Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mennyi havi nettó jövedel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyi havi nettó jövedelemtől számít Magyarországon jó partinak egy huszonéves pasi szerintetek?

Figyelt kérdés

Én magyar viszonyokra átszámolva nettó 120 ezer huf körül keresek jelenleg.

27 éves férfi vagyok, vagyonom nincs.


2018. máj. 28. 16:11
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
95%

#17


:D Olyan vicces vagy. Párom nem gazdag, egyszerű tesco-s árufeltöltő és kevesebb megtakarítása volt, mint nekem.


Erről csak ennyit.


Most estél p..fára de nagyon. :D :P

2018. máj. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan nőknél akiknél az anyagiaktól válsz "jó parti"-vá. Oda ez igen,kevés. Ott minimum 3-400 ezer a kezdés.
2018. máj. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
100%
22: 300-400 lófütyi. Olyan nőnél csak akit a nőre költesz az havi ennyi.
2018. máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 A kérdező kommentje:

Ja igen, te voltál aki múltkor menőztél a tescos pasiddal.. :D


Azért az komoly amikor az egyik csóró tapossa a másik csórót :D


Holott ugyanakkora szerencsétlen mindkettő :D

2018. máj. 28. 16:59
 25/59 anonim ***** válasza:
85%

Nőként írom, hogy nem az a legnagyobb baj veled, hogy szarul keresel, hanem, hogy emberileg egy szar alak vagy. Azért, mert te sikertelen vagy férfiként, még nem lesznek a nők automatikusan k*rvák.


"Érdekes, a legtöbb hasonló fiatal nőnek sincs vagyona, csak mellettük ott egy támogató kolbász." 26 éves nő vagyok és két diploma után nagyságrendekkel többet keresek nálad és van némi megtakarításom is. Lehetne több is, de fenntartok egy albérletet Budapesten, ami sokat elvisz. Nincs olyan "kolbász" mellettem, aki támogatna anyagilag, mert nem szorulok rá és mert a párkapcsolatom sem a pénzen alapszik.


Egyébként, ha ennyire frusztrál, hogy 27 évesen ennyit keresel, miért nem váltasz munkahelyet?

2018. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nem a pénztől jó parti valaki.

Hanem hogy boldog legyek mellette.

És itt nem a vásárlások miatti boldogságra gondolok. :)

2018. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:

#24


Ki itt a csóró és a szerencsétlen? Rajtad kívül természetesen?

2018. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:

Pl. a párod. Vagy mióta fizetik szét az árufeltöltőket? :D

Hihetetlen buta egy nő vagy te.

2018. máj. 28. 17:07
 29/59 anonim ***** válasza:
94%

Gyere össze középiskolással, nekik már az jó parti, ha egyáltalán dolgozik a pasi, és nem iskolába jár már, mint ők.


...vagy esetleg tanulj meg mást is felmutatni a pénzen kívül. Mire jó egy nő, aki még azt a kevés pénzedet is elveszi, utána meg ott hagy a fenébe?


22/N

2018. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
94%

#28


Délutáni műszakban mégis többet keres, mint én, aki diplomás könyvtáros vagyok.


És veled ellentétben, neki volt megtakarítása, amit ketten fel tudunk használni.


Szerinted két közepesen kereső nem tud összehozni hitellel együtt egy lakást?

2018. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!