Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el többen azt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el többen azt ha én nőként kihasználom a lehetőségemet? 23N

Figyelt kérdés

Olvastam valamelyik kérdésben, hogy szexuális tárgyként kezeli magát egy nő, csak azért mert felvesz egy kivágott blúzt vizsgára.


Én is sokszor vizsgáztam már hasonló öltözékben, kivágott blúz, miniszoknya, magassarkú, harisnya, stb. Ezek mellé, egy kis mosoly és kész is a legtöbb vizsga :)

El sem hinnétek milyen könnyű így érvényesülni a férfiak világában. Szerintem aki él a lehetőségeivel az inkább kreatív. Mindenki abból gazdálkodik ami adódik neki. Azt is megjegyezném, hogy ha ennyi önuralma lehetne már a férfiak nagy többségének, pláne akik mindenféle titulus birtokában vannak, na mind egy. Miniszoknya egyébként nagyon praktikus puskázni is... :D


Az viszont sokkal szomorúbb, hogy néhány helyi kisebbségi komplexus prédikátor azonnal idejön általánosítani.

Nekem nőként addig van bármi esélyem a jövőben, amíg fiatal vagyok, mert utána "le leszek cserélve" úgyis. Jobb elfogadni és addig építkezni ameddig van rá lehetőség.


Nem vagyok feminista. Sőt! Szeretem meghagyni a pasikat abban a hitben, hogy ők irányítanak és egyébként is szeretek nő lenni. Mások az eszközeink, de bőven vannak nekünk is. Az, hogy ez az adottság egy biológiailag biztosított tény pedig abban segít, hogy ne haljon ki az emberiség. Szexuális tárgy pedig nem ettől leszek... hanem attól, ha bambán tűrném, hogy valami pasi kedve szerint használjon, ez pedig nem jellemző.

Most gondolom mindenki egy ribinek tart itt mert őszinte mertem lenne. Le merem fogadni, hogy megkapom mindjárt a magamét. Azért gondoljatok bele egy pillanatra, hogy ha nektek lehetőségetek lenne hasonlóra, akkor ti is ugyan úgy élnétek a lehetőséggel.


Ti miért nem éltek a lehetőségeitekkel ?



2017. szept. 23. 22:18
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
100%

"Aki tenyleg jo az a kihivast keresi nem a protekciot meg a konnyu munkat."


Mivel a vizsgáit a dekoltázsával szerezte, így sok kihívást nem fog találni.


Egyébként egy nap a kérdező is rájön arra, hogy mennyire borzasztó egy olyan munkahely, ami nem nyújt szellemi kihívást, semmilyet.


Én eddig egy munkahelyről menekültem el (szó szerint), ahol napi fél órát kellett dolgoznom. Ennyi volt az összes munka. Két hét után azt hittem, hogy megőrülök, pár hónap után leléptem.


Persze, gyerekként én is arról álmodtam, hogy majd olyan munkám lesz, amivel sokat keresek, és semmit nem kell csinálnom. Manapság egy ilyen munka elől menekülök.



(egyébként durva, de egy barátom ipari szektorban mérnök. Azt meséli, hogy még a szalagmunkások is ezért menekülnek. Mert még egy alacsonyan képzett embernek is horror, ha egész nap gyakorlatilag a legdurvább agymunka amit végez annyi, hogy a előbb a piros kábelt, aztán a kéket kell berakni, majd megnyomni a zöld gombot)

2017. szept. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 Heart of Darkness ***** válasza:
100%

# 49


Magadból csináltál bohócot és ehhez nem kellet még csak az sem, hogy bárki lenézzen itt.

2017. szept. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
100%

"Én legalább tudom, hogy ki vagyok és nem akarok más lenni..."


Igen... Most tudod, hogy mi vagy.


Tudod, mikor lesz a baj? Mikor abból, ami most vagy, már semmi sem lesz igaz. Mikor jön egy fiatalabb, és éhesebb, aki ugyanúgy kirakja az árut, Te meg mész a kukába. Nem csak a munkahelyeden, de akár otthon is.


Nekem olyan tudásom van, amit megfizetnek. Mikor eltörtem mindkét kezem, akkor is tudtam dolgozni, mert a fejemből élek.


Te a fiatalos szépségedből akarsz megélni. Tudod, attól, hogy közhely, még igaz. A fiatalság nem tart örökké.

2017. szept. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
100%

"Van bőven elképzelésem, mivel több nyelven fogok tudni annyi lehetőségem lesz, hogy nem győzök majd válogatni."


Ez kb olyan szintu gondolkodas mint amikor az altalanos iskolas lanyok kitalaljak hogy hires amerikai enekesek / szinesznok lesznek.

2017. szept. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
100%

"Ez kb olyan szintu gondolkodas mint amikor az altalanos iskolas lanyok kitalaljak hogy hires amerikai enekesek / szinesznok lesznek."


Nagyon találó!


És az igazán szomorú, hogy nem csak az általános iskolások ilyenek

(nézd meg, hogy 1-1 tehetségkutató vagy valóságshow válogatására milyen arcok mennek el. Nem csak a proli, hanem a banktisztviselő, meg a tanárnő, mert ő 24 évesen inkább modell meg énekes akar lenni, a tehetség nem is számít, de még prosztónak sem elég prosztók).

2017. szept. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
100%

"Valamit ti értetek nagyon félre, én nem próbálok semmit bizonygatni senkinek"


Akar megprobaltad, akar nem, sokmindent bizonyitottal. Az egeszben az a szomoru hogy sokan leirtak neked hogy rossz uton jarsz, de te csak akkor fogod majd fel amikor keso lesz.


A hatalmi harcod a ferfiak vilagaval, meg a rendszerrel egyertelmuen azt jelzi hogy tehetetlennek erzed magad es azt kompenzalod tul ennyire.

2017. szept. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 A kérdező kommentje:
"Mikor jön egy fiatalabb, és éhesebb, aki ugyanúgy kirakja az árut, Te meg mész a kukába." Nagyon alábecsülöd te az embereket és teljesen azokat a sztereotípiákat hajtogatod amiket (itt) sokan. Persze lesznek nálam fiatalabbak, de nem csak ők kelendőek a férfiak körében. Tudod, a jó feleség egy külön kategória manapság, nem kell hozzá más csak a férfi kedvére tenni, az pedig nem nehéz. Ez sok nő számára valóban gondot okoz, emiatt a média okolható sok esetben, mert hagyják magukat manipulálni minden hülyeséggel amit olvasnak. Én viszont nem vagyok ilyen :P
2017. szept. 23. 23:58
 58/67 anonim ***** válasza:
100%

"Tudod, a jó feleség egy külön kategória manapság, nem kell hozzá más csak a férfi kedvére tenni, az pedig nem nehéz. Ez sok nő számára valóban gondot okoz, emiatt a média okolható sok esetben, mert hagyják magukat manipulálni minden hülyeséggel amit olvasnak. Én viszont nem vagyok ilyen"



:D)


Tudod, ha most elém toppanna a jótündér, hogy hármat kívánhatok, akkor azt hiszem ebben a pillanatban az egyik kívánságom ellőném arra, hogy együtt kávézhassak veled mikor 35 leszel.


Aztán visszanéznénk, és jókat röhögnénk azon a naivitáson, amivel ezt az egészet kezeled.

2017. szept. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
100%

"Tudod, a jó feleség egy külön kategória manapság, nem kell hozzá más csak a férfi kedvére tenni, az pedig nem nehéz"


Tudod, manapsag mar a ferfiak elvarjak a noktol hogy legyen sajat eletuk, sajat celjaik, a ferj megfejesen kivul.

2017. szept. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 Diavolino44 ***** válasza:
40%

En ezt mind tokeletesen megertem, s nem itellek el egy cseppet sem. Jobb az, ha az ember alszenteskedik? Oh engem nem azert kezelnek maskeppen, mert igy-ugy nezek ki, hanem mert eszem van. Bla-bla-bla


De azert egy dologra azert oszinten kivancsi lennek, remlem valaszolsz is ra. Irtad miert nem elunk mi ferfiak a lehetosegeinkkel. Te mire gondolsz?


Mert ferfikent, hogy ugy legyel kezelve mint egy fiatal csinos no, ahhoz tenyleg nagyon gazdagnak kell lenni. Nem havi 1 millios fizura gondolok. Hanem joval tobbre, s akkor egy bizonyos retege a noknek vonzodni fog hozza. S ez kb magyaroszagon kb 1000 ferfi. Szoval kivancsi vagyok mire gondolsz.

2017. szept. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!