Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A huszonéves pasik tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszonéves pasik tényleg képtelenek párkapcsolatra vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen az összes, aki tetszik külsőre, rendben van az önértékelése, sikeres, értelmes, vannak hobbijai, sportol stb, ergo olyan, akivel járnék, az ilyen pasik nem akarnak kapcsolatot. Pedig már sok ilyennel randizgattam, nemis adom könnyen magam, de pár hét után vége az ismerkedésnek, mert hát ők úgy érzik, hogy mégsem készek még kapcsolatra. Nem hiszem, hogy velem lenne a gond, mert a többi barátnőm is ezt tapasztalja és igazából egy aranyos, nem bulizós lány vagyok, szóval nem hiszem, hogy ne lennék alkalmas kapcsolatra.


Akik pedig 25 alatt vagy körül is akarnának kapcsolatot, azok:

- vagy rondák és nem tehetik meg, hogy kalandozzanak és csak ezért választanák a kapcsolatot

- vagy jobb nő vagyok, mint amennyire ők jó pasik és ezért akarnak megtartani

- vagy kapcsolatfüggők, önbizalomhiányosak, lelki sérültek


Most mégis mit tegyek? Várjak még éveket, hátha akad egy helyes és normális pasi, aki képes szerelemre is, nem csak lekúrni a fél világot? Vagy alkudjak meg? :D Lányok, ti is ezt tapasztaljátok manapság?

21L



2018. febr. 7. 10:42
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
80%

Tehát, fiatal csajként kinézed a legjobb fiatal srácokat, akik előtt még ott az élet és szórakozni akarnak. Áruld el kiscsillag: Mégis miért választanának téged? Mert "aranyos, nem bulizós lány" vagy? A helyzet az, hogy az égvilágon semmit sem tudsz nyújtani.

Ahogy pedig más emberekről beszélsz, az egyszerűen undorító. A helyes és normális pasik téged csak lekrnak, ahogy te fogalmazol. Mert erre vagy alkalmas.

2018. febr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Én nem sokkal a 22. szülinapom előtt döntöttem el, hogy nekem 25-30 éves pasi kell. Úgy tapasztaltam, hogy a nálam 1-2 évvel idősebb pasik éretlenek, stb. Nem mind, de a legtöbb. Pl nem tudnak az érzéseikről beszélni.

Aztán összejöttem egy 27 évessel. Rá már jó szívvel mondtam, hogy férfi, bár nem működött a dolog. Aztán randiztam én mindenfelé ilyesmi korúval, teljesen okéval és totál gyerekkel is. Többnyire már lehetett beszélni velük, és esetleg kinyitották nekem az ajtót és ez volt az alap számukra. Nem úgy, mint a 20-25korosztalynak, ahol ez már extrém udvarias dolognak tűnt.

Jelenleg van egy nemsokára 30 éves párom, én most lettem 23.

Nem az első pasival jöttem össze, többel is randiztam. De általában a 25-30 korosztályt érzem jónak az én koromhoz. Általában. Vannak kivételek. Persze ehhez az én viselkedésemnek is jónak kellett lennie, volt, hogy hagytak engem faképnél. De ezek általános dolgok, nem mindig igazak.

2018. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
37%
#33: Miért van az, hogy minden éretlen nőtől hasonló szöveget hallok? Miközben pont ugyanannyi az éretlen tajparaszt a 30 éves pasik közt, mint a 20 évesek közt.
2018. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
67%
26 éves vagyok és nem igazán tapasztaltam ezt amiről te beszélsz, 20 évesen se. Pedig én is "aranyos, nem bulizós lány" vagyok. :D Én azt tapasztaltam ismerősök, haverok révén, hogy ha egy srác azt mondja nem áll készen, akkor veled nem áll készen. Még ha normális a lány, akkor sem, nem kell neki, nem fogja meg annyira, hogy feladja a szingli létét érte. Ha pedig kellesz neki, akkor nincsenek kifogások. Én tipikus "feleségalapanyag" voltam midnig is, legyen ez negatív vagy pozitív dolog, őszintén megmondom, hogy a valóban normális férfiak kapkodtak értem midnig is. Férjem fél éven keresztül udvarolt, mást nem is látott, mire beadtam a derekam. Szerintem egyelőre inkább magadnak élj, majd jön Az a férfi, ha jönnie kell.
2018. febr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Ha valakinek bármi kétsége lenne az ösztön létezésével kapcsolatban, ez a hipergámia egy gyakorlati példán szemléltetve.


A nő maga fölé választana, - tekintettel arra hogy 21 éves, az ebben a korban meglévő párkeresési dinamikát megnézve, azt gyanítom, hogy többre értékeli magát annál ami - az általa szintje alattinak érzékelt férfiakat pedig lenézi és gúnyolódik rajtuk.

2018. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Ilyenkor döbbenek le mennyi a rosszindulatú, beszólogatós ember.. sajnálom kérdező, hogy ennyien negatívoskodtak, remélem azóta találtál valakit 😊 egyébként teljesen egyetértek veled, én is így voltam ezzel de most egy nagyon jó párkapcsolatban élek és meglepően jó pasival aki talán merem mondani nem az én szintemen van (szerintem jobb férdi mint én nő) és mielőtt erre is ugrana valaki, mindenre be lehet szólni, köszi én nem kérek belőle ahogy szerintem a kerdező sem ezekre a kioktatásokra lett volna kíváncsi.

Egyébként csak kitartás kell, és egy kis szerencse, meg persze hogy mindigg add magad. A többi tényleg azon múlik kiket sodor eléd az élet.. persze ez azon is múlik hol ismerkedsz😄

2018. júl. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!