Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül anyagilag egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül anyagilag egy barátnő finanszírozása manapság? Havi 80-100 ezerből ki lehet jönni? Vagy ez már kevésnek számít 2017-ben? (Pest megye)

Figyelt kérdés

2 éve szingli vagyok, most már eljött az ideje hogy egy fix barátnőt keressek magamnak.

Legutoljára 50-80 ezerből megúsztam a csajt, de hát azóta eltelt egy kis idő, infláció, áremelkedés stb. Ezért kalkuláltam max 100 ezerrel.

Kérem azok válaszoljanak akik kapcsolatban vannak, leginkább Pest megyében, kb. mennyibe van nekik a barátnőjük fenntartása?



2017. júl. 24. 18:51
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
63%

A rib**ancokat kell csak finanszírozni.

Egy normális nő , egy nő nem egy csitri, nem egy lány, hanem agyilag is érett nő az dolgozik és nem kell eltartani és fizetni neki mindent.


A rib**ancokat viszont igen, másképpen házik**úrvákat.

2017. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
72%
Uramisten, hogy tudod a barátnőzést egy autó fenntartásához vagy egy prosti megvásárlásához hasonlítani? Gáz vagy öcsém, nem kicsit.
2017. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
28%

Igényfüggõ,meg milyen szintû a csaj.

Minnél csinosabb nõiesebb annàl jobban kell villantani is.

2017. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
82%

Ilyen kerdeseknel mindig azt erzem,hogy rossz bolygora szulettem :(


Ez most tenyleg komoly kerdes?

2017. júl. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem maradsz is szingli még egy ideig.
2017. júl. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
44%

-Csókolom, 60 kiló barátnőt kérnék!

-64 lett, maradhat?

-Igen, megfelel.


Viccet félre téve: szerintem elég a büdzsé rá, pláne, hogy nem egyedül fizetsz mindent normál esetben.

2017. júl. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
11%
:)
2017. júl. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, kétlem hogy 80-100 ezer forint elégséges lenne egy nő eltartásához. Gondolom nincs barátnőd.

Kiadások pedig vannak, hétvégi programok, vacsorázás, üzemanyag stb.

2017. júl. 24. 18:58
 9/55 anonim ***** válasza:
87%

Az összes barátnőm nagykorú volt, munkahellyel és lakhatással rendelkeztek, így a havi fenntartási költségük párkapcsolaton belül is 0 forint volt.


Természetesen előfordultak közös programok, ajándékok, miegymás, ezeknek van költség vonzata, de messze a havi 80-100k alatt marad, és a hölgy is hasonló nagyságrendben finanszírozta a kapcsolatot



Ezen felül nem tudom szükséges e kalkulálni az immateriális javakkal (kedvesség, masszírozás, házimunka, szex, ápolás mikor eltört az ujjam, tanácsadás a munkahelyi problémám megoldásában, segítség az angol nyelvvizsgámra készülésben, etc), vagy ezeket most nem számoljuk.



ps: hülye vagy, ahogy vagy


Egy férfi

2017. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
77%

1-es vagyok.

De b**asszki te normális vagy?

Nem kell egy normális nőt fenntartani, ha együtt vagy egy normális nővel egy normálissal az nem fogja ezt elvárni tőled.,


Uram isten eddig csak rob**ancokhoz volt szerencséd?

2017. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!