Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el többen azt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el többen azt ha én nőként kihasználom a lehetőségemet? 23N

Figyelt kérdés

Olvastam valamelyik kérdésben, hogy szexuális tárgyként kezeli magát egy nő, csak azért mert felvesz egy kivágott blúzt vizsgára.


Én is sokszor vizsgáztam már hasonló öltözékben, kivágott blúz, miniszoknya, magassarkú, harisnya, stb. Ezek mellé, egy kis mosoly és kész is a legtöbb vizsga :)

El sem hinnétek milyen könnyű így érvényesülni a férfiak világában. Szerintem aki él a lehetőségeivel az inkább kreatív. Mindenki abból gazdálkodik ami adódik neki. Azt is megjegyezném, hogy ha ennyi önuralma lehetne már a férfiak nagy többségének, pláne akik mindenféle titulus birtokában vannak, na mind egy. Miniszoknya egyébként nagyon praktikus puskázni is... :D


Az viszont sokkal szomorúbb, hogy néhány helyi kisebbségi komplexus prédikátor azonnal idejön általánosítani.

Nekem nőként addig van bármi esélyem a jövőben, amíg fiatal vagyok, mert utána "le leszek cserélve" úgyis. Jobb elfogadni és addig építkezni ameddig van rá lehetőség.


Nem vagyok feminista. Sőt! Szeretem meghagyni a pasikat abban a hitben, hogy ők irányítanak és egyébként is szeretek nő lenni. Mások az eszközeink, de bőven vannak nekünk is. Az, hogy ez az adottság egy biológiailag biztosított tény pedig abban segít, hogy ne haljon ki az emberiség. Szexuális tárgy pedig nem ettől leszek... hanem attól, ha bambán tűrném, hogy valami pasi kedve szerint használjon, ez pedig nem jellemző.

Most gondolom mindenki egy ribinek tart itt mert őszinte mertem lenne. Le merem fogadni, hogy megkapom mindjárt a magamét. Azért gondoljatok bele egy pillanatra, hogy ha nektek lehetőségetek lenne hasonlóra, akkor ti is ugyan úgy élnétek a lehetőséggel.


Ti miért nem éltek a lehetőségeitekkel ?



2017. szept. 23. 22:18
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
100%

Engem ez egesz addig nem zavart, amig nem lett a beosztottam egy ilyen lany mint te. Hatalmas csocsei vannak, feszulos ruhakba jar, megvolt a diplomaja, de esze az nincs.

Ezzel nem is lett volna gond, csak ez pont olyan munka volt amihez esz is kell (egy mernoki szakma). 2 het utan kirugtam, aztan meg ment a siras meg a csodalkozas jee, nem eleg ha jol nez ki valaki.

2017. szept. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
90%
A hr nem szakma, hanem egy vicc. Egyebkent akkor mit csinalsz ha egy no lesz a fonokod es pont nem lezbi?
2017. szept. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 Heart of Darkness ***** válasza:
89%
Ezt tényleg kár volt elmondanod.. a HR egy érdekes "szakma" ami némelyik cégnél nevetséges szinten van. Én egyáltalán nem nézem le azt aki HR-es de hülyeségnek tartom, hogy egy cégnél olyan ember interjúztat aki tulajdonképpen NEM ÉRT ahhoz amilyen munkakörre jelentkeztél. (Bár ez a cég hibája nem pedig a HR-s dolgozóé.) De azt remélem tudod, hogy önmagában sokkal több kellene ehhez is mint amit te leírtál róla vagy gondolsz..
2017. szept. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 A kérdező kommentje:

"Ugye 35 évesen, mikor majd már nem leszel ilyen kikapós falatka"

Pontosan, ezért teszem most amíg lehet. 35 évesen már rég családot szeretnék majd. Persze ehhez kell egy megfelelőt férfit találnom először, de azzal még ráérek szerencsére pár évet. Amiket leírsz azok teljesen jogos dolgok, de ezek már semmiben nem függvényei a jelennek. Tisztában vagyok vele, hogy nagyjából ez vár rám. Megvannak az elképzeléseim azért hosszabb távra is.


A HRt meg szidhatjátok, de az én kezemben lesztek ha jöttök valahova állást keresni! Majd gondoljatok erre akkor, amikor majd én döntök az jövőtökről :)


Egyébként ahogy említettem én abszolút elfogadom a férfiak világát és nem akarok férfi mércével elbírálva lenni. Nem látom értelmét, mert nő vagyok! Akit lenéznek az hatalmas előnyben van mindig. Így van ez most is, tapasztalatom sokszor, például a ti írásaitok által is :D Valójában pedig tökéletesen irányítom az életemet és jól érzem magam a bőrömben maximálisan. Nem szenvedek hiányt semmiben, igaz ezt elismerem, ez a része adottság.

2017. szept. 23. 23:11
 35/67 anonim ***** válasza:
Kit érdekelnek azok, akik elítélnek? Én csak ezt nem értem.
2017. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
100%

A te kezedben... :-D

Azt a céget komolyan sem veszem, ahol a szakmai vezető vagy a leendő főnök nem szól bele, kit vegyenek fel, és mindent rábíz a HR-esre.

2017. szept. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
90%

"A HRt meg szidhatjátok, de az én kezemben lesztek ha jöttök valahova állást keresni!"


Ha ennyire nem vagy tisztaban a HR-el akkor maximum prosti leszel. Egy hr-es nem dont senki sorsa felett.


Egyebkent meg latszik az irasaidbol hogy kontrol manias pitsa vagy, aki osszetorik ha olyan helyzetbe kerul ahol nincs hatalma, vagy kiderul megsem vagy olyan jo mint gondolod. A te eleted, bizonygasd nyugodtan hogy milyen jol iranyitod a ferfiakat meg magadat, de te is ra fogsz jonni hogy nagy tevedesben elsz.

2017. szept. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 Heart of Darkness ***** válasza:
94%

"Tisztában vagyok vele, hogy nagyjából ez vár rám. Megvannak az elképzeléseim azért hosszabb távra is. "


Ha szabad tudni mik lennének ezek az elképzelések? Találni egy megfelelő férfit aki majd eltart?


"A HRt meg szidhatjátok, de az én kezemben lesztek ha jöttök valahova állást keresni! Majd gondoljatok erre akkor, amikor majd én döntök az jövőtökről :) "


Nem, egy normális cégnél nem egy magadfajta fog dönteni senki sorsáról. Legalábbis nem így, és az a szint amin most vagy elég sajnálatos.


Mi ez a hülyeség, hogy férfiak világa? A nők világa meg akkor a konyha meg a gyerekszülés? Jesszusom.. kiég az agyam ilyen "férfiak világa" és a hasonló eszmefuttatásoktól..

2017. szept. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
100%
Én csak arra lennék kiváncsi hogy hanyadik privátot kapja a kérdező :'D khm bicccsssss
2017. szept. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
87%

"A HRt meg szidhatjátok, de az én kezemben lesztek ha jöttök valahova állást keresni! Majd gondoljatok erre akkor, amikor majd én döntök az jövőtökről "



Muhahahahhaaaaaaaa



Hiányszakmában dolgozom. A HR-es kislány csendben ül, amíg a másik szakmai vezetővel faggatjuk a jelölteket, és nem dönt senki jövőjéről, hanem kitölti a papírokat.


Kislány, a HR-es csak annak a szemében nagy ember, akit sehova nem vesznek fel, és ezért magyarázza, hogy a csúnya HR-es döntött úgy.


Tudod, mi a valóság? Hogy a HR-esek manapság 1-1 hiányszakmában vért izzadnak, hogy jelölteket prezentáljanak, és ha túl sokat elutasítják őket, akkor a cég vezetése dönt a jövőjükről (igen, HR-est könnyű cserélni a mérnöki kar viszont beton stabil kincs manapság a cégnél)

2017. szept. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!