Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el többen azt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el többen azt ha én nőként kihasználom a lehetőségemet? 23N

Figyelt kérdés

Olvastam valamelyik kérdésben, hogy szexuális tárgyként kezeli magát egy nő, csak azért mert felvesz egy kivágott blúzt vizsgára.


Én is sokszor vizsgáztam már hasonló öltözékben, kivágott blúz, miniszoknya, magassarkú, harisnya, stb. Ezek mellé, egy kis mosoly és kész is a legtöbb vizsga :)

El sem hinnétek milyen könnyű így érvényesülni a férfiak világában. Szerintem aki él a lehetőségeivel az inkább kreatív. Mindenki abból gazdálkodik ami adódik neki. Azt is megjegyezném, hogy ha ennyi önuralma lehetne már a férfiak nagy többségének, pláne akik mindenféle titulus birtokában vannak, na mind egy. Miniszoknya egyébként nagyon praktikus puskázni is... :D


Az viszont sokkal szomorúbb, hogy néhány helyi kisebbségi komplexus prédikátor azonnal idejön általánosítani.

Nekem nőként addig van bármi esélyem a jövőben, amíg fiatal vagyok, mert utána "le leszek cserélve" úgyis. Jobb elfogadni és addig építkezni ameddig van rá lehetőség.


Nem vagyok feminista. Sőt! Szeretem meghagyni a pasikat abban a hitben, hogy ők irányítanak és egyébként is szeretek nő lenni. Mások az eszközeink, de bőven vannak nekünk is. Az, hogy ez az adottság egy biológiailag biztosított tény pedig abban segít, hogy ne haljon ki az emberiség. Szexuális tárgy pedig nem ettől leszek... hanem attól, ha bambán tűrném, hogy valami pasi kedve szerint használjon, ez pedig nem jellemző.

Most gondolom mindenki egy ribinek tart itt mert őszinte mertem lenne. Le merem fogadni, hogy megkapom mindjárt a magamét. Azért gondoljatok bele egy pillanatra, hogy ha nektek lehetőségetek lenne hasonlóra, akkor ti is ugyan úgy élnétek a lehetőséggel.


Ti miért nem éltek a lehetőségeitekkel ?



2017. szept. 23. 22:18
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
Mondjuk felse fogom nem hús vagy hanem egy valaki nem a testet szereti a ferfi a nonek hanem a nőt F
2017. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 Heart of Darkness ***** válasza:
100%

Tehetségesebb vagy mint a legtöbb ember, hogy olyat tudsz használni ami minden bizonnyal nem áll rendelkezésedre. (Igen, az eszedre gondoltam.)


"Sajnos ez kell a férfiaknak, mindent a szemnek és kényérre lehet őket kenni. Persze kell kedvesség is mellé, nem kell okoskodni és akkor tényleg az ember tenyeréből esznek. "


Ez meg nem igaz a normális férfiakra.

2017. szept. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
100%

Hajrá, ha haladsz így is, akkor hajrá. Az én vizsgámon így nem mennél át, csak ha tudod az anyagot.


Sikeres életet kívánok!

2017. szept. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
100%
Én megbámullak az utcán drágám, de ez nem azt jelenti hogy tudsz manipulálni. Az amit te csinálsz az patkányság már bocsánat. Ez az áltatás amit te csinálsz a legnagyobb önbizalomromboló és kiábrándító dolog.
2017. szept. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
9%

Én nem ítéllek el. Én sem félek használni az adottságaimat, ha valamit el akarok érni. Sajnos ilyen világban élünk, hogy a nők néha csak a mellükkel tudnak érvényesülni. Szomorú, de én alkalmazkodom, mintsem hogy eltapossanak és nyomorogjak a prolik között.

21L

2017. szept. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
Hímringyó? Ebben kiegyezhetünk.
2017. szept. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
96%
Ha az eszedet használnád, tudnád a vizsgán a válaszokat. Mivel eszed nincs, ezért kell más módszerhez folyamodnod. Az írásodbol is látszik, hogy nagyon éretlen és tapasztalatlan vagy.
2017. szept. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 A kérdező kommentje:

"Na, fix, hogy ezt sem nő írta...."

Hát köszönöm :D Ha leírok két összefüggő mondatot akkor már nem is lehetek nő! Vicces.


"Ez meg nem igaz a normális férfiakra." Az, hogy manapság mi számít normálisnak, abba szerintem ne menjünk bele mert nem tudnám megfogalmazni.


"Hajrá, ha haladsz így is, akkor hajrá. Az én vizsgámon így nem mennél át, csak ha tudod az anyagot." Köszi! :)

Én az életre készülök, a vizsgák csak a papírhoz kellenek.

Lehet nálad ez nem lenne elég, de ki tudja, lehet megad is meglepődnél.

2017. szept. 23. 22:45
 19/67 Heart of Darkness ***** válasza:
92%

"Hát köszönöm :D Ha leírok két összefüggő mondatot akkor már nem is lehetek nő! Vicces."


Szerintem nem a jó megfogalmazásod és az összefüggő mondataid miatt gyanakodott arra az adott válaszoló, hogy nem nő vagy.


Attól, hogy te nem tudod megfogalmazni más attól még valószínűleg megtudja.


Az életben egyáltalán nem fogsz ezzel érvényesülni vagy ha mégis bekerülsz valami céghez akkor lehetsz a cég cicababája akiről mindenki tudja, hogy sötét de azért dögösnek mondható mint a filmekben. Tudod..

2017. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
89%
Nem amiatt írták, hogy nem nő írta a kérdést, mert leírtál két összefüggő mondatot, okoska. Ebből is látszik, mennyire végtelenül ostoba vagy. Olyan alpári stílusban beszélsz elvileg saját magadról, ilyet normális nő nem csinál. Szóval vagy pasi vagy, mint ahogy valaki feltételezte, vagy egy agyatlan...;)
2017. szept. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!