Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülne neki ha ismerősnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülne neki ha ismerősnek jelölném? 20/F

Figyelt kérdés

Koliban lakok, ahol van egy lány, akivel mindig jó mélyen egymás szemébe nézünk mikor köszönünk egymásnak és máskor szokott találkozni a tekintetünk kis időre. Azt sem tudom miért köszönünk egymásnak mikor még életembe egy szót sem váltottunk egymással, közös ismerőseink sincsenek. Na mindegy. Nekem nagyon bejön azonban túl gyáva és félénk vagyok ahhoz, hogy bárkihez csak úgy odamenjek (mint akinek nem volt még barátnője). Facebookon is félnék írni neki, bejelölni azonban még lehet megtenném.

Szerintetek mit tehetnék?



2017. dec. 30. 21:26
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:

Te szeretnél valamit? Igen.

Léptél? Nem.

Ezen gondolkozz.

2018. jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:

Igen szeretnék, de nem vagyok benne biztos, hogy ez kölcsönös ezért nem jutottam el oda, hogy tegyek is valamit.

Ebben az is közrejátszik, hogy csöndes, visszahúzódó vagyok, ellenben vele. Ő nyitott, vidám, ráadásul szép is szerintem nem okozna nagy gondot neki ha meg kellene szólítani vagy bármilyen más egyértelmű utalást tenni.

2018. jan. 14. 17:57
 23/52 anonim ***** válasza:
De ha nem próbálod meg, sose tudhatod biztosra, hogy érdeklődik-e. Mit veszíthetsz, ha visszautasít?
2018. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:

Annyit, hogy na neki sem jövök be, ezért kár volt ennyit gondolkodni rajta. Mit is akartam, megmondtam már az elején, hogy semmi értelme.

Így viszont gondolhatom azt, hogy még hátha, talán tetszem neki és majd egyszer történik valami. Ahelyett, hogy tudnám a biztos nemet így még álmodozhatok.

Más lány úgysincs a környezetembe aki szintén tetszik és legalább ennyi esélyt látok.

2018. jan. 14. 18:24
 25/52 anonim ***** válasza:
Aha, hát akkor igazából nem is akarsz vele lenni, csak álmodozni róla. Kár.
2018. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
Nézőpont kérdése. Szerinted nem akarok vele lenni csak álmodozni róla, szerintem meg nem akarom "elveszíteni" és minden alkalommal úgy nézni rá, hogy Kár, hogy nem...
2018. jan. 14. 18:30
 27/52 A kérdező kommentje:
Vannak még ilyen gyáva fiúk szerintem mint én, akiknek lett barátnőjük. Nekik hogyan sikerült, ha nem úgy, hogy a lány kezdeményezett? Mindenki épp a neki leginkabb tetsző lánynál lett bátor?
2018. jan. 14. 18:33
 28/52 anonim ***** válasza:
Úgy lett barátnőjük, hogy felfogták, hogy amit csinálnak az rossz, és változtattak a hozzáállásukon. Kérdező, téged hiába győzködlek, egyszerűen csak kifogásokat keresel, hogy miért ne tedd meg. Eszerint valójában nem is szeretnéd megtenni.
2018. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:

Nem keresek kifogásokat csak elmondom azt amit én gondolok.

Ha az lenne, hogy legalább rám mosolyog biztosan odamennék hozzá, de ha nem biztat akkor nincs is értelme reménykedni. Lehet csak azért köszönt mert jól nevelt és néha már találkoztunk meg egy helyen lakunk akkor természetesnek gondolja.

2018. jan. 14. 18:44
 30/52 anonim ***** válasza:
100%
De honnan tudod, hogy nem vonzódik hozzád? Mondta neked? Nem is ismer téged. Az, hogy nem mosolygott rád, nem jelent semmit. Az hogy köszönt, szintén nem. Még egyszer megkérdezem: mit veszíthetsz? Mert te is belátod, hogy őt elveszíteni nem tudod, hiszen nem is volt a tiéd. Szerintem csak nyerhetsz azzal ha megpróbálod, méghozzá tapasztalatot. Az meg, hogy ha rád mosolyog, biztosan odamennél hozzá, szintén csak kifogás, hiszen akkor is kitalálnál valamit, hogy ne kelljen.
2018. jan. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!