Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyünk alfahímek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyünk alfahímek?

Figyelt kérdés

Bele fáradtam az unalmas hétköznapokba és h tényleg csak igazán ritkán tudok becsajozni egy buliban,vagy bárhol.

Annyit tudok,h a nők az alfákra buknak,lehetsz akár mekkora gyökér,beképzelt paraszt,ha benned van az alfa,mindig lessz legalább 1 csaj,akinek bejösz.

Már csak az lenne a kérdésem felétek Alfák,nőfalók,h mi a titok,mit kell tenni h belőled is sugározzon az alfahím.

Gondolok itt mindenre,öltözködés,szöveg,kinézet,stb.

(A csajok,akiknek "nem" jön be az ilyen stílus, kíméljenek.Hiába várjátok a szőke herceget,nem fog eljönni!;))


Nem akarok szüzen 18 éves lenni,segítsetek rajtam!


Várom a válaszokat!Csőke :D


2010. máj. 30. 18:34
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Ez nagy volt,tetszett a 19:54-es! XD

Na jó,akkor maradok aki voltam és próbálkozok tovább becsajozni,bár ha 17 év alatt 1x sikerül "rendes" barátnőt szerezni és még az is megcsalt 3 hét után,kíváncsi vagyok a folytatásra!:S

2010. máj. 30. 21:25
 22/30 A kérdező kommentje:
Egyébként alfahím akartam lenni,nem buzernyák,de mindegy! :D
2010. máj. 30. 21:27
 23/30 anonim ***** válasza:

19:54-es vagyok.


Örülök, hogy jobb belátásra bírtalak.

Maradj férfi a talpadon, hidd el rohadt sok Nö utálja ezeket az "alfahímeket". Próbálj feléjük közeledni, mert egy jó beszédtéma ezeket a p.öcsöslányokat fikázni és közben jókat lehet röhögni. Ha megtalálod azt a Nöt aki szeret és nem a legújabb cuki nadrágodért meg a konversz cipödért fog dugni veled, meg a fakeresztért (olvasó vagy mif@szom)az kárpótol száz kis bárcás k.urvát.

2010. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Teljes mértékben igazat adok 19:54-nek. Attól még, hogy "alfahím" leszel, semmivel nem fogsz többet érni. Ráadásul ezek a plázap*csák azt hiszed komolyan érted vannak veled együtt??? Szerintem egyszerűen add önmagad, és légy teljesen átlagos FÉRFI. Nem búza, FÉRFI. Általában ezt jobban bírják a csajok, és akkor talán egy komolyabb kapcsolat is összejöhet, amiben tényleg van érzelem felőled és felőle is.


17/L

2010. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

A saját egyéniséged tükrözzön alfa viselkedést, megjelenést!

Lehet valaki alfa attól is mert egy kigyúrt menő gyerek, de úgy is ha egy vékony standup comedy.

2010. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
youtube on nézz utána a csábítás akadémia videóinak.ki fog derülni h nem csak szerintünk nem jó dolog:D
2010. máj. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
csábítás akadémia URAMATYÁM HOVA JUTOTT A VILÁG XDXDXD
2010. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Leszögezem előre, hogy NEM hiszek a csábításakadémiában, meg ilyen PUA dolgokban sem.

Viszont azt tényleg érdemes belátni, hogy az az "alfahímség", amiről ti beszéltek, tényleg nem jó. De nem feltétlenül ezt jelenti.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Itt nézzétek meg, nem feltétlenül jó, ha alapból elvetitek a dolgokat.

2010. máj. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
alfa hímnek lenni nem jó..és az jobb ha reményt veszve alkoholizmusba menekülnek, s majd alkesz hajléktalanként gyarapítják országunk létszámát a jövő nemzedékei?
2010. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Lett már barátnőd?:D
2011. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!