Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet beismerni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet beismerni lányok, hogy igenis fontos, és számít az egzisztencia?

Figyelt kérdés

na, pukkasszunk polgárt.

a sokadik kérdést olvasom, ahol szöges ellentét a válaszadók között. Férfiak: sárm, egzisztencia, stílus, kisugárzás = nincs csajozási probléma.

Nők: nekünk a belső értékek fontosak, nem érdekel a pénz, csak fogjon meg valamivel, legyen humoros stb.

HAGYJUK.

Miért fáj elismerni nektek, hogy százszor vonzóbb az a férfi, akinek van stílusa, egzisztenciája, intelligens, sármos, mint az aki mondjuk jó fej, vicces de csak átlagos?

Jöhetnek a nagy felháborodott válaszok, de fogadok hogy 10ből aki ide ír nő, 8 nak havi fél millió fölött keres az "élettársa" és nem árufeltöltő a tescoban.

Szóval? akkor ki árul mit?

Nincs baj azzal, hogy nőként a legéletrevalóbb férfit keresitek, mert ez ösztön. De miért kell ezt letagadni?

Én még nem vagyok 30, de nem jött össze az élet, nem voltak jó lépéseim, így nem lett egzisztenciám. Na puff.

De ezert nem vágok eret magamon. OK megnézem aki álmaim r8 asával furikázik. De nem adok azoknak a véleményére akik vizet prédikálnak (nem fontos apénz) de bort isznak (amúgy vállalkozó a párom és évente 4-5ször nyíralunk-síelünk)



2018. febr. 23. 21:19
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
61%
Mit dolgozol, mi a végzettséged? Hiteled van?
2018. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
41%
Én beismerem, igenis számít!
2018. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
91%
Akkor bocs, Tetra. Én is kaptam lakást a szüleimtől, és én sem vályogházat, tehát nem vagyok irigy. Ettől függetlenül be tudom látni, hogy kevés ember engedheti meg magának a saját fizetéséből a 40 milliós lakásokat 30 alatt ;) Igen, nekem is több 500 ezer felett kereső ismerősöm van Budapesten, és több értelme van akkor már bizonyos kor felett inkabb hitelre saját lakást venni, mint a mamahotel, ha netán nem fér bele hitel nélkül. De ne járassuk már le magunkat olyanokkal, hogy a 40 milliós lakás olcsó, vegyen magának mindenki, ha nem akar lúzer lenni. Szerintem is inkább közepes kategória, ha csak a saját ismerősi körömet venném alapul, de nem kell burokban élni ;)
2018. febr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
77%
Ezért kellett volna tanulni. Erre mást nem lehet mondani
2018. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
90%
Nekem fiatalon nem számított, bele is futottam egy olyan pasiba akire inkább ráfizettem az évek alatt. Most már számít. Ez a rossz kapcsolat kiölte belőlem azt hogy azt nézzem, milyen humoros, meg kedves meg művelt. Mondjuk ezt most csak a csalódottság mondatja velem, megint belesétálnék ebbe a csapdába mert igenis a belső a legfontosabb. De most már próbálok odafigyelni hogy ne legyen ilyen romantikus csóró....
2018. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 Diavolino44 ***** válasza:
96%

Huh, itt azert vannak erdekes valaszok..

Elso, nagyon niincs igazad, teljesen siman osszejottem egy olyan lannyal, aki bufeszakon vegzett, s honapok ota munkanelkuli volt es anyukajanal elt. Mert egyaltalan nem szamitott. S a legtobb ferfinak nem szamit a no egzisztenciaja egy semernyit sem.


Tetra, ha mar az elso fizetesed elott volt lakasaod, akkor szerintem, inkabb csendebe kellene maradni, mert valoszinu a szulied toltak a feked ala. S meg ezzel dicsekedni, eleg nagy bunkosagra vall.

S amugy minel alacsonyabb reteg annal jobban szamit. Nem veletlen jonnek itt a bmw-vel lehet csajozni, dumak, mert ez videken sokkal inkabb szamit.

2018. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem minden viszonyítás kérdése, hogy mi olcsó, mihez képest drága, ezt csupán erre mondtam. Honnan tudjam, hogy a Kedves kérdező, nem-e azt hiszi, milyen horribilis összegeken lehet már kapni saját lakást, és bele se mer vágni?

Az az érdekes, hogy itt mindenki engem csócsál a válaszaimra, meg jobban ismeri az életem mint a saját apám, -de a kérdezőn nem segítene :D Lehet a magam módján, de én próbálkozok :D

Amúgy köszi, 260-at hozok haza, és kb egy év múlva irány a második diplomám. ha szeretnéd tudni, páromtól egy fillért nem kaptam a tanulmányaim során, vagy bármi egyéb...de mindegy :D

2018. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
53%

Azzal bővíteném ki a dolgot, hogy ezt is lehet viszonyítani, hogy Kisvárdán egy olcsó lakás már 4 millió Ft, 2 szobás. Illetve, tanulni és pluszba dolgozni, bárkinek lehetőségként ott van.

Nem bunkóságból meg villogásból írtam amit írtam, hanem viszonyítási alapnak.

2018. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
74%
Oké, de 260-ból se tudtál volna eddig lakást venni Budapesten, ha tökre magadra lennél utalva, és se gazdag szüleid, se párod nem lenne, tehát vagy maradna neked is a mamahotel, vagy 150-et költenél albérletre, ha egyedül akarsz benne lakni. De abban igazad van, hogy tanulni mindig lehet tovább, akár egyetemen, akár valamilyen tanfolyamon, kit mi érdekel. Ennek valóban több értelme lenne a pitsogás helyett a gyakorin.
2018. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Ha párom nem itteni lenne, nem is jöttem volna fel Bp-re. :D

Maradtam volna Debrecen környékén. Ahol iszonyat olcsó az élet.

2018. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!