Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül anyagilag egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül anyagilag egy barátnő finanszírozása manapság? Havi 80-100 ezerből ki lehet jönni? Vagy ez már kevésnek számít 2017-ben? (Pest megye)

Figyelt kérdés

2 éve szingli vagyok, most már eljött az ideje hogy egy fix barátnőt keressek magamnak.

Legutoljára 50-80 ezerből megúsztam a csajt, de hát azóta eltelt egy kis idő, infláció, áremelkedés stb. Ezért kalkuláltam max 100 ezerrel.

Kérem azok válaszoljanak akik kapcsolatban vannak, leginkább Pest megyében, kb. mennyibe van nekik a barátnőjük fenntartása?



2017. júl. 24. 18:51
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
84%
Ez a kérdés kb olyan, hogy mennyi pénzből lehet valamilyen állatot tartani. A disznó olcsó a ló meg drága...
2017. júl. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
90%

"Mert egy nõ se fog veled otthon a 4 fal között ülni,mert igényei vannak és minnél feszesebb annàl több"


Tudod te, hogy mennyi programot lehet fillérekből szervezni?

Az exbarátnőm nagyon rosszul keresett, és kifejezetten nem szerette, ha mindent én finanszírozok.


Ingyenes, vagy filléres koncertek, túrázás, sportolás (nem csak 30 ezres konditermek vannak, el lehet menni futni), piknik vagy olvasás a szabadban, olcsó színházi előadások, társasjátékok, barátok.


Nem, nagyon nem ültünk otthon.

Ahogy most sem ülök otthon attól, hogy egyedül vagyok. Gondolod, hogy egyedül olcsóbban kijön? Magamra is kifizetem a kocsit.



Én örülök, ha megoszthatom a kedvenc időtöltéseim a párommal. Hogy néha 2 szinhazjegyet vettem 1 helyett, vagy 2 ágyas szobát fizettem az egyágyas helyett, mikor neki nem volt pénze? Katasztrofa, bele ne rokkanjak.


Tudod mit? Nekem simán ér ennyit egy kapcsolat, főleg, hogy ez sosem volt egyoldalú.

2017. júl. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
57%
Én csak röhögni jöttem a válaszokon eme rém átlátszó kamu provokatív kérdésnél. :D
2017. júl. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
78%

CtS: eleinte én is azt hittem, hogy ez csak troll provokáció.


De egyre több helyen hallom, olvasom ezt, hogy férfiak tényleg hiszik, hogy egy barátnőnek olyan tco-ja van, mint egy kicsinak, és ha nem teszel le havi 100-140et akkor nem lesz párod


F

2017. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
79%
én ezt még életemben nem hallottam....
2017. júl. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
51%

"Mert egy nõ se fog veled otthon a 4 fal között ülni,mert igényei vannak és minnél feszesebb annàl több.

"


Miért, te barátnő nélkül otthon ülsz csak?


Pestmegyében a 2017-es árakat az erre szakosodott helyen érdeklődd meg. Ott léesz valahol a kocsi és lakás fenttartási költségek környékén a listában.

2017. júl. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A legrosszabb ***** válasza:
19%
Nem is értem, hogy az itteni seggagyúak mit háborognak. Egy párkapcsolat megkövetel bizonyos költségeket, a közös programokat, kirándulásokat, ajándékokat, kalandtúrákat, nyaralást, strandolást, koncerteket, kocsmázást, a bulikat, leendő anyós-após látogatásnál ajándékozást stb. finanszírozni kell. Tehát olyan költségekbe bocsátkozol, amiket egyedülállóként nem feltétlenül szórsz szét a világban, egy párkapcsolatban meg megteszed, mert a barátnőd is ezt akarja és te is nagyobb motivációt érzel rá, hogy kipróbáld azt a valamit, amire a csajod rábeszél. Szóval aki szerint nem költséges egy párkapcsolat, az még a büdös életben egy napot sem húzott még le párkapcsolatban (férfi), vagy lehúzott, csak éppen fel se tűnt neki (nő), hogy a bika a fizetése egyharmadát a kapcsolatukba áldozza.
2017. júl. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A legrosszabb ***** válasza:
52%
De csakhogy a kérdésre is reagáljak, havi 50-60-ból simán megúszol egy párkapcsolatot, ha kevésbé nagyigényű a delikvens lány. Ha őzike testalkatú, egyetemista bombázóval szűröd össze a levet, ott azért számíts komolyabb kiadásokra... határ a csillagos ég.
2017. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
82%
Megint csak valami szerencsétlen pincelakó nyakszakáll próbál bosszút állni a komplett női nemen.
2017. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
82%
#27, te szegény... ha épkézláb férfi lennél, nem csak a fizetős macák közt lenne sikered. :D
2017. júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!