Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kicsit átlag alatti, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kicsit átlag alatti, vagy átlagos kapcsolatban élő negyvenes nő vagyok. Van egy fiatalkori udvarlómbtalán így mondhatom. Kapcsolatban élek, van gyerekünk is a párommal. Viszont a fiatalkori udvarlómba attól félek beleszeretek. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
A fiatalkori srác szerelmes volt belém, nagyon. Nem lett kapcsolat miattam. Ugyanolyan magas mint Én, és kínos volt ez akkor számomra. De egy nagyon jó barátság lett ebből, és mindíg számíthatott rám, ha gondja volt, de Én is őrá. Jó ideje a családjaink is összebarátkoztak, és belelátunk egymás életébe. Az a fajta mintaférj, aki rengeteg nő álma. Munkájában sikeres, anyagilag nagyon, de még annál is jobban távol állunk egymástól. Lassan 20 éve együtt vannak, de rendszeres a nemi életük, és boldogok. Nálunk nem ilyen jó a helyzet. A párom rendes, normális, de kicsit lusta. Segítségem nincs, kivéve a srácot. Ha orvoshoz kell mennem, inkább Ő segít, ha párommal gondom van, akkor tanácsot ad, vagy célozgat a páromnak, hogy segíteni kellene, vagy segít. Mindkettőnk párja tudja, hogy szerelmes volt belèm, emellett udvarol, kedveskedik, de nem úgy, hogy akarna valamit. Furcsa lenne, ha most kezdeném távoltartani Magamtól, de így beleszeretek. Segítség?
2018. jún. 21. 16:23
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
hát, nem hiszem hogy rózsás a helyzet azóta...
2022. okt. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Na,ennyit az őszinteségről..

Van az a szituáció,mikor jobb ha hallgatsz,ez is pont ilyen volt.

nem tudom ki tanácsolta hogy boríts a férjednek,ráadásul a nagy semmiről,

mert most még a kis jót is sikerült el cseszned az életedben.

Egy hülye fantazmagória miatt,mert ez kb az volt,semmi más.

Persze hogy az idő meg változtat bennünket,és ki nyitja olyan dolgokra

a szemünket,amíket addig nem akart látni..Kérdés hogy érdemes-e

már ennyi idő után ki nyitni..

2023. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!