálom, hogy elment, nagyon gyerekes vagy.


Tudod, idősen emberek egymást még pelenkázzák is, ha arról van szó.. Itt meg konkrétan csak a zuhany alatt pisilt. Ráadásul nem előtted akart gondolom..


Mégis minek mentél be?? Látod ez van, amikor váratlanul beállítasz, utána meg még te akadsz ki. Nyilvánvalóan nem számított rá, hogy ott vagy.


De ez nagyon kész sztori akkor is.

first world problems :D :D

2017. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező biztos a Balatonból is kirohan nehogy abba vizeljen
2017. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
94%
#11 na ez tetszik :D de komolyan :D ha a férfi hugyozhat a kád lefolyójába, ugyan miért követném meg a nőt, ha ugyanezt teszi? Szerintem poén :DDD ment a zöld pacsi!!!
2017. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
#11 te is az igénytelenebbik fajtából vagy akkor, ráadásul nem egy észlény ahogy az írásodból kivehető...
2017. júl. 21. 21:39
 15/50 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem is undorító. Nemrég fordított felállással írt valaki ilyen esetről, ugyanaz a véleményem, javaslatom.
2017. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
93%

#14


Te meg még a saját farkad is csak csipesszel fogod meg. Most ez jobb?


És a válasz:


[link]

2017. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
93%

#11 vagyok

Köszönöm! :D


#Kérdező, te egy igazi hercegnő vagy, nagyobb mint én, nyertél. Mondjuk férfiként ez furán hat. Az "észlényre" az írásomról, - összevetve a tiéddel- meg csak röviden annyit, hogy írnék, kérlek... ;)

2017. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
93%
És mi van,ha a természet lágy ölén kell pisilned? Nem pisilsz,mert nincs kiépítve kút?
2017. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
79%

#18, ehe, most fején találtad a szöget. El se hinnéd, hányan problémáznak azon, hogy rájuk jött a szükség, és nincs kiépítve kupolda!

(ha azon majréznak, hogy nincs náluk papír, az mondjuk jogos)

Nekem ez se gond, bármikor tudok a szabadban dobni egy sárgát, vagy kinyomni egy bazinagy fonottkalácsot a bokor alá. Mindig viszek magammal klozetpapírt, vizet, sőt még olvasnivalót is, úgyhogy mégcsak nem is unatkozom púpolás közben :D :P a hasmars az durvább, főleg ha városban jő rá az emberre, olyankor nemlehet csak úgy kitolni a csokipudingot egy szimpatikus fa alá, de ilyen szerencsére nagyon ritkán van.

2017. júl. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
63%

#19


Csak ne hidd, hogy nem. Hajléktalan barátaink sokszor brunyálnak-szarna szanaszéjjel.

2017. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!