Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mennyi havi nettó jövedel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyi havi nettó jövedelemtől számít Magyarországon jó partinak egy huszonéves pasi szerintetek?

Figyelt kérdés

Én magyar viszonyokra átszámolva nettó 120 ezer huf körül keresek jelenleg.

27 éves férfi vagyok, vagyonom nincs.


2018. máj. 28. 16:11
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
34%

Szeretnél te ilyen szürke kis egérke lánnyal együtt lenni. Bomlanak utánam a pasik.


Inkább tanulj valamit. Így is többet értem el nálad, úgy hogy erről csak ennyit.


De további jó picsogást! Szánalmas lúzer!

2018. máj. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:

"Szeretnél te ilyen szürke kis egérke lánnyal együtt lenni. Bomlanak utánam a pasik."


Jó neked.

Elhiszem hogy jó nő vagy, akár normális is, de tényleg nem érdekel.


Az viszont vicces hogy már délután 4 óta itt toporozékolsz a kérdésem alatt :)


Nyilván azért mert annyira tartalmas jó életed van, hogy neked ilyenekre is van időd és energiád.

2018. máj. 28. 22:52
 53/59 anonim ***** válasza:
Neked sincs eleted Balazs. A csaj egyszer toporzekol itt, te meg naponta irogatod ki a kerdeseidet, hogy egy kis figyelmet kapj.
2018. máj. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
57%
Közel a 30-hoz szerintem netto 250-300 között reális. Kb ezt "várom el", ha lehet így mondani, mivel nem árt gyerekvállalás esetébe, ha nem halunk éhen a másik fizetéséből. :D Nekem van saját lakásom, megtakarításom, szóval, más nem kell. 26/N
2018. máj. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
*esetében
2018. máj. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
71%

Na most attól, hogy odaírod, hogy fiú a szomszédból még nem leszel átlagos. Te egy elmebeteg vagy. Bőven átlag alatti külsővel. 10év alkoholizmussal a hátad mögött. 1-2hónapja mosogattál aztán gyorsétterem most meg 200nettó. Babám...a legszarabb hónapban 250-et keresek, nekem nem az lenne a baj, hogy mennyit keresel hanem, hogy egy elmebeteg vagy. Komolyan.


Igazából egy dolog. Döntsd már el pls, hogy most mi is a problémád, akarsz-e barátnőt és ezekkel szimultán kezeltesd magad. Thx

2018. máj. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
64%
Hello Balázska, mosogatunk, mosogatunk?
2018. máj. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
Kérdező, melyik országban laksz? Azt írod a kérdésben, hogy magyar viszonyokra átszámolva ennyi a kereseted.
2018. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
De akkor minek teszel fel egy önsajnáltatós kérdést,ha utána meg itt fikázol mindenkit?
2018. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!