Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül anyagilag egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül anyagilag egy barátnő finanszírozása manapság? Havi 80-100 ezerből ki lehet jönni? Vagy ez már kevésnek számít 2017-ben? (Pest megye)

Figyelt kérdés

2 éve szingli vagyok, most már eljött az ideje hogy egy fix barátnőt keressek magamnak.

Legutoljára 50-80 ezerből megúsztam a csajt, de hát azóta eltelt egy kis idő, infláció, áremelkedés stb. Ezért kalkuláltam max 100 ezerrel.

Kérem azok válaszoljanak akik kapcsolatban vannak, leginkább Pest megyében, kb. mennyibe van nekik a barátnőjük fenntartása?



2017. júl. 24. 18:51
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
28%

Akkor leforditom,mert nem jol fogalmazott a kérdezõ.


Mennyibe kerül havonta,mennyi kiadàs egy baràtnõvel az élet?


Mert igenis menni kell vele programokra,Siófokra,wellneszezni,el kell menni nyaralni is,étterembe,ruhàt is kell néha venni.


Mert egy nõ se fog veled otthon a 4 fal között ülni,mert igényei vannak és minnél feszesebb annàl több.

2017. júl. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:
11. válaszoló, igen erre gondoltam.
2017. júl. 24. 19:03
 13/55 anonim ***** válasza:
70%

Ti honnan az anyámból szeditek, hogy a nőket el kell tartani? xD Komolyan kérdezem, mert én még ilyet nem láttam, pedig nem kevés embert/párkapcsolatot ismerek.

A hányingerkeltő hozzáállásodról a nőkhöz (kb. mint egy kocsihoz, ja nem, mer' azt nagyobb becsben tartanád) már nem is beszélnék, úgysem jutna el az agyadig, hogy mi nem stimmel...

2017. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
77%
Vagy fél éve nem jártam ezen az oldalon, de úgy látom nem fogytak el a retardált kérdések...
2017. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
63%

11,mint egy huspiac.

minel jobb a kivant aru,annal tobbe kerul a megvetele.


hagyjuk mar...ha ertelmes not akar valaki,akkor ha programok is vannak,abba a no is beszall a fizetesbe.

2017. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:
Légy-szíves a kérdésre válaszoljatok! Aki nem tud építő jelleggel hozzátenni a kérdésemhez az ne itt offoljon, köszönöm!
2017. júl. 24. 19:06
 17/55 anonim ***** válasza:
24%

Lehet beszàll így van.

De ez akkor is tény.

Menj fel Instara,és nézd meg merre jàrnak a vonzó nõk.

Ha pl sehova nem tudnàd elvinni mert nincs zséd akkor le fog koccolni,mint egy senior programozó ha a cég nem nyalja ki a seggünket akkor azonnal kalap kabàt,van vàlasztàsi lehetôsége,ha kaphat jobb pàrt akkor hozzà fog menni.

2017. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
75%
Férfiként mondom, ásd el magad, te szerencsétlen (nem, nem az összeg miatt).
2017. júl. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
73%
Ezért is írtuk hogy nem barátnőt keres hanem egy eltartandó macát. A programok közösek, tehát nagy részt feleztek (leszámítva hogy néha meghívod egy-egy kávéra, fagyira) és ne feledd, hogy a programon te is részt veszel. Nem kötelező wellnessezni, strandra is el lehet menni és otthon is lehet romantikus vacsorát készíteni, azt a csaj meg is főzni neked. De ha balek vagy, fizess csak havi 100-at.
2017. júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
12%

Persze lehet otthon is de mindig egy program az uncsi.

Vàltozatossàg nagyon kell,hidd el.


Mondom ezt,úgy,hogy nekem semmi bajom a csajozàssal,nekem hàlistennek megy mert egybe vannak a dolgok,izom,egzisztencia,kommunikàció(bugyi ledumàlàsa).

2017. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!