Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A huszonéves pasik tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszonéves pasik tényleg képtelenek párkapcsolatra vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen az összes, aki tetszik külsőre, rendben van az önértékelése, sikeres, értelmes, vannak hobbijai, sportol stb, ergo olyan, akivel járnék, az ilyen pasik nem akarnak kapcsolatot. Pedig már sok ilyennel randizgattam, nemis adom könnyen magam, de pár hét után vége az ismerkedésnek, mert hát ők úgy érzik, hogy mégsem készek még kapcsolatra. Nem hiszem, hogy velem lenne a gond, mert a többi barátnőm is ezt tapasztalja és igazából egy aranyos, nem bulizós lány vagyok, szóval nem hiszem, hogy ne lennék alkalmas kapcsolatra.


Akik pedig 25 alatt vagy körül is akarnának kapcsolatot, azok:

- vagy rondák és nem tehetik meg, hogy kalandozzanak és csak ezért választanák a kapcsolatot

- vagy jobb nő vagyok, mint amennyire ők jó pasik és ezért akarnak megtartani

- vagy kapcsolatfüggők, önbizalomhiányosak, lelki sérültek


Most mégis mit tegyek? Várjak még éveket, hátha akad egy helyes és normális pasi, aki képes szerelemre is, nem csak lekúrni a fél világot? Vagy alkudjak meg? :D Lányok, ti is ezt tapasztaljátok manapság?

21L



2018. febr. 7. 10:42
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
80%

Jaj 21 évesen még nem vagy férjnél, borzalom, világvége! 🤤😱😱


Az igazi, de sokszor a komoly kapcsolat sem jön egyik pillanatról a másikra, az hogy 1 éve nincs komoly kapcsolatod, ezzel szerintem nincs semmi gond, ha már 5 éve nem lesz, akkor érdemes elgondolkozni hogy nem benned van e a hiba. De nekem is kissé beképzeltnek tűnsz, ami nem túl szimpatikus senkinek sem. Miért nézed le azt aki neked nem tetszik??

2018. febr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
#10 Nem csak a tipikus “jó pasik” jönnek be. Olyan is volt már, akin volt kicsi felesleg is, de adtam esélyt a dolognak, mert szimpi volt belsőre. És mégis pofára estem :D Szóval nem a külső játszik ebben főleg szerepet.
2018. febr. 7. 11:05
 13/36 anonim ***** válasza:
42%

Akik pedig 25 alatt vagy körül is akarnának kapcsolatot, azok:

- vagy rondák és nem tehetik meg, hogy kalandozzanak és csak ezért választanák a kapcsolatot

- vagy jobb nő vagyok, mint amennyire ők jó pasik és ezért akarnak megtartani

- vagy kapcsolatfüggők, önbizalomhiányosak, lelki sérültek


Igen, lehet, akár még pszichológushoz is mehetsz. Akiknek kellenél, azok HAHÓ: lehet egyik sem az általad felsoroltak közül, csak szimplán megszerették a személyedet, valóban tetszel nekik kívül-belül. Ez lehetetlen? Hogy ezért akarnának komoly kapcsolatot? Miért nem velük foglalkozol?

2018. febr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
#12 A fogalmazás alapján tényleg kicsit beképzeltnek tűnhetek, de messze nem vagyok az. Tartásom van, meg önbecsülésem, de az szerintem legyen is mindenkinek :D
2018. febr. 7. 11:07
 15/36 A kérdező kommentje:
#11 Igazad lehet :) Talán hagynom kéne, hogy jöjjön magától.
2018. febr. 7. 11:10
 16/36 anonim ***** válasza:
76%
Ha olyanokra buksz, akiknek nem kellesz, az azért van, mert túlmérted a képességeidet, vagy az idióták kellenek. Ennyi
2018. febr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
70%

Megmondom én miért nem akar sok férfi komoly kapcsolatot.Ahogy én sem.Mert a nők megváltoztak. Nem az összesről beszélek,hanem jelenségekről. A férfitól ugyanúgy elvárás a férfias szerepnek való kőkemény megfelelés,de semmi viszonzás nincs a másik oldalon. Semmi nőiesség,gyengédség,érték,de még csak alapvető párkapcsolati minimumok sincsenek sokszor meg,gondolok például hűségre,a közös tenni akarásra,felelősségérzetre.


Azok a férfiak,akik nem akarnak komoly kapcsolatot,bizony egy nagy részük ezekért nem akar.Nem az összes,de jó sok. És ha mondjuk az első jelét meglátom annak,hogy egy nő élete a látszat körül forog és csak egy modern,trendi képet akar festeni magáról,közben meg semmi értékalapú gondolata nincs,akkor bizony ott én se fogok keresni semmi komoly célt.

2018. febr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
#18 Én nem hiszem, hogy ez így lenne. Vagyis bizonyos esetekben lehet, de a legtöbb pasi inkább azért nem akar kapcsolatot, mert nem akarnak elköteleződni, a kötetlen szexelgetés meg a bulizgatás hajtja őket. Ezt már nagyon sok haveromtól is hallottam. Sok lányt is manapság csak a bulik érdekelnek, szóval a másik oldalról is így van, de írtam, hogy én pl nem ilyen vagyok.
2018. febr. 7. 11:29
 19/36 anonim ***** válasza:
19%
Sok jó, értelmes és sportos pasinak van hosszu kapcsolata ilyen korban is... az más kérdés, hogy a tobbseguk mellette is "lekurja a fel vilagot" ;)
2018. febr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
64%

23 éves lány vagyok, boldog kapcsolatban a 24 éves párommal. Az elméleted máris meg lett cáfolva, ő jól néz ki, van önértékelése, értelmes, sportolunk, és van hobbija. A "sikeres"-t nem tudom, te hogy értetted, de ő azzal foglalkozik, amit szeret, így sikeresnek érzi magát. Plusz azok is megvannak benne, amiket a 7-es válaszoló említett :)

A barátnőim is hasonló korú, normális férfiakkal vannak kapcsolatban, legtöbben már több éve.

A kérdésed alapján nekem eléggé felszínesnek tűnsz, bocsi... Te is listával akarsz pasit fogni :D Alapvető elvárásokat támasztani egy dolog, pl kapcsolatfüggővel tényleg nem jó összejönni, vagy olyannal, aki buta mint a föld. Viszont van egy határa ennek a dolognak... egyszer megérted, hogy a szerelem komlexebb annál, mint hogy "legyen sikeres mer az jön be"..

Mikor először találkoztam a párommal, akkor annak az esélyét, hogy valaha összejöjjek vele, olyan 0%-ra tippeltem volna. Mégis együtt vagyunk évek óta, és különlegesen jónak tartom a kapcsolatunk.

Szerintem legyél kicsit rugalmasabb, adj időt az ismerkedéseknek, és élőben ne ilyen stílusban nyilvánulj meg.

2018. febr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!