Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülne neki ha ismerősnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülne neki ha ismerősnek jelölném? 20/F

Figyelt kérdés

Koliban lakok, ahol van egy lány, akivel mindig jó mélyen egymás szemébe nézünk mikor köszönünk egymásnak és máskor szokott találkozni a tekintetünk kis időre. Azt sem tudom miért köszönünk egymásnak mikor még életembe egy szót sem váltottunk egymással, közös ismerőseink sincsenek. Na mindegy. Nekem nagyon bejön azonban túl gyáva és félénk vagyok ahhoz, hogy bárkihez csak úgy odamenjek (mint akinek nem volt még barátnője). Facebookon is félnék írni neki, bejelölni azonban még lehet megtenném.

Szerintetek mit tehetnék?



2017. dec. 30. 21:26
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
100%

8 as válaszodra reagálva. Nem is kellettünk volna ide mi válaszolók. Eldöntötted te saját magad, hogy mi legyen. Csakhogy ha te így állsz hozzá ehhez a dologhoz , akkor ne nyafogj mint egy kislány.

Nem értem , hogy miért lenne ciki valamilyen módon megszólítani a lányt főleg ha úgy van a szitu ahogy leírtad, hogy minden egyes találkozásnál mélyen egymás szemébe néztek.

Mindenki tudja hogy könnyebb azt az utat választani ami nem jár semmi kockázattal , de ha soha nem léped át a komfortzónád és nem tapasztalod meg a dolgokat , akkor még jobban elkeseredsz és azon fogsz rágódni folyamatosan , hogy miért nem teszed/tetted meg azt az adott dolgot.

De végső soron te döntesz. Szerintem gondold át.

2017. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:

Eldöntöttem mert úgysincs semmi esélyem. Van nálam jobb pasi a koliban is, meg amúgy is úgy általában éppen elég. Nem fogok velük versenybe szállni. Egy ilyen srácnak jobban is örülne mert:

1. Ő mer kezdeményezni.

2. Egy magabiztos, jóképű sráctól el volna ájulva.

Úgyhogy inkább meghagyom nekik.

Lehet csak én gondoltam bele többet mert tetszik nekem és inkább nem hozom magam kellemetlen helyzetbe azzal, hogy majd azt gondolja meg mondja a többieknek, hogy ez a kretén akart tőlem valamit...

Velem meg majd lesz valami. Olyan 4-5 év múlva elmegyek egy prostihoz, hogy tudjam mégis milyen nővel lenni.

2017. dec. 31. 10:16
 13/52 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszodhoz.

Annyira süt az önbizalomhiány már abból ahogy írsz magadról és erről a szituációról.

Szerintem ne is akarj addig kapcsolatot amíg nem fogadtad el magad olyannak amilyen vagy a hibáiddal együtt.

Ne más fiúkhoz mérd magad hanem próbálj meg te magad az lenni aki igenis teli van önbizalommal és oda mer menni ahhoz a lányhoz. Hidd el hogy csak rajtad múlik hogy hogy fognak alakulni a dolgaid. Minden fejben dől el.

És ezeket amiket leírtam teljesen közhelyesnek gondolják sokan, de én például nem, mert nekem bejött az hogy pozitívabban állok a dolgokhoz és sokkal több minden összejön néha egy két kudarccal , de milyen unalmas lenne az élet ha nem kellene megküzdenünk azokért a dolgokért amiket el szeretnénk érni az életünkbe.

2018. jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:

Akarva-akaratlanul is máshoz viszonyítjuk magunkat, és ez szerintem rendjén is van mert ez ad motivációt vagy ez döbbent rá sokszor az igazságra. Szokták mondani a lányok, hogy ők nem kezdeményeznek, viszont néha kiderül, hogy akik tényleg tetszettek nekik, azoknál bizony mégis megtették. Ezek után, szerintem logikusan kezdem el magamba keresni a hibát ha úgy veszem észre, hogy nálam még ez mégsem történik meg. Jelen szituációban egy vonzó srácnál valószínűleg már megtette volna, amit mindenki egy fiútól (most tőlem vár el).

Ezt pedig nem tudom lenyelni, rosszul nem tudom magam elfogadni. Te el tudnál fogadni valamit rosszul?

Be kell ismerni, hogy van aki nem vonzó a lányok szemében, éppúgy ahogy egyes lányokért sem rajong minden fiú. Nekik sem jut eszükbe fűnél-fánál kezdeményezni merthogy hozzájuk nem megy oda senki, inkább láthatatlanok maradnak.

Nem szoktam feladni semmit, nekem is van ami másodszori vagy többszöri próbálkozásra sikerült, egyet is értek veled.

2018. jan. 1. 13:39
 15/52 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nincs rendjén , pont amiatt nem szabad másokhoz viszonyítani magad mert igen lehet hogy az a személy akihez hasonlítod magad kicsit jobb képűbb és a többi, de ez az a tudat ami hátráltat téged abban, hogy elfogadd magad és sikereket érj el úgy ahogy vagy ,azzal a személyiséggel, azzal a kinézettel stb.

Azért mert most pillanatnyilag van egy lány aki nem kezdeményezett nálad,( még azt sem tudod hogy tetszel e neki vagy sem), miért lennél te rossz? ( egyáltalán nem tudom miért használod ezt a szót ebben az esetben).

"Be kell ismerni, hogy van aki nem vonzó a lányok szemében, éppúgy ahogy egyes lányokért sem rajong minden fiú."

Ez az a mondat amivel teljesen egyetértek és ez az ahogy fel kéne fognod a dolgot.

Vagyis elfogadni hogy nem tetszhetsz mindenkinek aki neked is tetszik. ( bár ebben a szituációban te ugye nem tudod hogy tetszel e a lánynak amit már fentebb említettem is mert nem próbáltál meg kezdeményezni.)

Már nagyon belementünk ebbe a dologba de én nem bántani akarlak csak külső szemlélőként kialakult egy vélemény bennem és egy kép rólad hogy hogyan látod magad és ezt a bizonyos helyzetet.

2018. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:

Értem azt is amit mondasz nem vagyok fafej, nehogy azt hidd. Viszont. El is fogadtam magam olyannak amilyen vagyok, vagyis nem jónak: én a külsőmre értem ezt, te pedig a gondolkodásomra vagy az önbizalomhiányomra. Ezek tények, amelyek tudatában nincs semmi értelme hajtani egy lány után. Akinek nincs semmi önbecsülése az biztosan lázadozik és nem fogadja el, hogy nem kell valakinek, utána meg jön azzal, hogy miért nem kellek a nőknek. Pontosan ezt felismertem, és ezért nem próbálok meg kezdeményezni ennél a csajnál. Le is írtad ugyebár szépen, hogy egyetértesz azzal, hogy nem tetszhetek mindenkinek aki nekem. A bökkenő csak az, hogy én nemhogy mindenkinek, hanem senkinek sem tetszem (eddig beigazolódni látszik).

Ezért sem adom minden lány tudtára, hogy: pedig veled is úgy összejönnék.

Még ha valakivel össze is jönnék, az lenne, hogy van nálam jobb, amit a lány is tudna, és egy nap majd lecserél egy másik pasira.

Ha írsz egy üzenetet némi apróbb infóval (kor, lakhely) -csak azért, hogy ne fussak ismerősbe- akkor küldhetek fényképet, hogy hidd már el miről beszélek.

2018. jan. 1. 17:44
 17/52 anonim ***** válasza:
100%
A "kezdeményezés" a nők nagy részénél annyiban merül ki, hogy visszamosolyog, ha rámosolyogsz vagy köszön neked, pont mint a te esetedben. Ráadásul, mivel nem is ismeritek egymást igazán, nem értem mit veszthetsz, ha bejelölöd Facebookon, aztán meg mondjuk írsz neki. Lehet, hogy nemet mond, de lehet, hogy igent, de ha meg sem próbálod, sosem derül ki. A másik meg, hogy a te logikád szerint aki nem a legjobb az összes közül, annak nem is lehet barátnője, ami nettó hülyeség. Viszont aki nem kezdeményez és "csukott szemmel jár", azaz nem figyeli, hogy mi zajlik körülötte, annak tényleg nem lesz.
2018. jan. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:

Azzal, hogy bejelölöm és esetleg írok is neki azzal elindítom a lavinát. Utána ha találkozok vele mindig kellene vele beszélgessek vagy legalább kérdezni valamit. Ha nem veszi szívesen a közeledésemet az akkor így kínos és kellemetlen lehet neki, mivel én sem szeretem ha olyan lányok írnak akiktől nem akarok semmit.

Különben mit írnék neki? Nem egy kislány már, ha akarok valamit akkor miért nem élőben megyek oda hozzá, gondolhatja magában.

2018. jan. 14. 16:20
 19/52 anonim ***** válasza:

"ha találkozok vele mindig kellene vele beszélgessek vagy legalább kérdezni valamit."


Miért is? Ha már ismersz valakit, akkor minden egyes alkalommal kötelességed vele beszélgetni, ha találkoztok?


"Ha nem veszi szívesen a közeledésemet az akkor így kínos és kellemetlen lehet neki, mivel én sem szeretem ha olyan lányok írnak akiktől nem akarok semmit."


Borzasztó kellemetlen, ha valaki érdeklődik irántunk (irónia). Ha kellemetlen is neki, mert te nem tetszel neki, akkor majd megoldja ő, hogy ne legyen az, neked ezzel nem kell foglalkozni.


"Különben mit írnék neki?"


Szia, XY vagyok a koliból, láttalak már többször és szeretnélek megismerni.


"Nem egy kislány már, ha akarok valamit akkor miért nem élőben megyek oda hozzá, gondolhatja magában."


Ha tetszel neki, mindegy neki, hogy hogyan lépsz vele kapcsolatba, ha pedig nem akkor is, mivel ekkor úgysincs esélyed. Ennélfogva, felesleges ezen gondolkodnod.

2018. jan. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nem érzem egyáltalán biztosnak ezt a dogot, és azt sem, hogy van-e értelme megpróbálni.

Egészen biztos, hogy nem lépett volna már ő ha szeretne valamit??

2018. jan. 14. 17:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!