Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el többen azt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el többen azt ha én nőként kihasználom a lehetőségemet? 23N

Figyelt kérdés

Olvastam valamelyik kérdésben, hogy szexuális tárgyként kezeli magát egy nő, csak azért mert felvesz egy kivágott blúzt vizsgára.


Én is sokszor vizsgáztam már hasonló öltözékben, kivágott blúz, miniszoknya, magassarkú, harisnya, stb. Ezek mellé, egy kis mosoly és kész is a legtöbb vizsga :)

El sem hinnétek milyen könnyű így érvényesülni a férfiak világában. Szerintem aki él a lehetőségeivel az inkább kreatív. Mindenki abból gazdálkodik ami adódik neki. Azt is megjegyezném, hogy ha ennyi önuralma lehetne már a férfiak nagy többségének, pláne akik mindenféle titulus birtokában vannak, na mind egy. Miniszoknya egyébként nagyon praktikus puskázni is... :D


Az viszont sokkal szomorúbb, hogy néhány helyi kisebbségi komplexus prédikátor azonnal idejön általánosítani.

Nekem nőként addig van bármi esélyem a jövőben, amíg fiatal vagyok, mert utána "le leszek cserélve" úgyis. Jobb elfogadni és addig építkezni ameddig van rá lehetőség.


Nem vagyok feminista. Sőt! Szeretem meghagyni a pasikat abban a hitben, hogy ők irányítanak és egyébként is szeretek nő lenni. Mások az eszközeink, de bőven vannak nekünk is. Az, hogy ez az adottság egy biológiailag biztosított tény pedig abban segít, hogy ne haljon ki az emberiség. Szexuális tárgy pedig nem ettől leszek... hanem attól, ha bambán tűrném, hogy valami pasi kedve szerint használjon, ez pedig nem jellemző.

Most gondolom mindenki egy ribinek tart itt mert őszinte mertem lenne. Le merem fogadni, hogy megkapom mindjárt a magamét. Azért gondoljatok bele egy pillanatra, hogy ha nektek lehetőségetek lenne hasonlóra, akkor ti is ugyan úgy élnétek a lehetőséggel.


Ti miért nem éltek a lehetőségeitekkel ?



2017. szept. 23. 22:18
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
2%

"Ha az eszedet használnád, tudnád a vizsgán a válaszokat. Mivel eszed nincs, ezért kell más módszerhez folyamodnod."


És ha valakinek nem adatott meg, hogy kimagasló tudása legyen, akkor annak már nincs is ugyanannyi joga a sikeres élethez? Bátorság kell ám ahhoz is, hogy valaki a kirakja a mellét meg a fenekét. Nem kell elítélni ezeket az embereket.

21L

2017. szept. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
100%
Van különbség aközött, hogy élsz vagy visszaélsz a lehetőségeiddel. Majd egyszer, ha te kerülsz hátrányba valaki miatt, aki visszaélt a lehetőségeivel a te károdra, érteni fogod a különbséget, ha most nem érted. :-)
2017. szept. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó: nincs. Szorgalom is létezik. Én se születtem zseninek, soha életemben nem értettem pl a matekot, de szorgalommal mindig minden sikerült.
2017. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 A kérdező kommentje:

Ezért szeretem ezt az oldalt, mert itt mindenki jobban tudja, hogy mi vagyok mint én magam! :D


Egyébként pedig de, azért írta. Biztos meglepő számotokra, hogy vannak olyanok is mint én, akik felvállaljuk, hogy kihasználjuk ezt a birka világot amiben élünk és mindezt tudatosan csináljuk!


Egyébként HResnek készülök, nem fogok belerokkanni az biztos és nem is nehéz elhelyezkedni. Ugyan az kell ehhez is a férfiak világába mint a legtöbb dologhoz: külső, szép mosoly és minimális ember ismeret. Ezeket pedig tudom teljesíteni :)

2017. szept. 23. 22:57
 25/67 anonim ***** válasza:
6%

Ha itt őszintén leírsz valamit, akkor először is megkapod, hogy "kamukérdés", ezt én is tapasztaltam. Aztán a többiektől meg jön a fejmosás, mert ide nyilván csupa makulátlan ember jár.

Én nem ítéllek el, szerintem az okos emberek kihasználják az élet adta lehetőségeket, a buták pedig csak irigykedve sóvárognak.

Engem is sokan elítélnek, igaz, egész más szempontból, mivel gazdag család elkényeztetett fia vagyok, és maximálisan kihasználom ennek minden előnyét, a szüleimtől kapott pénz egy jó részét befektettem, amiből még több lett, nem dolgozom halálra magam, hanem kényelmesen ülök a babérjaimon, élvezem az életet és magasról teszek rá, ha valaki emiatt nem kedvel.

Sok lány van, akiknek bejövök, a nagy részük jól tudom, hogy csak az anyagi helyzetem miatt hajt rám, amit egyébként teljesen megértek, alighanem ez az egyetlen szeretni való bennem. Kihasználom hogy szép külsejű, golddigger csajok gerjednek rám, adom alájuk a lovat, hogy mennyire komolyan tervezek velük, közben látom, hogy csak kihasználni akarnak, de nem hagyom, semmit nem költök rájuk, nem is kell, elég nekik a tudat, hogy majd idővel megkopaszt6nak, én viszont csak simán lefektetem őket párszor, aztán megszakítom velük a kapcsolatot. Reklamálni nem nagyon reklamálnak, mert ők ugyanúgy ki akartak használni engem, mint ahogy én kihasználtam őket, a különbség csupán, hogy nekem sikerült, nekik pedig nem.

2017. szept. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
65%
HR-es? Az nem szakma, oda kb. minden hülyét felvesznek, némelyiknél sokkal jobban tudom a munkaügyi szabályokat, pedig én mérnök vagyok. :-)
2017. szept. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
93%
Szombat esti provokálás sálálálá...
2017. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
78%

"Én is sokszor vizsgáztam már hasonló öltözékben, kivágott blúz, miniszoknya, magassarkú, harisnya, stb. Ezek mellé, egy kis mosoly és kész is a legtöbb vizsga :)

El sem hinnétek milyen könnyű így érvényesülni a férfiak világában. Szerintem aki él a lehetőségeivel az inkább kreatív. "



Ugye 35 évesen, mikor majd már nem leszel ilyen kikapós falatka, akkor nem fogsz azon nyafizni, hogy bezzeg a férfiak többet keresnek, bezzeg egy férfi kollégát léptetnek elő, meg zokogni, hogy üvegplafon van.



Tudod nem üveg plafon van, csak a férfi kollégák, nem tudtak dekoltázzsal vizsgázni, így ők meg kellett, hogy értsék, és tanulják az anyagot, utána nekik nem csinálja meg a szenior kolléga egy mosolyért, és egy kávézásért, így a munkahelyen is használniuk kell.


Te meg ott fogsz állni kicsit megereszkedett mellekkel, meg pár szarkalábbal a szemeid sarkában, és nem fogod érteni, hogy miért nem tudsz érvényesülni a férfiak világában.

2017. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
85%
HR-esnek készulsz, na ezt szerintem kár volt elmondanod :D mondjuk máshova nem is lennél elég :D
2017. szept. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
100%
"Nekem nőként addig van bármi esélyem a jövőben, amíg fiatal vagyok, mert utána "le leszek cserélve" úgyis." - csak akkor, ha buta és lusta vagy.
2017. szept. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!