Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet beismerni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet beismerni lányok, hogy igenis fontos, és számít az egzisztencia?

Figyelt kérdés

na, pukkasszunk polgárt.

a sokadik kérdést olvasom, ahol szöges ellentét a válaszadók között. Férfiak: sárm, egzisztencia, stílus, kisugárzás = nincs csajozási probléma.

Nők: nekünk a belső értékek fontosak, nem érdekel a pénz, csak fogjon meg valamivel, legyen humoros stb.

HAGYJUK.

Miért fáj elismerni nektek, hogy százszor vonzóbb az a férfi, akinek van stílusa, egzisztenciája, intelligens, sármos, mint az aki mondjuk jó fej, vicces de csak átlagos?

Jöhetnek a nagy felháborodott válaszok, de fogadok hogy 10ből aki ide ír nő, 8 nak havi fél millió fölött keres az "élettársa" és nem árufeltöltő a tescoban.

Szóval? akkor ki árul mit?

Nincs baj azzal, hogy nőként a legéletrevalóbb férfit keresitek, mert ez ösztön. De miért kell ezt letagadni?

Én még nem vagyok 30, de nem jött össze az élet, nem voltak jó lépéseim, így nem lett egzisztenciám. Na puff.

De ezert nem vágok eret magamon. OK megnézem aki álmaim r8 asával furikázik. De nem adok azoknak a véleményére akik vizet prédikálnak (nem fontos apénz) de bort isznak (amúgy vállalkozó a párom és évente 4-5ször nyíralunk-síelünk)



2018. febr. 23. 21:19
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
53%

Gondolom, le leszek pontozva, de nekem annyira furcsa, hogyha egy hasonló kérdés felmerül a környezetemben, a nők a szöges ellentettjét mondják annak, amit itt írnak. Ha szóba kerül az egzisztencia vagy a külső fontossága, 10-ből 9 női ismerősöm azt mondja, hogy igenis, számít és nagyon fontos. A többség nyíltan kimondja, hogyha valaki nem néz ki jól, akkor mindegy, hogy milyen a humora, nem tudnak rá férfiként tekinteni. Itt viszont 10-ból 9 lány a belsőt mantrázza.

Szerintem az itteni álszent női válaszok megfelelnek a lúzer pasik nőgyűlöletének. Mindezt úgy, hogy ezek a női válaszolók észre sem veszik, hogy pont olyan kategóriájúak, mint akiket naponta ekéznek.

2018. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
89%

Nekem régen nem számított. Aztán bedőltem egy jóképű, nagydumás féfinek. Egész nap dolgozom, képzem magam, ha van lehetőség. Nem diolomás nőként 300-400e között hozok haza, utána ellátom a háztartást, gyereket. Férjem meg minden munkahelyen pár hónap után felmond, vagy el kell jönnie, mert késik, hamarabb eljön allandó jelleggel a munkából, stb. Fele annyit keres mint én(vagy épp semmit) az is kifolyik a kezéből. A mentsége, hogy jó apa, a gyerekkel nagyon szeretik egymást, ez tart még mellette.

Hát én mondhatom, ha vissza mehetnék az időben, én bizony piszkosul felmérném az anyagiakat, azzal kezdeném. Nem érdekel, ki minek tart ezért. Sok stressztől kíméltem volna meg magam az évek során.

2018. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
#23: Kíváncsiságból: Mit dolgozol?
2018. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

"nekünk a belső értékek fontosak, nem érdekel a pénz, csak fogjon meg valamivel, legyen humoros stb."


Én pl. soha az életben nem mondtam ilyet, nem is fogok. Azt viszont hozzáteszem, hogy ha a másik tiszta lelkű, pozitív gondolkodású, intelligens és kifinomult, az párkapcsolatban egy hatalmas plusz (életminőség-javító hatású). Ettől eltekintve én sosem tagadtam, hogy nálam a külső döntő tényező (kb. azonos mértékben a fentebb felsorolt belső tulajdonságokkal).

2018. febr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
#24: Értékesítő vagyok egy nagyobb cégnél...
2018. febr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Nőként én sem hallottam még egyetlen nőtől sem, hogy nem számít a külső, csak a belső fontos.
2018. febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Maximum örökségből lehet 30 évesen saját lakásod, házad. Vagy hitelből, szülői támogatással. Esetleg olyan fizetéssel, ahol keresel 4-5 kilót havonta és tuti, hogy 10-15 évig nem rúgnak ki, nem omlik össze a cég, ahol lapátolod a pénzt. Hogy valakinek önerőből, hitel és minden más támogatás nélkül ingatlanja legyen ma 30 éves korára Magyarországon, az egy varázsló.
2018. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
41%

Hogyne számítana nekik az egzisztencia. Felesleges ilyet kérdezni.

Sok nő elolvad egy gyémánttól, vagy egy arany karkötőtől, de az mi? Lényegében valós értéke nincs, csak egy kitalált. Semmire nem tudod használni csak egy dísz, de mégis mivel rohadt drága nagyra értékelik.


Ezek után szerintem felesleges ilyet kérdezni.

Ja igen puzsér mondta valamikor: "egy nőnek az számít hogy mennyit költesz rá, lényegében ha érte elégetnél egy zsák pénzt az is óriási hatást keltene benne"

2018. febr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

na igen az öreg puzsér

tanulni kellett volna...eztnagyon szeretem. Diplomásként is van aki nem dolgozik a szakmájában, vagy eppen tanár, havi 150ezerért nettóba. ezért megéri a diploma.

Sajnos nincs olyan agyam, hogy jogász, orvos, vagy mérnök lehetnék, hogy havi 4-5-8 kilókat vigyek haza. Ja igen, persze diákhitelből..haha.

nincs hitelem amúgy semmi.

Tanulni igen, szeretnék, de csak egy olyan szakmát amihez bár idősnek érzem magam már, de közel áll a szívemhez.

2018. febr. 24. 14:16
 30/31 anonim ***** válasza:

Jó, beismerem, hogy fontos az egzisztencia? Most boldog vagy?


Nekem egyébként csak annyiban fontos, hogy legyen munkája, meg legalább annyi keresete, amennyiből meg tud élni és nem hal éhen a hónap végére. Nem kell milliomosnak lennie.

2018. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!