Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik egyesek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik egyesek, hogy a nök pénzzel megvehetök?

Figyelt kérdés

Ha egy lányról kiderül, hogy szegényebb, rögtön jönnek olyan privátok, hogy mennyire vagy bevállalós, x összegért mit vállalsz és hasonlók.

Értem én, hogy a legtöbb prosti a szegényebb rétegböl kerül ki, de ettöl még nem lesz minden szegény lány prosti.

Èrdekkapcsolatra se lennék képes, nemhogy pénzért szolgáltatásokat nyújtani, pedig éheztem is már sokszor. De inkább dolgozom 10-12 órát, minthogy megalázzam magam.


2017. dec. 25. 22:07
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
0%
"amit azok nyújtanak szerintem nem szex " Igen, egy 11 éves nem tud komolyat nyújtani. Kiöregedett curva. :-) Én inkább azon gondolkodom, hogy mi vezet ide. Rossz értékrend. Fiatalon már minden kell, nem várják ki az időt. Vannak akik ezt kihasználják. És a lányka már két éve hirdetett... És mi van, ha ő valamelyikünk testvére, gyereke?
2017. dec. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Átlag gimis csajok is benne vannak már elég keményen a dolgokban. Hirdetni azért nem szokták magukat, de van ott már minden 18 éves korukra.
2017. dec. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Bezony 20-as igazat szólsz: az igazi nők nem vehetők meg pénzért, de ajándékokért, meg egyebekért sem. :D :D :D
2017. dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Az olajos mimózának üzenem, hogy nagyobb gané férget nem hord a föld nála. :D :D :D
2017. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs is köztünk. Kinek üzened?
2017. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
0%
Valaki rám szállt, mert minden válaszom 0% lett. De pl. a 18-as hozzászólást, egy az egyben másoltam a netről. Ezért az újságírót pontozta le valaki. De a többi dolgot is hallottam, nem saját vélemény. Na mindegy....
2017. dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
15%
Karlowy: valószínűleg magukra ismertek a lepontozók :)
2017. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Adj hálát az égnek hogy nem jön veled szemben részegen, kocsival, bamm.... :( Amúgy mééért hiszik egyesek őket minősíti de olyan alja réteg hogy nem érdemes foglalkozni vele..!! 40/N
2017. dec. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom 27-es, én csak egy tükör vagyok.
2017. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Egy csomó nő megvehető pénzért.


Persze nem szó szerint 50 ezer forint készpénzért, hanem ajándékok, meghívások, szívességek.



Rengeteg nő ismerősöm mikor az új pasijáról mesél, akkor hosszasan sorolja, hogy milyen romantikus a férfi, felhívta, és leugrottak a Balatonra hosszú hétvégézni, elvitte valami elegáns étterembe, ahol annyira különlegesnek érezte magát, megvette neki a kedvenc parfümjét, stb-stb.


Az ilyen történetekben közös, hogy sosem említi, hogy a férfi intelligens, humoros, vagy mondjuk nagy a szerszáma, hanem csak csupa-csupa pénzen megvehető erényt.


Aztán egy fél év múlva fel van háborodva, hogy a férfi nem figyel rá, nem áldoz rá időt, társaságban nem számít az ő szava. Mit várt? Pénzért vették, csak neki nem tűnt fel.

2017. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!