Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar a magasságom ugyan is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar a magasságom ugyan is alacsonynak érzem magam. Lányok titeket mennyire zavar?

Figyelt kérdés

177cm vagyok. Társaságomban mindenki magasabb nálam. Sulinkban éppen hogy csak magasabb vagyok a lányoknál.

Nektek mennyire zavaró? Ki milyen magas? /Félek hogy, ha megtetszik valaki aki magasabb nálam akkor a magasságom miatt lehetnek problémák/

18/f



2017. dec. 7. 15:19
1 2 3
 21/22 CFB ***** válasza:

Én 177 centi vagyok. :D

És sose hittem azt, hogy a magasság számít. És miután az ember beleszeret egy olyanba, ahol a lány kész magasabb a fiúnál, vagy csak szimplán min. 2 fejnyi a különbség rá fog jönni, hogy aki nem fogadja el olyannak amilyen, az nem is szereti igazán, vagy nem őt szereti.

Egyébként ha még is is zavar a magasságod, 3-4 kivétellel minden barátnőmnél magasabb vagyok.

2017. dec. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Barátom 173 centi, én 165 és imádom, hogy csak ennyi különbség van a magasságunk között. :)
2017. dec. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!