Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet beismerni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet beismerni lányok, hogy igenis fontos, és számít az egzisztencia?

Figyelt kérdés

na, pukkasszunk polgárt.

a sokadik kérdést olvasom, ahol szöges ellentét a válaszadók között. Férfiak: sárm, egzisztencia, stílus, kisugárzás = nincs csajozási probléma.

Nők: nekünk a belső értékek fontosak, nem érdekel a pénz, csak fogjon meg valamivel, legyen humoros stb.

HAGYJUK.

Miért fáj elismerni nektek, hogy százszor vonzóbb az a férfi, akinek van stílusa, egzisztenciája, intelligens, sármos, mint az aki mondjuk jó fej, vicces de csak átlagos?

Jöhetnek a nagy felháborodott válaszok, de fogadok hogy 10ből aki ide ír nő, 8 nak havi fél millió fölött keres az "élettársa" és nem árufeltöltő a tescoban.

Szóval? akkor ki árul mit?

Nincs baj azzal, hogy nőként a legéletrevalóbb férfit keresitek, mert ez ösztön. De miért kell ezt letagadni?

Én még nem vagyok 30, de nem jött össze az élet, nem voltak jó lépéseim, így nem lett egzisztenciám. Na puff.

De ezert nem vágok eret magamon. OK megnézem aki álmaim r8 asával furikázik. De nem adok azoknak a véleményére akik vizet prédikálnak (nem fontos apénz) de bort isznak (amúgy vállalkozó a párom és évente 4-5ször nyíralunk-síelünk)



2018. febr. 23. 21:19
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
A pénz csak annyira fontos hogy hozzon haza egy tisztességes keresetet amire szülhetek neki 2 gyereket.A többi csak plusz. De hogy erre törekednie kell egy magára vmit is adó férfinak azt sztem ti is ösztönösen tudjátok.Hiszen az a gyerek nem csak a nőé lesz hanem a tietek is.Ha mi nők tisztességesen gondoskodni akarunk róluk akkor gondolom egy normális férfi is így van vele.A nőknek nem maguk miatt fontos a pénz hanem az utód miatt.Azon keresztül mutatjátok meg hogy elég alfák vagytok hozzá hogy bízni lehessen bennetek.Tudod az állatvilágban is a nőstény az erősebb hímmel párzik mert az tud egészségesebb utódot nemzeni.Az embervilágban ezt az alfaságot egy részről az anyagiakon keresztül mutatjátok meg.Ugyhogy hiába várjátok hogy egyszer majd beüt a csoda és a nőknek nem lesz fontos a pénz.Mindegyiknek fontos az utód miatt.Akinek nem az az valahol elhagyta az anyai ösztöneit.És hiába csak ismerkedési fázisban vagytok akkor is megnézzük hogy mennyit keresel,hogy bántok a pénzzel.Ki tudnak-e használni,le tudnak-e húzni a haverok?tudsz-e spórolni?Ki nyitjátok-e ránk a pénztárcátokat vagy zsugoriak vagytok?Mindezen keresztül mi azt mérjük föl hogy mire számíthat mellettetek az utód!!!Ez persze tudat alatt megy főként.Egy r...-nakaz a fontos hogy millás fizud legyen meg új Bmw-d.Egy normális nőnek csak egy erős átlagos fizetés a fontos.És az igenis mindnek.De az,hogy azt látod,hogy jobban tapadnak a nők a pénzesebb pasikra.Elsőre nem tudhatom hogy pénzes stb.Én úgy vettem észre hogy inkább azért fogják meg jobban az embert mert jól öltözöttek és adnak magukra.Ez is rögvest azt sugallja hogy igényes.Akin igényesség látszik az valszeg nem egy link alak.Minél nagyobb az igényesség annál nagyobb bizalmat szavazok meg első ránézéskor.Általában az ilyen gazdag férfiak olyan körökben is forognak ahol komoly üzletemberek vannak.Így megtanulnak kommunikálni.Inteligensen beszélni.Nekünk ez nagyon fontos!Az intigencia és ezt a férfinak a megszólalásán rögvest leveszem.Én olyan férfival már nem is foglalkozok aki fel akar szedni de képtelen megszólalni.Azt még nekem kell kihúzni belőle harapófogóval a szót.Ez rögvest elárulja hogy nincsen benne sok ész.Az ilyen gazdag férfiak jól kommunikálnak.Mivel forognak a világ dolgaiban és tárgyalásokon gyakorolják ezt.És ez rettentően vonzó ha tudtok beszélni.Hát még ha nemcsak a fociról meg a horgászatról beszéltek.Ők általában inteligensebbek.Kifinomultabbak és tanultak.Ez teszi őket vonzóbbá.Az inteligencia,beszéd és stílus.Ez mind jellemző rájuk.Nem az anyagiak teszik vonzóvá őket.Egy normális nőnek biztos nem.Volt gazdag pasim.2 hét után úgy dobtam ki mint macskát sz.rni.Mert ő se az eszével szerezte a pénzt hanem adócsalással.Ugyhogy az inteligencia abszolút hiányzott.Ilyen is van.De sokuknak nagyon jó a kiállása ezért vonzóak
2018. máj. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!