Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül anyagilag egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül anyagilag egy barátnő finanszírozása manapság? Havi 80-100 ezerből ki lehet jönni? Vagy ez már kevésnek számít 2017-ben? (Pest megye)

Figyelt kérdés

2 éve szingli vagyok, most már eljött az ideje hogy egy fix barátnőt keressek magamnak.

Legutoljára 50-80 ezerből megúsztam a csajt, de hát azóta eltelt egy kis idő, infláció, áremelkedés stb. Ezért kalkuláltam max 100 ezerrel.

Kérem azok válaszoljanak akik kapcsolatban vannak, leginkább Pest megyében, kb. mennyibe van nekik a barátnőjük fenntartása?



2017. júl. 24. 18:51
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
34%

A százzal alá lőttél. Ha eddig tömegközlekedtél akkor most venned kell kocsit, tankolnod, fizetned a biztosítását. Ha idáig meghúztad magad egy szobában valami félreeső helyen, akkor kezdj el lakást keresni ahol csak te vagy egyedül, természetesen frekventált környéken. Ez csak ahhoz kell még hogy szóba álljanak veled. Csak ha ezt a kettőt összeadjuk már bőven 100 felett járunk.


Ez az egzisztencia amit viszel magaddal a párkapcsolatba. Nem úgy jönnek veled össze hogy nincs egzisztenciád és azt együtt feltornázzátok, hanem előbb tornázd fel te és aztán ülnek bele. A csajok azt látják hogy a kiadásaid semmivel sem nőttek meg mikor összejöttetek. A plusz kiadás már a párkapcsolatot megelőzően jelentkezik és kísér alatta végig! Akkor kezd el rád 100+ ezerrel többet költeni amikor még nem is ismer!

2017. júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amúgy ha az ember már önmagában, egyedül is kitalálja, hogy többet mozdul ki, akkor nőnek a költségei. Nem kell ahhoz barát vagy barátnő. Az otthoni tespedést, torrentről filmletöltögetést, és zacskós levesen élést nem nehéz túlszárnyalni. Én is egyből megérzem, ha elmegyek egy kiállításra, összeülök a barátokkal egy laza sörözésre, kávézásra, lusta vagyok főzni és inkább kaját rendelek étteremből, befizetek egy jógaedzésre stb. Ellenben, ha valaki otthon, négy fal között ül a barát/barátnőjével, akkor ugyanúgy tudnak spórolni, mintha egyedül lennének. Nem konkrétan a társadat kell megfizetni, (kivéve, ha elvárja, hogy tárgyakat vegyél neki) hanem a kimozdulást. Szóval igen, ilyen szempontból egy párkapcsolat többletköltségekkel jár. De én nem sajnálom a pénzt a barátommal töltött közös programokra, ettől szép az élet. A kulcs, hogy józan keretek közt maradjunk, nem kell luxusnyaralás kacsalábon forgó palotában. Ez teljesen normális. Az, hogy a férfi veszi a nő ruháját, az számomra már teljesen más történet.
2017. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
90%

Hogy mennyibe kerül egy barátnő?


Megpróbálok tényszerűen válaszolni, hátha segítek, bár mi egy megyeszékhelyen élünk, nem Pesten.


A barátnőm még a szüleinél lakik, de van munkája és nem a szülei pénzét költi (sem az enyémet).


A rendszeres közös programjaink a következők:


- Heti 2-3-szor járunk futni vagy kirándulni az erdőbe, oda autóval megyünk, be szoktam ugrani hozzá. Mivel ő útba esik és amúgy is járok futni ill. túrázni (azelőtt is jártam), így nem számolom plusz költségnek.


- Heti 2-szer szoktuk cukrászdába menni, inni egy kávét, enni egy sütit vagy nyalni egy fagyit. Egy ilyen alkalom kb. egy ezres, de 2 ezernél még nem fizettem többet. Mivel egyszer én fizetek, egyszer meg ő (ehhez szigorúan ragaszkodunk), így havi szinten ez kb. 5-6 ezer Ft.


- Minden hétvégén elmegyünk barátokkal szórakozni, mindenki a saját fogyasztását fizeti, nincs plusz költség, mert amúgy is mennénk, ha nem lennénk együtt. (Persze általában az van, hogy az egyik kört én fizetem, a másikat meg ő, így megvan a jó érzés, hogy egymást hívjuk meg.)


- Havi szinten 2-3-szor elmegyünk "randizni", tehát közös estét szervezünk. Ez lehet mozi, színház, koncert vagy épp egy vacsora egy étteremben. Ezeknek a költsége ugye program függő, egy mozi kb. 5 ezer, egy színház is kb. annyi, egy vacsora 6-10 ezer, a koncert van amikor ingyenes, van amikor belépős. Havi szinten ezekre max. 30 ezret költünk ketten és mindig felváltva fizetünk, így a plusz költség kb. 10-15 ezer Ft.


- Ezeken kívül a közös programok még amikor együtt alszunk, olyankor otthon főzünk, filmet nézünk, stb. Mivel itt is mindig felváltva fizetünk és amúgy is minden nap vacsorázom, így nincs semmilyen plusz költség.


Ha jól számolom, akkor összesen 15-20 ezer Ft havi szinten a rendszeres plusz kiadásom a barátnőm miatt.


Ehhez még hozzájönnek éves szinten az olyan dolgok, mint ajándékok, nyaralások, stb.


Ajándékozásnál megbeszéltük, hogy mindig valami személyeset adunk egymásnak, nem vágyunk drága dolgokra, számunkra nem az ára miatt értékes egy ajándék. Éves szinten szerintem olyan 25 ezer Ft körül költök ezekre.


A nyaralásokat mindig felesben fizetjük, az útiköltséget és a szállást megfelezzük, az ottani költéseinket meg hasonlóan intézzük, mint itthon, vagyis felváltva egyszer én fizetek, egyszer meg ő.

Wellness hétvégékre, meg ilyenekre nem járunk, utazgatni, kirándulni szoktunk még, de azok is felesben mennek.

Mivel nyaralni, kirándulni amúgy is mennék, nekem ez sem plusz költség.


Itt jegyzem meg, hogy ennél sokkal többet költöttem mindenféle h.u.lyeségre (randikra, részegedésig történő ivászatokra a haverokkal, pótcselekvésekre, mint pl. konzol játékok), amíg nem voltunk együtt.

2017. júl. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
#40 mi a programlistád? Lehet kissé betegesnek hangzik, de én szeretem összeírni az ilyen "közös program" ötleteimet. Amiket leírtam, csak egy részlet, ezen kívül még olyanok vannan a repertoárban, hogy festegetés (nem otthon, képről, hanem élőben szeretek inkább), csillagvizsgálóban teleszkópozás, geocaching, fényképezés, közös önkéntes munkák. Ezeket azért nem említettem, mert sokan idegenkednek ezektől, annyira nem általános. :)
2017. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:

Kedves 42. válaszoló, azért írtam hogy tinik inkább ne válaszoljanak, hogy megkíméljük magunkat a felesleges válaszoktól.

Nem lenézem őket, de más egy fiatal srác felfogása a párkapcsolatról, és más egy 30 hoz közeli férfinak.

Mellesleg nem véletlenül határoztam meg az összeget, nekem ez az ami még belefér, amit még el tudok könyvelni plusz kiadásnak. Mert igen lesznek plusz kiadásaim ha párkapcsolatban élek majd. Néhányan le is írták hogy mik ezek, nekik köszönöm a válaszukat.

2017. júl. 24. 20:33
 46/55 Diavolino44 ***** válasza:
61%

Most mit csodalkozik itt mindenki, itt alap, hogy a not az alapjan szedik fel kinek milyen kocsija van.

Az utolso baratnom, huzta a szajat, hogy nem koltottem ra kb semmit. Velem volt? Velem. Megcsalt? Soha az eletben. Elhagyott volna ha nem en szakitotok vele? A budos eletbe soha. Jo no volt? Top kategoria.

Oks

Nezzuk igy:

Kb ami szerintem normalis egy honapra vetitve. Egy hetvege valahova utazva felesbe fizetve kb 30 000/fo de ez sincs mindig.

Havi egy vacsora 8-10 000

Apro ajandek virag csoki stb kb 5000

S akkor mar nagyon el van kenyeztetve. Ruhat venni? Mi vagyok en az apja?


Ha egy no nem a szemelxyisegem miatt van velem, megy a kukaba. volt olyan baratnom aki meghivott egy fesztivalra mert mindenkepp elakart menni. Oke, en cserebe fizettem a szallast, mert azt mar bunkosagnak tartottam voln, hogy kb nem felesbe fizetjük az egeszet. Ugyanez a baratnom 6 honapig lakott nalam ingyen mert nem volt munkaja.

32f

2017. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:

@46: a 22-es hozzászólásban leírtam egy csomót, és ezek a relatív olcsó hobbik voltak csak.


Fotózni szeretek, de az már felszerelés igényes, itt megölnek, ha kiderül, hogy ilyesmire költesz 😀


A csillagok és a ládázás eddig kimaradt, túrázom sokat, de a családban láda keresés annyira nem tűnt vonzónak 😀(Tévedek, és nincs is csalán??).

2017. júl. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
100%

"Az utolso baratnom, huzta a szajat, hogy nem koltottem ra kb semmit. Velem volt? Velem. Megcsalt? Soha az eletben. Elhagyott volna ha nem en szakitotok vele? A budos eletbe soha. Jo no volt? Top kategoria."


már ne is haragudj, de ez addig volt hihető még a "top kategóriát" bele nem írtad...(XDD)

2017. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
92%

Havi 20-30k? Magamra nem költök ennyi pénzt, nem hogy egy nőre, kizárt dolog. :D

Havi 10k-nál többet biztos nem szánnék barátnőre, akkor inkább nem is kell, egyetem mellett örülök ha magamnak tudok venni néha valamit

2017. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
72%

Bírom, hogy azok az idióta, pattanásos, sörhasú, senkinek sem kellő neet-ek osztják itt az észt a csajozás anyagi vonzatairól meg hogy "milyen drága egy barátnő", akik eddig 1. .jpeg vagy .avi formátumban láttak nőt 2. eddig csak fizetős szexben lehetett részük. Jó, persze, ha hülye vagy, mint egy örvösállat ánusza, ronda, mint egy három hónapja elütött görény az M5-ösön, és olyan ostoba, mint a kérdésfelvetés alapján sejteni lehet, akkor bizony kompenzálnod kell, és perkálni, hogy egy hivatásos elviselje a közelségedet. Bár a 80-100 ezer kamu - a munkanélküli segélyedből annyit a büdös életben nem fogsz kiperkálni :D


"a legrosszabb": te pedig elhívhatsz randira, de mivel férfi vagyok, én duglak meg téged.

2017. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!