Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mennyi havi nettó jövedel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyi havi nettó jövedelemtől számít Magyarországon jó partinak egy huszonéves pasi szerintetek?

Figyelt kérdés

Én magyar viszonyokra átszámolva nettó 120 ezer huf körül keresek jelenleg.

27 éves férfi vagyok, vagyonom nincs.


2018. máj. 28. 16:11
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:

Jólvan, ne okoskodj...kiakadtál hogy nincs vagyonom ennyi idősen, előtte meg mondod hogy én milyen szánalmas anyagias ember vagyok...


Igen, nincs semmim, és? Elment megélhetésre a fizetés mindig, ez olyan nagy baj?


Érdekes, a legtöbb hasonló fiatal nőnek sincs vagyona, csak mellettük ott egy támogató kolbász.

2018. máj. 28. 16:36
 12/59 anonim ***** válasza:
93%
Ennyi rinya ès nyàvogàs helyett már règ kitanulhattál volna egy szakmát ès kereshetnél pénzt.
2018. máj. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
95%
Nekem volt nőként megtakarításom ennyi idősen, pedig sokáig nem kerestem jobban, mint most te, 30 körül lakást tudtam venni, kicsit, de el tudtam költözni és az enyém, nem egy albérletre dobáltam ki a pénzemet.
2018. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb (vagy legalább elég sok) hasonló korú nő továbbtanult, építi a karrierjét (nem, nem törvényszerű, hogy leszopott hozzá pár főnököt...) és a többszörösét keresi a jelenlegi fizetésednek.
2018. máj. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
90%

"Érdekes, a legtöbb hasonló fiatal nőnek sincs vagyona, csak mellettük ott egy támogató kolbász."


:D :D :D :D


Mi van, meg lett sértve az egód?


Egyidősek vagyunk, de nekem már volt megtakarításom. Nem rég pedig párommal közösen vettünk egy lakást.

A megtakarítás munkából és öröklés útján jött össze.


Nem kell a rinya.


Akkor esetleg plusz melót nem akartál volna vállalni, hogy legyen valamid? És ha beüt egy betegség, vagy baleset? Mégis akkor miből fogod ezt fedezni?

2018. máj. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
84%
Biztos nem piára ment el a pénz?
2018. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:

15 : Tehát pont úgy van ahogy írtam, ott a pasika, meg örököltél is.

Ja amúgy nem azt mondtam hogy nincs megtakarításom, vagyonom nincs.

Valamennyi megtakarított pénzem nekem is van, de vagyonnak nem nevezhető.


De rohadt vicces ahogy egy olyan okoskodik erről akinek ott a támogató pénisz, meg örököl mamitól papitól, erre engem oszt hogy miért nincs több pénzem szingli pasiként :D

2018. máj. 28. 16:49
 18/59 anonim ***** válasza:
83%
Még mindig egy nőgyűlölő szar vagy, egy valag pénzed is lehet, csak drogos, nemibeteg szakadt qrváknak kellesz majd, nekik is viszolyogva.
2018. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
91%
Ennyi pénzt kb 3 nap alatt keresek és nem számítok jó partinak. (40F)
2018. máj. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
85%
Ennél több pénzt keresek ócska kis diákmunkával...
2018. máj. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!