Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyünk alfahímek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyünk alfahímek?

Figyelt kérdés

Bele fáradtam az unalmas hétköznapokba és h tényleg csak igazán ritkán tudok becsajozni egy buliban,vagy bárhol.

Annyit tudok,h a nők az alfákra buknak,lehetsz akár mekkora gyökér,beképzelt paraszt,ha benned van az alfa,mindig lessz legalább 1 csaj,akinek bejösz.

Már csak az lenne a kérdésem felétek Alfák,nőfalók,h mi a titok,mit kell tenni h belőled is sugározzon az alfahím.

Gondolok itt mindenre,öltözködés,szöveg,kinézet,stb.

(A csajok,akiknek "nem" jön be az ilyen stílus, kíméljenek.Hiába várjátok a szőke herceget,nem fog eljönni!;))


Nem akarok szüzen 18 éves lenni,segítsetek rajtam!


Várom a válaszokat!Csőke :D


2010. máj. 30. 18:34
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

ha mást akarsz mutatni mint ami vagy,az észrevehető,és már el is vesztetted a hitelességedet.én teljesen mind1 mit írok neked ide,nem én kell megcsináljam helyetted.a titok kulcsa az előrelátásban rejlik.az a legnagyobb bajod,h mások véleményére adsz,mástól kérsz segítséget.ha a dolgokat egyszerűen látnád,úgy ahogy vannak,és azon fáradoznál,h tedd jobbá az életedet,annak lenne értelme.ha gondolkodsz és csak az adott dologra figyelsz,abból intelligencia születik.észre fogod majd venni egy idő után,melyik nő mit szeretne hallani,melyikkel h kell viselkedj.ahhoz h ezeket a dolgokat elérd nem itt kell kérdéseket írni,hanem az életben kell produkálni vmit.gyökeresen meg kell változni,és nem a noname netes emberek véleményére adni,akik alfahímnek nevezik magukat.remélem tudtam egy kicsit segíteni.nem az öltözködésen múlik ez,és nem is a kukid méretén.

23/ff

2010. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Ha van Armani,D&G ruháid nyaktól a cipőig! akkor már 40% Alfa vagy! 10% a fizura(hidrogénezet haj szin előny) 10% pilóta napszemüveg (Armani,D&G kötelező itt is) 40% minden éjjel részeges vagy, szórakozóhelyeknél vagy minden éjjel , pláza cicák jobb és bal kezednél csüngnek!
2010. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

[link]


Pár tipp az alfahímséghez ill.rajsághoz!

2010. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

de komolyan emberek álljunk már meg.


a sok médiaszenny meg a sok szar!!!! te meg kedves kérdező beteg vagy!

nincs olyan hogy alfahív! úristen, még emlékszem hogy az a csávó szerepelt a tévében csábításakadémiával ÚRISTEN. el kell szomorítsalak!


leginkább az arc számít. 1 lány azt nézi meg legelőször.

ha pl: olyan az arcod mint Tom KRÚZ-nak akkor minden nőnek bejössz (90%)


de vazze annak a csajnak is bejön krúz aki még életébe nem találkozott vele... akkor meg?


lúzer vagy ha ilyeneken gondolkodsz sajnos lásd be

2010. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Akkor az a csávó h tud minden hétévégén mást felszedni,aki nádszál vékony és semmi formája nincs az arcának,csak egy nagyon görbe zsidó orra és olyan szinten beképzelt,h az már fáj,de a csajok mégis mind azt mondják,h milyen helyes gyerek.

Valahogy nem tudom elfogadni az ilyeneket! És mivel úgy látom,h ő sokkal sikeresebb nálam,ezért én is olyan akarok lenni,csak nemtom mi a titka.

2010. máj. 30. 19:25
 16/30 anonim ***** válasza:

azzal, h irigykedsz, és igy beszélsz másokról, nem lesz valami nagy sikered.

legfeljebb, ha a célcsoport is hozzád hasonló.

2010. máj. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

kb 17-18 éves korig ez megy.


divatból van mindenkinek csaja/pasija.

miután beérik a csaj feje lágya egészen más lesz a világ számára. ő is be fogja látni hogy: "hogyan lehettem ekkora hülye riban.c"

2010. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Öltözz úgy mint egy búza, hordj szétszaggatott retro-s gatyát, nöi pólót, járj szoláriumba, alapozózd a pofádat, vasald a hajadat egyszóval legyél egy kis buzeráns. A modorod pedig legyen lekezelö, bunkó, megalázó, használj csajos szavakat "de szupci a szemcid", meg hasonló f@szságok. Valószínüleg a környezeted telehány minden szabad teret majd, de felszedhetsz egy két "jó" csajt, de ha 2 év múlva azért írsz megint ide, hogy "Nahszowal nem tok találni egy normális csajt se" akkor szétb@szom a fejedet!


21/F

2010. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Utolsó jól írtad :D:D:D:D
2010. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
utolsó előtti nagyon komoly:DD.és igaz...
2010. máj. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!