Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülne neki ha ismerősnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülne neki ha ismerősnek jelölném? 20/F

Figyelt kérdés

Koliban lakok, ahol van egy lány, akivel mindig jó mélyen egymás szemébe nézünk mikor köszönünk egymásnak és máskor szokott találkozni a tekintetünk kis időre. Azt sem tudom miért köszönünk egymásnak mikor még életembe egy szót sem váltottunk egymással, közös ismerőseink sincsenek. Na mindegy. Nekem nagyon bejön azonban túl gyáva és félénk vagyok ahhoz, hogy bárkihez csak úgy odamenjek (mint akinek nem volt még barátnője). Facebookon is félnék írni neki, bejelölni azonban még lehet megtenném.

Szerintetek mit tehetnék?



2017. dec. 30. 21:26
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:

Hidd el kedves, hogy az ilyet egy férfi megérzi, látja, hogy ki az akinél labdába rúghat és ki az akinél nem. Ha utánam sóvárogna és epekedve várná, hogy megszólítsam akkor folyton a tekintetemet keresné vagy legalább már bejelölt volna ő meg hallom más fiúktól, hogy ők, hogy jöttek ossze a barátnőjükkel. Hát nem így. Minden olyan természetesen és gördülékenyen ment, hamar. Nem ilyen nyögvenyelősen vagy inkább sehogyan.

Így, hogy ezeket átgondoltam már elfogadtam, hogy nem én kellek neki.

A gondot még inkább tetőzi, hogy mindenki ilyen velem és senkiben nem látom, azt akiről mindenki beszélt és amit én is szeretnék látni.

2018. jan. 14. 19:30
 32/52 A kérdező kommentje:
azt amiről mindenki beszélt*
2018. jan. 14. 19:39
 33/52 anonim ***** válasza:
Miért kellene epekednie meg sóvárognia érted? Nem is ismer szegény lány, te pedig esélyt sem adsz a dolgonak. Azért nem megy természetesen és gördülékenyen, mert nem is próbálkozol, mert már előre eldöntötted, hogy mi lesz, de amit gondolsz, csak a rossz tapasztalatok mondatják veled, semmi valóságalapja nincs.
2018. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:
Nem tudom, a lányoknál mindig megvan az, hogy megtetszik nekik valaki, aki iránt többet éreznek és egymás között diskurálnak arról, hogy milyen jó lenne ha... Ez pedig kiül az arcukra, egyből látszik ha a szemébe néznek a bizonyos srácnak, hogy zavarba jönnek, mosolyognak kevésbé tudják leplezni a tetszésüket.
2018. jan. 14. 20:07
 35/52 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy feltűnően sokat “tudsz” a nőkről, ahhoz képest, hogy nem volt még barátnőd. Csak én érzem az ellentmondást? Majd a lány eldönti, hogy kellesz-e neki, ha kezdeményeztél, addig nem is tud róla, hogy egyáltalán éreznie kellene valamit irántad.
2018. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:

Hogy érted azt, hogy addig tudnia sem kell arról, hogy éreznie kell irántam valamit?

Nem érzi azt, hogy de szimpatikus vagy azt, hogy csúnya?!

2018. jan. 14. 22:46
 37/52 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy gondolt ilyesmit, de te ezt nem tudhatod, amíg nem kezdeményezel nála. Ha semleges vagy számára, attól még adhat egy esélyt, onnantól meg rajtad is múlik. Ha esélyt se ad, nyilván nem jössz be neki, de erről nem tudsz meggyőződni, amíg meg sem próbálod.
2018. jan. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
Ha adódik egy olyan tökéletes pillanat amikor megszólíthatom akkor talán meg fogom, feltéve ha nem száll inamba a bátorságom.
2018. jan. 15. 14:23
 39/52 anonim ***** válasza:
Felesleges várnod, mert a tökéletes pillanat soha nem jön el. Szólítsd meg, vagy írj neki holnap.
2018. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
Nem ismernék magamra ha ezt megtenném.
2018. jan. 15. 21:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!