Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül anyagilag egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül anyagilag egy barátnő finanszírozása manapság? Havi 80-100 ezerből ki lehet jönni? Vagy ez már kevésnek számít 2017-ben? (Pest megye)

Figyelt kérdés

2 éve szingli vagyok, most már eljött az ideje hogy egy fix barátnőt keressek magamnak.

Legutoljára 50-80 ezerből megúsztam a csajt, de hát azóta eltelt egy kis idő, infláció, áremelkedés stb. Ezért kalkuláltam max 100 ezerrel.

Kérem azok válaszoljanak akik kapcsolatban vannak, leginkább Pest megyében, kb. mennyibe van nekik a barátnőjük fenntartása?



2017. júl. 24. 18:51
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:

Eddig egy ember sem volt képes a kérdésre válaszolni, ellenben "észt osztani" azt tudnak!

Lehet azt is meg kellett volna határoznom, hogy a tini korosztály maradjon távol a kérdésről!

Nem tudom egyesek mégis mit gondolnak? Akkor kérdem, ha el akarom vinni vacsorázni akkor előtte jelentsem be (?) hogy kedvesem yx elvinnélek étterembe holnap este, de a felét akkor ugye oda tudod majd adni a számlának?

Vagy hétvégén lemegyünk Zamárdiba egyet fürdeni? De a benzin felét majd add már oda meg ha lehet, akkor a fogyasztásodét is.

Értem, akkor itt ez ezek szerint így működik egy párkapcsolat? Persze lehet menni McDonald’s -ba is kis sült krumplira meg egy sajtburgerre, vagy este egymás kezét fogva megnézni a barátok közt -öt, akinek erre van igénye.

Attól hogy kedveskedek egy nőnek mert megtehetem, nem hiszem hogy rbanot tartanék magamnak. Elég nevetséges, és legfőképp éretlen gyerekes felfogás.

2017. júl. 24. 19:37
 32/55 A kérdező kommentje:
Közben jöttek értelmes válaszok is, azokat köszönöm!
2017. júl. 24. 19:40
 33/55 A legrosszabb ***** válasza:
33%
#30: Óóó, igen? Akkor várjál, elhívlak randira, de te fizetsz, mert elvileg nem kéne egy fillért sem beáldozzak a te elméleted szerint sem az ismerkedésbe, sem a randiba, sem egy párkapcsolatba, hiszen mekkora s#ggfej vagyok, hogy kiadok egy forintot is a fizetős macákra. Nem veszed észre, hogy totál magatok ellen beszéltek?
2017. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
76%

segítek neked, mert látom, nagyon el vagy tájolva:


Egy párkapcsolatban nem csak az egyik fél áll minden költséget ideális esetben.


Ha épkézláb nőt viszel el vacsorázni, akkor a nő megkérdezheti, hogy beszálljon-e a költségekbe, sőt mondhatja azt is, hogy ő márpedig kifizeti a saját részét. Főleg egy ismerkedés elején. Ezt illik a férfinak tudomásul venni, és nem erőltetni azt, hogy igenis meghívtad.


Emellett, természetesen az éttermek és programok árai között is vannak különbségek. Elég kevés nő várja el, hogy Michelin csillagos helyre vidd, de egyáltalán azt, hogy egyfolytában étterembe járjatok.


Őszintén mondom, a nő nem egy állatfaj, hanem ugyanolyan gondolkodó ember, mint.....eööm. Mint sokan.


Pontosan tudja mennyire megterhelő lehet egy kapcsolat anyagilag, ha mindenből a legjobbat szeretnéd nyújtani.


Konkrét kérdésed: Vacsora előtt jelentsed-e be...?

Akár megteheted, sőt a nő is rákérdezhet az elején, hogy a fizetést hogy gondolod, de mint írtam, kijelentheti, hogy ő a saját részét állja.


Amit meg a többiek is leírtak, valóban nem kell állandóan 100kilómétereket autózni, egyfolytában fizetős programokra járni stb.


Amennyiben mégis erre van igényed VAGY ezt az életszínvonalat szeretnéd megadni barátnődnek, akkor javaslom a lóvé számolása helyett növeld a bevételeidet és a fejed sem fog fájni annyira, mint jelen pillanatban.


A Zamárdis nyaralós dologhoz: Egyik ismerősöm egy légitársaságnál dolgozik, ezért elképesztően olcsón jut repjegyhez, amit ki is használnak barátnőjével.


Ezzel arra akarok utalni, hogy nem kell ész nélkül mindent fizetni, hanem körül lehet nézni és EGYÜTT megbeszélni a programot, lehetőségeket.


KEdveskedésnek meg egy csokor virág alkalomadtán, vagy akár, hogy TE saját kezűleg készítesz valamit szerintem teljesen jó bármilyen nagyobb beruházás helyett.


Javaslom vedd figyelembe a nő igényeit is és ne csak a saját elképzelésed alapján gondolkozz, mert egy párkapcsolat kettőtökről szól és nem Csak az egyik, vagy Csak a másik félről.


Röviden: Igen, a párkapcsolatban vannak költségek, de nem kell, hogy CSAK te állj mindent. Elsőre is értettem a kérdést, köszi.


A 31-es válaszodhoz hasonló dolgokat (tini kategória stb) meg kikérem magamnak tisztelt kérdező.


6-os válaszoló

2017. júl. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
73%

Őszinte leszek.

Kedves Kérdező, benned az egyetlen, ami vonzó lehet egy nő számára, az az, ha anyagilag jól jár.

Szép ruhák, wellness hétvége, kondibérlet, szépségszalon, étterem, mozi, stb. Egy átlagos kinézetű nőt ezzel már le tudsz fizetni. Egy szebb nőhöz ez kevés lesz.

Olyan alsó hangon havi 400-450 ezer, amennyiért egy nő hajlandó téged elviselni.


Elég drága mulatság, ha a pénzen kívül semmit se tudsz nyújtani.

2017. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ, hogy milyen beállítottságú a lány. Például azok a programok, amiket én szeretnék csinálni, azok kvázi ingyen vannak, vagy olcsók. A wellnesst nem szeretem, drága szállodák helyett kempingpárti vagyok. Sportok terén is pont olyasmit kedvelek, ami alacsony költségvetésű. Korcsolya, túrázás, kajakozás, futás. A puccos éttermeket nem kedvelem, inkább leülnék piknikezni egy parkban. Télen egyszer-kétszer belefér, hogy beüljünk valahová, de túlságosan fogamhaz verem a garast ahhoz, hogy ne sajnáljak egy levesre több ezer forintot. Társasjátékozni is nagyon szeretek, és vannak ingyenes társasjáték estek, hatalmas játékkészlettel, nem kell játékboltban megvenni több ezerért.
2017. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
52%
Hát igen, ingyen punci nincs. Vagy így, vagy úgy de csengetni kell. Ez nyilván kategóriáktól függ, nagyon "igényes" csaj sok százezerbe fáj havonta, de a legegyszerűbb is benne lehet néhány 10k-ban per hó. Aki mást állít, az nem mond igazat. Ha más nem, a mozijegy, odautazás, pattogatott kuki, születésnapi, névnapi ajándékok, szülők meglátogatása stb. stb. Ha veled lakik a csaj, többszörösére emelkedik a vízdíj, az áram, a gáz stb., mert a nők sokkal többet fogyasztanak az ilyesmiből...
2017. júl. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
50%
#36: a hobbijaid tekintve te vagy a tökéletes nő 😀 (Nem azert mert olcsóak, hanem mert jók). Az evezés ki is felejtettem az olcsó programok listámról, pedig azt is szeretem
2017. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
65%

Hogy valaki a kérdésre is válaszoljon, nekem olyan 30-40 ezer forint megy el havonta a párkapcsolatomra. Igaz én csóró srác vagyok, és a csajom se egy nagy igényű nő.

Ha tehetném akkor többet költenék, mert akkor igényesebb programokat tudnánk bevállalni, és sűrűbben meg tudnám lepni valami közepes értékű ajándékkal is.

Ja amúgy nem olvastam végig a válaszokat, de a legtöbb szó szerint nevetséges! :D Szerintem a kérdésre válaszoló emberkék nagy részének még soha nem volt senkije. Tény és való hogy lehet otthon is ülni és tojáslevest főzni közösen, de ez egy idő után unalmas. És lehet az itteni embereknek erre bőven elég az igénye. De higgyétek el ahogy képbe kerül egy olyan férfi aki többet tud nyújtani az adott nőnek az otthonülős főzőcskézős párkapcsolatánál, nem mondom hogy le fog vele lépni de nagyobb rá az esély.

Tiniknél elmegy ez az egymás kezét fogjuk és sétálgatunk a parkban dolog, de a felnőtt embereknél több az igény, és ez ha tetszik ha nem pénzbe kerül.

2017. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj kedves kérdező, hogy mikor a kérdést feltetted azt írtad havi 80-100.000. Egy teljesen jól működő, felnőtt, normális pár nem jár minden hónapban Zamárdiba, hetente étterembe..stb. Emellett az sem mindegy mióta vagytok kapcsolatban. Természetesen a kapcsolat elején még nincs közös kassza a legtöbb helyen, de ilyenkor még nem is indul neki az ember közösen nyaralni. Egy-egy vacsora persze ilyenkor is van és igen, sok férfi ilyenkor felajánlja, hogy ő fizet. Az első hónapokban ezenkívül időnként, ha olyan típusú férfiról van szó, vesz egy-egy csokor virágot, de van, aki azt sem szokott. Tehát itt kb Havi 15.000 forintról beszélünk, amit elköltesz pluszban, ahhoz képest, mikor egyedülálló voltál. Nem tudom felnőtt nőkkel is szoktál-e beszélgetni, ha igenm, akkor tudod, ha nem akkor most elárulom, hogy a nők is szoktak költenia férfiakra pluszban az elején is. Nagyon sokan vesznek csokit és hasonlókat a férfinak, főznek neki meglepetás vacsorát..stb (ami szintén nem ingyen van) Nyaralások...stb, ami már egy komolyabb kapcsolat része a legtöbb esetben felnőtt emberek között közös megegyezés és kommunikálás útján van eldöntve. Ember függő. Te kedves kérdező, először juss el addig, hogy kialakítasz egy kapcsolatot a randik után és majd aztán gondolkodj az anyagiakon, mert, aki ilyen kérdést feltesz, annak gőze sincs, hogyan működik egy párkapcsolat érett emberek között és a "szájából" elég nevetségesen hangzik a tinik ne válaszoljanak kérés.. :)
2017. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!