Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajtakaptam a barátnőm, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtakaptam a barátnőm, hogy sunyiba mikor egyedül zuhanyzik a fürdőkádba végzi el a dolgát (oda pisil)! Vitába bonyolódtunk és szakítás lett a vége, jogosan?

Figyelt kérdés

Szerintem gusztustalan dolog ez részéről, oké hogy a víz azonnal leviszi de akkor is!

Mondtam neki, hogy undorító amit csinál, és kiábrándultam belőle, összevesztünk és ma már vissza is cuccolt az anyjához.

Normális hogy ezen kiakadtam?

Állítása szerint nevetséges vagyok amiért kiakadtam, hogy az én fürdőkádamba végezte el a dolgát.


2017. júl. 21. 21:02
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

Már nem kell bajlódni a válaszokkal, ma este jön vissza hozzám, eddig bírta az anyjánál :)

Megbeszéltük a dolgokat, és megígérte hogy ezentúl "szobatiszta" lesz, és belátta hogy nekem volt igazam.

2017. júl. 22. 13:45
 42/50 anonim ***** válasza:
100%

#41


"Mr.Monk megnyer egy vitát"

2017. júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
84%

:DDD


Csak nehogy aztán legközelebb rájöjj, amikor elmegy wc-re, hogy a NŐK KAKÁLNAK IS!!!4444 Igen, a nők is szoktak. ÉS a pukit sem a lepkék viszik ám ki. De majd akkor lesz egy újabb köröd, mert leomlik előtted, hogy a nő is húsvér ember. :)))


Élj burokban ezentúl, nehogy sokkot kapj. mert megsúgom az együttélésnél fognak még téged meglepetések érni. ;)

2017. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%

Én is a kádba pisilek ZUHANYZÁSKOr, úgyis leviszi a víz.


Kb. megnyitom a csapot, és azonnal ézem, hogy kell, most rohangáljak át a fél lakáson a klotyóig? Mellesleg, ha előtte pisiltem fél perccel, akkor is jön még, szimplá a melegtől és csbogástól.


Nőj fel, kb. minden ember csinálja ezt, és? A gyereked majd a fürdővízbe fog pisilni, vagy épp szarni, akkor mit csinálsz?!


28n

2017. júl. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
84%
Visszamegy? Remélem lesz annyi esze hogy legközelebb bezárja az ajtót. :-) Azért a menstruációját nem fogja tudni visszatartani, de okés, érezd magad nyugodtnak.
2017. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
90%

Szóval kitalálsz egy kamu kérdést, amivel szeretnél vitát generálni.

Személyeskedni kezdesz ("te is az igénytelenebbik fajtából vagy akkor, ráadásul nem egy észlény ahogy az írásodból kivehető"), majd mikor te EZUTÁN személyeskedést kapsz, akkor neked áll följebb.

Mikor pedig kapsz egy teljesen ésszerű kérdést, hogy az miért nem baj, hogy menstruál (amit nem tud visszatartani), akkor nem bírsz logikus választ adni, és közlöd, hogy jajj hirtelen minden megjavult és szép és jó és igenis neked volt igazad.

Mire jó ez? Tényleg nincs egy érdekes könyv, vagy film, vagy játék, vagy bármi a környezetedben? De ha már ennyire unatkozol, az önkénteskedés is tök jó opció lehet. :) Vagy ki lehet használni a nyarat egy nagytakarításra, iratok rendszerezésére, de el lehet menni strandra is. Nem muszáj ám ennyire unatkozni otthon a 4 fal között, hogy az legyen a legjobb szórakozás, hogy gagyi kamukérdéseket írogatsz ki. :)

2017. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
Jó sok időd van összeesküvés elméleteket gyártani "unalmadban a 4 fal között", kezdek irigykedni, ja mégse.
2017. júl. 24. 18:01
 48/50 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó:


Sajnos szerintem meg vannak ilyen hü.lyék, mint a kérdező... :D

2017. júl. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
83%

#47

a kérdésre még mindig nem válaszoltál :D terelj csak :) szórakoztató :)

2017. júl. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Nemtudom ezen mit kell kiakadni, csatornába megy, nem? Amúgy meg írták, férfiak is hugyoznak a tus lefolyójába, a nő meg szégyellje magát? Úgyse onnan eszel, akkor meg mit zavar. Istenem, ezen így kiakadni...

Amikor témázgattok és nyalod a csajt, akkor érdekesmód nem zavar a dolog.

2018. jan. 16. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!