Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülne neki ha ismerősnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülne neki ha ismerősnek jelölném? 20/F

Figyelt kérdés

Koliban lakok, ahol van egy lány, akivel mindig jó mélyen egymás szemébe nézünk mikor köszönünk egymásnak és máskor szokott találkozni a tekintetünk kis időre. Azt sem tudom miért köszönünk egymásnak mikor még életembe egy szót sem váltottunk egymással, közös ismerőseink sincsenek. Na mindegy. Nekem nagyon bejön azonban túl gyáva és félénk vagyok ahhoz, hogy bárkihez csak úgy odamenjek (mint akinek nem volt még barátnője). Facebookon is félnék írni neki, bejelölni azonban még lehet megtenném.

Szerintetek mit tehetnék?



2017. dec. 30. 21:26
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Hát én se rád. xD Hajrá, hajrá!
2018. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:

Ha egy koliban laktok, akkor bőven van mód arra, hogy megszólítsd. Próbald keresni az olyan helyzeteket, hogy együtt lehessetek, pl. gondolom közös konyhátok van, ha megy valami kaját melegíteni, te is odamész enni, köszönsz, megkérdezed mit eszik, esetleg megkínálod valamivel stb. Így el tudsz indítani egy beszélgetést. Esetleg beszélgetésbe elegyedtek valamilyen tárgyról, megkéred, hogy küldje el neked a tankönyv nevét, vagy linket a jegyzetre, vagy ilyenek, és máris kapcsolatba kerültök facebookon. De akár felvehetsz vele egy közös órát is, ha a kolis dolog nem jön össze.

Nyugodtan be is jelölheted akár most is, bár, ha nem tudja a neved, nem biztos, hogy vissza fog jelölni.

2018. jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:

Nem szabad másokhoz hasonlítani magad ilyen szinten. Minden embernek más az ízlése... Lehet neki pont te jössz be. Gondolom jól néz ki, akkor pedig rengetegen próbálkoznak nála, mégis egyedül van.

Nem tudhatod mi van a fejében, addig amíg meg nem szólítod.

En helyesnek mondott férfi vagyok, lakás, kocsi, sportos testalkat... Látszatra tipikus rosszfiús feeling. Mégis a nők 50%-a nem kezd velem, mert megkapom a rosszfiús jelzőt totál ismeretlenbe. Ez nem egyszer derült már ki.

Csomó normális nő nem foglalkozik pl a kigyúrt állatokkal, mert ez meg az meg amaz...

A lényeg: lehet hogy pont bejössz neki és azt várja hogy kezdeményezz (ha normális nő, akkor ő a büdös életben nem fog kezdeményezni).

Modern, felgyorsult világban élünk, semmi gond azzal ha bejelölöd és ráírsz (valószínűleg látja is hogy félénk vagy).

Jobb az ha rágod magad, mint az elmúlt napokban? Nem.

Szedegesd össze a tökeid és jelöld be!

(Ha kell csukott szemmel bökj az ismerősnek jelölésre) :D

30F

2018. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:

Igazad van neked is!

De mi lesz utána? Akkor már illene írnom is neki, de mit? Meg az, hogy élőbe meg sem mernék nyikkanni a Facebookon meg mégis?

2018. jan. 24. 20:23
 45/52 A kérdező kommentje:
Ahh nem. Nem merem egyszerűen, félek nagyon. Inkább élek azzal a tudattal, hogy egy gyáva alak vagyok, aki nem érdemel nőt meg, hogy majd később lehet megbánom de akkor sem.
2018. jan. 24. 20:33
 46/52 anonim ***** válasza:

Najó...

Egy nő, akinek nem tetszel, nem fog mélyen a szemedbe nézni, pláne nem többször. Ez egy jel. A nők jeleket küldenek, ez után kezdeményez a férfi. Szal nyugi.

Én valami hasonlóval kezdeném, hogy: "így fényképen is pont olyan szép a szemed, mint élőben. :)" (én jóval kezdeményezőbb, nyíltabb típus vagyok)

Ha neked ez durva, akkor: "Remélem nem gond hogy bejelöltelek, feldobott a facebook..." random kérdést tegyél fel utána.

Ha érdekled (márpedig érdekled), el fog indulni egy beszélgetés. Sok sikert. Jelöld be!!!

:D

2018. jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

Egyszer élsz, lépj át a félelmeiden, tegyél olyat, ami kockázattal jár... Ez az egyik legfontosabb tulajdonság a felnőtté válás útján... :)

Ne töketlenkedj. Később k...vára bánni fogod! Csukd be a szemed és bőkj arra a szájbatekert gombra! :D

2018. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
Bökj*
2018. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:

Azt csak kétszer sikerült észrevennem és csak egy pillanatra, lehet véletlen volt vagy nem tudom. Meg egyszer láttam, hogy messzebbről felém néz miközben mond valamit a barátnőjének.

Ennyi volt az egész, más alkalmakkor meg felém sem nézett szó szerint.

Kicsit többet gondoltam bele mert tetszik nekem és beindult a fantáziám, szerintem ennyi történt.

2018. jan. 24. 20:38
 50/52 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, de te tudod...

Nem akarlak tovább győzködni. :)

Én már lazán dumálnék vele, de inkább neked kellene.

2018. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!