Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A huszonéves pasik tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszonéves pasik tényleg képtelenek párkapcsolatra vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen az összes, aki tetszik külsőre, rendben van az önértékelése, sikeres, értelmes, vannak hobbijai, sportol stb, ergo olyan, akivel járnék, az ilyen pasik nem akarnak kapcsolatot. Pedig már sok ilyennel randizgattam, nemis adom könnyen magam, de pár hét után vége az ismerkedésnek, mert hát ők úgy érzik, hogy mégsem készek még kapcsolatra. Nem hiszem, hogy velem lenne a gond, mert a többi barátnőm is ezt tapasztalja és igazából egy aranyos, nem bulizós lány vagyok, szóval nem hiszem, hogy ne lennék alkalmas kapcsolatra.


Akik pedig 25 alatt vagy körül is akarnának kapcsolatot, azok:

- vagy rondák és nem tehetik meg, hogy kalandozzanak és csak ezért választanák a kapcsolatot

- vagy jobb nő vagyok, mint amennyire ők jó pasik és ezért akarnak megtartani

- vagy kapcsolatfüggők, önbizalomhiányosak, lelki sérültek


Most mégis mit tegyek? Várjak még éveket, hátha akad egy helyes és normális pasi, aki képes szerelemre is, nem csak lekúrni a fél világot? Vagy alkudjak meg? :D Lányok, ti is ezt tapasztaljátok manapság?

21L



2018. febr. 7. 10:42
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
76%

Én valamilyen szinten megértelek, mert én is tapasztaltam hasonlót. Nekem nem a beképzelt, nagyképű, önelégült, "ki ha én nem", minden az enyém és mindent megkaphatok, bunkó, másokat lenéző, magát tökéletesnek tartó, felvágós stb., pasi a zsánerem. Én egy normális, értelmes, érzelmes párra vágyok, aki érett egy kapcsolatra, aki őszinte, aki megértő, akivel tudunk beszélgetni, aki törődő és támogatjuk egymást, akinek vannak céljai stb., és még tudnék írni néhány dolgot. Valamint értelemszerűen a külső is egy szempont, arra szükség van, hogy vonzónak találjuk egymást, ugyanakkor nálam ez egy úgymond megmagyarázhatatlan dolog. Nem tudnám megmondani, hogy milyen férfiak tetszenek, mert mindenki teljesen más és alapvetően az összkép a lényeg...tetszett már nagyon "férfias" külsejű, szakállas, macis és átlagos testalkatú, szőke, babaarcú fiú is. Egyértelmű volt, hogy nem a kigyúrt, bmw-s, nagymenő, nagyszájú pasiknál fogok próbálkozni, akik a kocsmában ücsörögnek, hanem inkább a visszafogottabb, nyugisabb fiúknál...Azonban csalódtam...Sok olyannal találkoztam, akinél én is azt láttam, hogy nem azért keres komoly kapcsolatot, nem azért szeretne barátnőt, mert erre vágyik és ez felel meg az értékrendjének, hanem azért mert úgy érzi, hogy neki "csak" ez megy, ebbe beletörődött és legszívesebben ő is megfektetne minden lányt, aki szembejön vele, de úgy érzi, hogy erre nincs esélye, ezért inkább szerez egy barátnőt és úgy van kit dugni...Sok olyannal is találkoztam, aki felsőbbrendűnek érzi magát,azért mert ő nem cigizik, nem iszik, nem bulizik és lenézi, azokat, akik igen...én sem cigizek stb., de az én szememben ez gusztustalan, nem szeretem, ha erre valaki veri a mellét és ezzel akar felvágni, szerintem ez nem dicsőség és ez egy nagyon sznob, visszataszító dolog. Valamint azt tapasztaltam, hogy hangoztatják, hogy őket kirekesztik, lenézik, cikinek tarták stb., miközben ezek az emberek ugyanúgy szidják, bántják, lenézik és beszólogatnak azoknak, akik mások, mint ők...Valamint valóban nagyon sok a kisebbségi komplexusos, a lelki sérült, a szorongó, a kapcsolatfüggő, irányításmániás is...


Erre mást szerintem nem lehet mondani, csak azt, hogy várj és majd előbb-utóbb lesz olyan, akivel minden stimmel és műküdőképes kapcsolatot tudtok kialakítani. Engem is zavar, hogy nincsen, mikor szeretnék, de ezzel nem lehet mit csinálni. Próbálkozni kell.

2018. febr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

#21 Már bocsi, de a te stílusod sem éppen bizalomgerjesztő. Vagyis élőben mindenki máshogy nyilvánul meg, de itt nem az :D

Amúgy a sikerest csak arra értettem, hogy tanul, képezi magát, normális munkája van, nem csak lébecol. És ahogy a kérdésben is írtam, lehetne nekem is huszonéves barátom, de sokszor nem pont azokért lennék oda, akik értem igen. És fordítva(és nem a külsőről beszélek elsősorban). De erről nem tehetek..

2018. febr. 7. 11:50
 23/36 anonim ***** válasza:
50%
Celok? Ceget epitsen minden ferfi vagy mi? A celok nem feltetlenul nagy dolgok, de nem is mindenkinek kell egyfolytaban celokat ki tuzni ha tudja elorebb mar sehogy sem tud menni annal mint ami. Az egeszseges ember az inkabb aterzi mas helyzetet mint sem ugy tekint ra hogy “igen te egy hulladek vagy te tehetsz rola” tudom az empatia az emberek 1%- at erinti csak , de nem nehez azonosulni vele ha elsonek magadba tekintesz majd utana nezelodsz kifele. Sokan kirakati babukkent tekintink a masikra ami mar targyiasitasnak szamit meg ha a szo szoros ertelmeben nem is az. Az ember az egyetlen olyan eloleny aki sajat magat sajnalja ha meghall valakie es azert szomoru , a hiany a sajat onzosegunk, es nem a masikrol szol. Mindenki azt allitja milyen elcseszett a vilag, de azok kozul is hany olyan van aki meg is ugyan ezek az elcseszett emberek koze tartoznak. A legelso dolog az hogy be ismered magadnak en is elcseszett vagyok kisse , majd onnantol kezdodik a tisztan latas mikor ki mered mondani magadrol a rossz tulajdonsagaidat es ha neked mondjak sem a torkanak esel a masiknak ha nem azt mondod igen rz igy van.
2018. febr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
59%

Nem magadban keresed a hibát, ááá, nem... en bloc az összes huszonéves pasas a hibás. :D

Tényleg annyi az összes pozitív tulajdonság veled kapcsolatban, hogy "aranyos, nem bulizós"? Mióta érdem az, hogy valaki "nem bulizós"? Figyelj, ismerek pár embert, olyat is, akivel simán végigpiálhatsz és -tombolhatsz egy fesztivált, de az életemet rábíznám, meg olyat is, aki "aranyos, nem bulizós", de emberileg egy zéró. Szóval ha ennyit tudsz nyújtani, hogy "nem bulizós" vagy, az sovány. És akkor erre fel részedről ott a lista, hogy neked sportos, magabiztos, értelmes, hobbikban tobzódó, sikeres (sikeres? Anyagilag? Karrier terén?) pasas kell alapból.


Amúgy férfiként elárulok valamit: ha valakitől azt hallod, hogy nem áll készen a kapcsolatra, az általában azt jelenti, hogy VELED nem akar kapcsolatot. Nem biztos, hogy "lekúrják a fél világot", csak te nem jössz be nekik. Nem kell ezt túlmisztifikálni.

2018. febr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
55%

Veled egyidős vagyok és lány.

Igen, várj még éveket egy normális pasira, és törekedj arra azidő alatt, míg vársz, hogy te magad és a saját önértékelésed rendben legyen.

És én nem ezt tapasztalom, mert nem akarok ennyire görcsösen egy férfit magamnak.

2018. febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

#25 Először is..Nem érzed magad baromi primitívnek, mikor próbálsz egy vadidegent kioktatni meg leszólni, mikor nemis ismered? Ki mondta, hogy annyi pozitív tulajdonságom van? Csak írtam valamit, ennyi, nem készültem előadást tartani a pozitív és negatív tulajdonságaimról, de a te kommentedből süt a rosszindulat. Úgyhogy mielőtt mást próbálnál leszólni, inkább magadból vegyél vissza, mert nincs jogod másokat ilyen stílusban kioktatni. Ha ismernél és úgy mondanál véleményt rólam, azt még értékelném is, de így csak kötöszködés ez a részedről.


Másrészt..minden embernek vannak hibái. Nekem is, nem is tagadtam soha. Mégis mindenki talál előbb-utóbb kapcsolatot, szóval erre sem lehet fogni :D


És harmadrészt..én is azt gondoltam regebben, hogy biztos akarnának kapcsolatot, csak velem nem. Magamban kerestem a hibát. Viszont miután azt látom, hogy ezek az emberek évek óta szinglik, holott bármelyik ujjukra akadna normális nő is, akkor ebből nyilván az következik, hogy azért szinglik, mert azok is akarnak lenni. Nekem is volt ilyen időszakom, ha a szőkeherceg jött volna szembe fehér lovon, akkor se kellett volna kapcsolat, mert nem vágytam rá.

2018. febr. 7. 12:31
 27/36 A kérdező kommentje:
#26 Igen, az utóbbi időben tényleg nagyon rágörcsöltem, de már visszaveszek inkább :D
2018. febr. 7. 12:33
 28/36 anonim ***** válasza:
89%

#26 vagyok.

Helyes, ne kergesd őket, mert kicsit sem vagy elkésve, és akkor fog valakivel összejönni, amikor nem számítasz majd rá, figyeld meg. :D

De azt is vedd figyelembe, hogy a férfiakban jelenleg - tisztelet a kivételnek - egy rossz kép van a nőkről, ami miatt sokan inkább nem akarnak kapcsolatot és ezt köszönhetjük azoknak a nőknek - megint tisztelet a kivételnek, nem általánosítok - akik alkalmatlanok voltak erre és lerombolták az ideális nő képét a férfiakban, ami miatt ők bizalmatlanok és inkább elzárkóznak.

Nem vagyunk elkésve, úgyhogy idő és türelem az egész, jön az majd. Fel a fejjel! :)

2018. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
36%

Nem "kötöszködésből", de elég hisztisnek és beképzeltnek tűnsz. Ha randikon is ezt az attitűdöt hoztad, érthető, hogy nem akartak tőled komoly kapcsolatot.

Oké, alkalmas vagy a kapcsolatra. Sőt, tökéletes. Az emberiség fennmaradó része a hülye. Azok, 1. akiket te akarsz, de valamiért évek óta szinglik. Meg 2. akik járnának veled, de rondák/hülyék/rossz pasik/lelki sérültek, fujj, egyébként is hogy képzelik, hogy szóba állhatnak veled.

Mindegy, egyszer talán felnősz, és megtanulod, mi az az önreflexió.

2018. febr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
53%

Huha, en 20 eves lany vagyok, es talan egx picit ilyen helyzetben voltam en is, mint te. Legalabbis en is ragorcsoltem erre a barat-kapcsolat temara. Hat, nem szabad. Annal rosszabb, de tenyleg.

En miutan lealltam ezzel, es elhataroztam, hogy most magamra kell koncentralnom, az en eletemet epitgetnem es nem azzal foglalkozni, hogy mindenkepp talaljak valakit, az utan egyebkent pont jott egy olyan srac akivel mar lassan 3 honapja egyutt vagyunk.

Szerintem egyebkent nem felszines a lany, se nem bekepzelt. Azert lehet furcsa a stilusa, mert mostanaban mar mindenki nagyon durvan onbizalom hianyos, o viszont tisztaban van a kepessegeivel, ami szerintem oke. :)

2018. febr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!