Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar a magasságom ugyan is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar a magasságom ugyan is alacsonynak érzem magam. Lányok titeket mennyire zavar?

Figyelt kérdés

177cm vagyok. Társaságomban mindenki magasabb nálam. Sulinkban éppen hogy csak magasabb vagyok a lányoknál.

Nektek mennyire zavaró? Ki milyen magas? /Félek hogy, ha megtetszik valaki aki magasabb nálam akkor a magasságom miatt lehetnek problémák/

18/f



2017. dec. 7. 15:19
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Az ember kíváncsi azért tesz fel kérdéseket. Nálunk a lányok majdnem egy magas velem. Ezért tettem fel a kérdést. Nem azért mert egy gyökér vagyok. Akármennyire nem ért egyet velem valaki azt meg lehet fogalmazni normálisan és nem rögtön trágár szavakkal illetni. És igen kicsit indulatosabb lettem. Nem provokatív kérdést tettem fel. És nem szeretnék hasonló válaszokat. Utálom az ilyen kirohanásokat.
2017. dec. 7. 16:20
 12/22 anonim ***** válasza:
41%
Majd te fogod hordani a magassarkú cipőt, már gyakorolj, hogy tudj benne járni :)
2017. dec. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
62%
191 centis férfiként engem nem zavar.
2017. dec. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

A kedvesem "csak" 166 centi, de 17-18 éves kora óta mindig volt hosszabb-rövidebb kapcsolata. Miért? Mert pont leszarja, elfogadta, hogy ekkorára nőtt és ennyi.


28n (169 cm)

2017. dec. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz valaki boldog, hogy tökéletes, hanem hogy elfogadja magát tökéletlennek. Nincs tökéletes.
2017. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Képzeld, hogy mondjuk szókirakót játszol a barátnőddel! Számít ott, hogy hány centi vagy?
2017. dec. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha te ezen parázol, akkor én mit mondjak a 170 centimmel? Mondjuk barátnőm sem volt még soha, a jóképű arcom/intelligens személyiségem ellenére. Te már az elfogadható szinten vagy. Persze lesznek csajok akik már csak dacból is +180 felett fognak ismerkedni, de ha minden más téren hozod a tuti szintet (diploma, korrekt fizetés, arc, intelligencia, humor, szexuális teljesítőképesség), akkor abszolút nem lesz probléma.
2017. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
173 cm vagyok és nem volt problémám.
2017. dec. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudom hogy így kell elfogadni ahogyan van! Csak kicsit zavaró volt. De ha találok valakit akkor nem a magasság fog érdekelni!
2017. dec. 8. 13:43
 20/22 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Mi az, a sok önértékelési problémával küzdő hisztigép jött lepontozni? :D
2017. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!