Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mennyi havi nettó jövedel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyi havi nettó jövedelemtől számít Magyarországon jó partinak egy huszonéves pasi szerintetek?

Figyelt kérdés

Én magyar viszonyokra átszámolva nettó 120 ezer huf körül keresek jelenleg.

27 éves férfi vagyok, vagyonom nincs.


2018. máj. 28. 16:11
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
75%

ui.: hiába írod, hogy "Valamennyi megtakarított pénzem nekem is van, de vagyonnak nem nevezhető."

de az övét lehet vagyonnak tekinteni.


Egyébként gyúrj személyiségre, azzal többet fogsz elérni.

2018. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:

De tényleg nem érted? Ugyanabban a cipőben van ő is mint mondjuk én, annak ellenére hogy lehet a jelenlegi helyzete jobb.


Egy árufelöltő 10 év múlva se lesz előrébb ha nem változat az életén alapvetően.


Mit pörögsz amúgy ennyire a lakáson? Én elvagyok albérletben is.

2018. máj. 28. 17:20
 33/59 anonim ***** válasza:
84%

"Ugyanabban a cipőben van ő is mint mondjuk én, annak ellenére hogy lehet a jelenlegi helyzete jobb.

Egy árufelöltő 10 év múlva se lesz előrébb ha nem változat az életén alapvetően."

Majd ha agyilag megérsz, rájössz, hogy nem vagytok egy súlycsoport, csak fizetésben lehettek egy szinten, viszont mentalitásban, értelmi érettségben messze vagytok egymástól, ami, szerintem az egyik legfontosabb egy kapcsolat kialakításához.

Hiába ugyanannyi a fizetésetek, azonban ez édeskevés egy kapcsolat kialakításához.


"Mit pörögsz amúgy ennyire a lakáson? Én elvagyok albérletben is."


Mivel beismerted, hogy felismerted a múltkori írásomat, ezért bátorkodtam felhozni a lakás témát, amin egyébként nem pörgök.


A te életed, azt csinálsz, amit akarsz.


Fogd már fel légyszi végre, hogy lesz..rjuk, hogy mennyit keresel, ha külsőre nem jössz be, vagy a belsőd olyan silány, hogy csak na.

2018. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
100%

"Én elvagyok albérletben is" - mindenki elvan albérletben, amíg fel nem mondják neki, mert mondjuk el akarják adni, vagy megemelik a bérleti díjat, vagy be nem akarsz verni egy szeget a falba, de nem engedi meg a tulaj, vagy épp odaköltöztetnéd a párodat, de nem engedi a tulaj, mert csak, vagy netán gyereket/állatot vállalnál oda és azt sem engedi.


El lehet lenni albérletbe, nyugatabbra tőlünk sokan élenk albérletben és működik is a rendszer, de mondjuk, ott rendes szerződéssel, nem feketén adják ki. Sajnos ma Magyarországon albérletben élni nem túl gazdaságos opció és a lehetőségeidet is erősen korlátozza.


Akárhogy is nézem, sokkal érdemesebb összegyűjteni az alapra és hitelt fizetni, mivel sok esetben már kevesebb a törlesztő, mint a bérleti díj és akkor legalább a saját ingatlanodra megy el, nem vadidegenek zsebébe.

2018. máj. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
29%
Ennyi idősen már a nők elvárják, hogy saját lakásod, kocsid, pár millió megtakarításod legyen. Akkor is, ha ők maguk minimálbért keresnek (ha egyáltalán dolgoznak) és a szüleik tartják el őket.
2018. máj. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
74%

Többet dugtam gyönyörű lányokkal amikor diákmunkás eladó srác voltam, mint most minimum fél milliókért egy ssc-ben güriző emberként.

Befejezhetnétek már ezt a fizetés témát, mert rohadt unalmas.

2018. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
Kérdező, én örökség meg pasika nélkül szedtem össze a lakásra valót, munkából, lakáskasszával, banki lekötésekkel, megtakarítás alapú életbiztosítással, a 9 millióhoz a szüleim csak 2,5 milliót adtak hozzá (van egy tesóm, neki is adnak ennyit), a többi az én munkám és pénzügyi tervezésem, más segítségem nem volt. Ja, és voltam még munkanélküli is a gyűjtögetési időszak alatt, és mint írtam, nem kerestem jobban, mint most te. Mostanra jobban keresek, mert törekedtem rá.
2018. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
Kerdezo, az elet nem neked valo palya nok meg vegkepp mar bocsi! Vagy valtoztatsz magadon vagy egyedul maradsz az alberletben... 120k ugy, hogy albi es meg rezsi kaja az igen :D a 7 ev alatt talan annyit meg tudtal sporolni ami nekem a 2 havim kb :D valcs melot, gyurj a szemelyisegeden es elorebb lepsz
2018. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
"Én elvagyok albérletben is." - Még jó, hogy vannak ilyenek, ha összeköltözök valakivel és nem kell eladni a lakásomat, ilyeneknek fogom kiadni, akiknek elég ez is, nekem meg még több plusz pénz jön majd be ezáltal, még adózás után is. :-)
2018. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
39%

Az első válaszoló gondolom nem Magyarországon él, mivel itt hüledezik, hogy 27 évesen hogy hogy nincs semmije az embernek :DDDDDDDd

Talán lehet nem adták a segge alá a házat meg az autót a szülei, pl.

Mivel te nem Magyarországon élsz, és nem kisember vagy, ezért hiába papol itt neked bárki arról, hogy nem fenékig tejfel az élet ebben a csodálatos országban, gondolom fingod nem lesz, hogy miről beszélünk itt. Viszlát :D

2018. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!