Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el többen azt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el többen azt ha én nőként kihasználom a lehetőségemet? 23N

Figyelt kérdés

Olvastam valamelyik kérdésben, hogy szexuális tárgyként kezeli magát egy nő, csak azért mert felvesz egy kivágott blúzt vizsgára.


Én is sokszor vizsgáztam már hasonló öltözékben, kivágott blúz, miniszoknya, magassarkú, harisnya, stb. Ezek mellé, egy kis mosoly és kész is a legtöbb vizsga :)

El sem hinnétek milyen könnyű így érvényesülni a férfiak világában. Szerintem aki él a lehetőségeivel az inkább kreatív. Mindenki abból gazdálkodik ami adódik neki. Azt is megjegyezném, hogy ha ennyi önuralma lehetne már a férfiak nagy többségének, pláne akik mindenféle titulus birtokában vannak, na mind egy. Miniszoknya egyébként nagyon praktikus puskázni is... :D


Az viszont sokkal szomorúbb, hogy néhány helyi kisebbségi komplexus prédikátor azonnal idejön általánosítani.

Nekem nőként addig van bármi esélyem a jövőben, amíg fiatal vagyok, mert utána "le leszek cserélve" úgyis. Jobb elfogadni és addig építkezni ameddig van rá lehetőség.


Nem vagyok feminista. Sőt! Szeretem meghagyni a pasikat abban a hitben, hogy ők irányítanak és egyébként is szeretek nő lenni. Mások az eszközeink, de bőven vannak nekünk is. Az, hogy ez az adottság egy biológiailag biztosított tény pedig abban segít, hogy ne haljon ki az emberiség. Szexuális tárgy pedig nem ettől leszek... hanem attól, ha bambán tűrném, hogy valami pasi kedve szerint használjon, ez pedig nem jellemző.

Most gondolom mindenki egy ribinek tart itt mert őszinte mertem lenne. Le merem fogadni, hogy megkapom mindjárt a magamét. Azért gondoljatok bele egy pillanatra, hogy ha nektek lehetőségetek lenne hasonlóra, akkor ti is ugyan úgy élnétek a lehetőséggel.


Ti miért nem éltek a lehetőségeitekkel ?



2017. szept. 23. 22:18
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
95%
Megmondod a magadét ismeretlenül, név, arc nélkül egy anonim fórumon, hogy lássák, te mennyire nem vagy olyan, mint az egyik noname kérdésben leírt nő? Mégis mi a f@$znak? Kit érdekel, hogy te mit vettél magadra és milyen vagy? Valószínű, hogy egyetlen ember se kíváncsi rád.
2017. szept. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
35%

76% frusztráltságának pontos okára kíváncsi lennék, végigolvasgatva a válaszait, komplett pszichológiai eset.

Vagy egy agybeteg dagadt nő, vagy egy pncit rég látott okoska hülyegyerek...

2017. szept. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy abszolút nem nagy fortély egy csinos nőnek az öltözékével felhívnia magára a figyelmet. Átlátszó, béna, még trükknek sem nevezhető taktika, amit intelligensebb férfiak azonnal kiszúrnak és maximum csak megmosolyognak. Normál egyetemről már az öltözék miatt kirúgnának a vizsgáról, nálunk előfordult. Egy férfinek valahogy nem az az első benyomása erről, hogy "mennyire okos nő ez".

Én azt gondolom, hogy csinos nő anélkül is feltudja hívni magára a figyelmet, hogy kitenné az "eszét", akarom mondani a mellét, meg a hátsóját az asztalra. Egy nő a magabiztos, még is kedves, mosolygós énjével, vagyis a kisugárzásával, valamint a tudásával tud olyan ütős hatást elérni, ami garantáltan leveszi a férfiakat a lábukról.

2017. szept. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
100%

"Multiknál 2-3 nyelv ismeret messzire elviszi majd." - Csak ha jól mozogsz adott szakterületen is. Hiába van akár felsőfokúd általános nyelvből, ha a szakmai nyelvhez hozzá sem tudsz szagolni. A Google fordítót és hasonlókat meg bárki tudja használni.


Egyébként amit itt a női és férfi szerepekről írsz, megkérdőjelezhető, hogy egyáltalán nő vagy és nem csak nőnek adod ki magad (amit itt név és arc nélkül nyugodtan megtehetsz). De ha tényleg nő vagy, akkor nagyon naiv kislány vagy még. Bud Spencer is azt írta az önéletrajzi könyvében, hogy lehetsz akármennyire jó formában most, egyszer jön valaki, aki jobb lesz nálad, és legyőz.

2017. szept. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
Uram isten, te beteg vagy kérdező. Te szocíopata k...rva vagy.
2017. szept. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb egyetemnek vlsz van szabályzata az öltözködést illetően is. Ha ennek nem felel meg, teljes joggal küldeném haza már az első kérdés előtt :)
2017. szept. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 A kérdező kommentje:

" Te szocíopata k...rva vagy." Ez egy kicsit azért durva volt ...

Azért mert fel merem magamat vállalni ilyeneket mondani, szerintem veled vannak bajok, nem velem.

2017. szept. 24. 18:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!