Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül anyagilag egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül anyagilag egy barátnő finanszírozása manapság? Havi 80-100 ezerből ki lehet jönni? Vagy ez már kevésnek számít 2017-ben? (Pest megye)

Figyelt kérdés

2 éve szingli vagyok, most már eljött az ideje hogy egy fix barátnőt keressek magamnak.

Legutoljára 50-80 ezerből megúsztam a csajt, de hát azóta eltelt egy kis idő, infláció, áremelkedés stb. Ezért kalkuláltam max 100 ezerrel.

Kérem azok válaszoljanak akik kapcsolatban vannak, leginkább Pest megyében, kb. mennyibe van nekik a barátnőjük fenntartása?



2017. júl. 24. 18:51
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
0%
A nők döntő többségéhez gyakran még félmillió forint is kevés, már ha eljutsz egyáltalán odáig hogy szóbaálljanak veled...
2017. júl. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
80%

Pest megyében élünk, a barátom mondjuk az utóbbi 3 hónapban amiket költött rám:

- felhív havonta kb 3-4-szer 20 másodpercre, hogy elmondja egy mondatban amit akar. A saját díjcsomagodból számold ki, hogy ez mennyi.

- voltunk Siófokon egy hétvégét, szőröstül-bőrőstül 20ezer ft-ból jöttünk ki ketten, ennek a felét odaadtam neki

- hétvégente el szoktunk menni egyszer kajálni a közelbe egy nagyon jó házi hambis helyre, 600-700 forint a hambi, itt soha nem engedi, hogy én fizessek

- lementünk egy délutánra a velencei tóra, benzinpénzbe nem szálltam be, de ott én fizettem a kajánkat (mindketten egyetértünk, hogy nevetséges lenne minden út után fizetgetni neki, mintha taxi lenne - úgy oldjuk meg, hogy én mosom-takarítom a kocsit, segítek bütykölni, meg ha messzi helyre megyünk, akkor ott meghívom ebédezni)

- 3x voltunk moziban, kétszer vette ő a jegyet, én a nasit, egyszer fordítva

- 2x vettünk könyveket, fejenként többet, egyszer ő fizetett, második alkalommal én... nem néztük, lehet hogy az egyik vásárlás kicsit nagyobb értékű volt és lehetséges hogy ott költött rám pár száz ft-ot :D

- együtt vásároltunk a tescoban, mikor vettem 3 db 99 forintos mappát, és nem engedte, hogy utána kifizessem :D

- voltunk túrázni, és mindkettőnknek ő vette az ásványvizet


Remélem érezhető, hogy milyen durva lehúzások mennek erre mifelénk. Néha még gumicukrot is ő vesz. Hatalmas költségekbe veri magát miattam.

2017. júl. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy nagyon sajnálom azokat, akik nem bírják otthon feltalálni magukat.... Persze, néha jó elmenni ide-oda, de nem minden áldott nap, vagy minden hétvégén... Tök jó dolgokat lehet otthon is csinálni, vagy a közelben amik filléresek.

Az, hogy sokaknak csak a 4*-os wellness hétvége a szórakozás, az ne a női nem hibája legyen már... Az csak annyit jelent, hogy sok embernek szegény a fantáziája.

2017. júl. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:

Kérdező egy nő nem egy külön állatfaj akit meg kell vásárolnod és fent kell tartanod. Párkapcsolat nem a pénzköltésről szól és nem is arról, hogy minél több programon legyetek túl. Arról, hogy szeressétek egymást, hogyha valami baj van segítsetek egymáson, elfogadjátok egymást minden hibáival együtt, nem akarjátok megváltoztatni egymást stb. Ez nem így működik, ahogy leírod. Eddig szerintem anyagias lányokkal voltál együtt. Ahhoz, hogy ne aggódj ezen olyan nőt keress magadnak, aki nem az önző vágyai miatt szeretne veled lenni, hanem magad miatt, utána már nem kell számolgatnod azt, hogy mennyit költöttél rá. Ha megszeret téged akkor nem fog számon kérni azon, hogy hétfőn étterembe vidd, kedden strandra, szerdán kocsmába, csütörtökön színházba stb. Azt javasolnám neked, hogy felejtsd ezt az anyagi mentalitást, olyan lányt keress aki egyenrangúan kezel téged. Eleve abból kiindulni, hogy férfi hívja ide oda a csajt míg ő nem csinál semmit és ezt elfogadni, nagyon szánalmas. Egyenjogúság van egy nő annyit tegyen bele, mint egy férfi, ne legyenek ilyen egyenlőtlenségek!

Ui. Nem vagyok tini 27 éves férfi vagyok és én mindig próbálom a dolgok humános oldalát nézni, próbáld meg te is!

2017. aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

#54 ezzel csak annyi a gond, hogy papíron valóban így néz ki a tökéletes kapcsolat, a gyakorlatban pedig tele van képmutatással, megalkuvással, pénzközpontúsággal stb. stb.

A kommunizmus is csodálatos eszme a maga módján, kiváló, egyetlen dolgot felejtettek ki belőle: az embert.

A lepontozók pedig visszakapták a piros kezeket. Ez nekem is megy.

2017. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!