Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik egyesek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik egyesek, hogy a nök pénzzel megvehetök?

Figyelt kérdés

Ha egy lányról kiderül, hogy szegényebb, rögtön jönnek olyan privátok, hogy mennyire vagy bevállalós, x összegért mit vállalsz és hasonlók.

Értem én, hogy a legtöbb prosti a szegényebb rétegböl kerül ki, de ettöl még nem lesz minden szegény lány prosti.

Èrdekkapcsolatra se lennék képes, nemhogy pénzért szolgáltatásokat nyújtani, pedig éheztem is már sokszor. De inkább dolgozom 10-12 órát, minthogy megalázzam magam.


2017. dec. 25. 22:07
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
28-as a legalja tényleg, de ezt tudja magáról jól. Mert amit néz azzá vált, és a tükröt ő fogalmazta meg. :D
2017. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Te 30#-as, azért mert te olyan körökbe/társaságba jársz, mozogsz,, attól még nem általánosíts jó? ahol dolgozom csupa 25-30 éve házas ember él, boldogan..! Na?
2017. dec. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

32: oké, értem, hogy 25-30 éve házas embereket ismersz, ez ugye gyakorlatilag az 50-es korosztály... De itt vélhetően nem erről a korosztályról volt szó, hanem azokról, akik még most keresik a párjukat, tehát a 25-35 évesekről, és nem az ennyi ideje házasokról.



Egyébként ezek az apró ajándékok, meghívások, szívességek pont azokban a körökben működnek a legjobban, ahol nem általános. "Gazdagéknál" egy balatoni hosszú hétvégével nem lehet a csajt befűzni, mert minden nyári hétvégén ott van amúgy is, akár van párja, akár nincs. Átlag embereknél, akik életükben nem jártak mondjuk egy igazán drága étteremben meg azonnal "hűha micsoda pasi" rész jön.

2017. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

33X: éheztem gyerekkoromban mégis egy munkásembröhöz mentem :P dacára hogy diplomám van, húsz évig voltunk házasok!

Azért mert Te ezt látod- erre fókuszálsz?- nem biztos hogy ez az általános!

De tény hogy k...vák mindig voltak, lesznek, ...sajnos!!

De ugyanez pasiban is megvan 42 vagyok sok mindent láttam már :D ....

Mondjuk pont ezek miatt hiszik hogy mindenki ilyen :D

De a normálisabb nem megvenni akarja szerintem..


A tükrös pasi meg vegyen migránsnőt magának, az nem ugat vissza.:D :D

2017. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Karlowy: megittad a kakajódat és anya még nem büfiztetett meg?? És ez még csak a kezdet... :-)
2017. dec. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!