Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kicsit átlag alatti, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kicsit átlag alatti, vagy átlagos kapcsolatban élő negyvenes nő vagyok. Van egy fiatalkori udvarlómbtalán így mondhatom. Kapcsolatban élek, van gyerekünk is a párommal. Viszont a fiatalkori udvarlómba attól félek beleszeretek. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
A fiatalkori srác szerelmes volt belém, nagyon. Nem lett kapcsolat miattam. Ugyanolyan magas mint Én, és kínos volt ez akkor számomra. De egy nagyon jó barátság lett ebből, és mindíg számíthatott rám, ha gondja volt, de Én is őrá. Jó ideje a családjaink is összebarátkoztak, és belelátunk egymás életébe. Az a fajta mintaférj, aki rengeteg nő álma. Munkájában sikeres, anyagilag nagyon, de még annál is jobban távol állunk egymástól. Lassan 20 éve együtt vannak, de rendszeres a nemi életük, és boldogok. Nálunk nem ilyen jó a helyzet. A párom rendes, normális, de kicsit lusta. Segítségem nincs, kivéve a srácot. Ha orvoshoz kell mennem, inkább Ő segít, ha párommal gondom van, akkor tanácsot ad, vagy célozgat a páromnak, hogy segíteni kellene, vagy segít. Mindkettőnk párja tudja, hogy szerelmes volt belèm, emellett udvarol, kedveskedik, de nem úgy, hogy akarna valamit. Furcsa lenne, ha most kezdeném távoltartani Magamtól, de így beleszeretek. Segítség?
2018. jún. 21. 16:23
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Egész addig amíg nem bukott ki ez az egész, csak egy kicsit lustàbb férjem volt. Azóta hogy elmondtam, nem csak nem segít semmit, de kiállhatatlan lett. Ennyit ér az őszintesèg, mondom ezt úgy, hogy semmi vállalhatatlan nem tettem, a házasságomon dolgoztam, megtettem amit a férjem kért Tőlem.
2018. okt. 13. 09:58
 32/42 anonim ***** válasza:

Ha a párom azt mondja nekem hogy "Bezzeg a Hufnágel Pisti .... " akkor én sem leszek vele kedves.


Megsértetted a büszleségét. Jogos a durcázás. Én nem durcáznék hanem összeszedném a holmiját és mehet a Hufnáleg Pistihez.

2018. okt. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
Nem volt olyan részemről, hogy bezzeg Ő így meg úgy. Olyan volt, hogy dolgoztam, gyereket elláttam, fáradt vagyok, segítsen egy kicsit. Erre az volt a válasz, hogy Ő nem papucs. De azért, hogy Én viszem a gyereket iskolába, megyek dolgozni, hazafele boltba, otthon főzni, takarítani, gyerekkel foglalkozni. Nem tudom más nők hogyan oldják meg a férjük segítsége nélkül. Az is segítség ha maga után rendet tenne. Azt sokszor megkaptam amikor segítséget kèrtem, hogy nem lesz olyan mint az a férfi. Mert egy igazi férfi nem csinál női munkát. A férjem nem ért rá orvoshoz elvinni, mert másnak már megígérte, hogy segít. Azt nem lehetett lemondani.
2018. okt. 13. 12:54
 34/42 A kérdező kommentje:
Mégis mit csináljon ilyen helyzetben a nő? Ami normális , etikus, és értelme is van. A kedves férjem teljesen játsza az igazi férfit. Az a minimális segítsége ami esetleg volt, sz is eltűnt. Ennyit ér a becsületesség? Megbeszéltük a dolgokat, egy ujjal sem nyúltam màs pasihoz, a házasságom rendbehozatala volt a célom. Egy cseléd lettem, akihez nem tud normálisan hozzászólni. Lassan elegem lesz. Emellett egy egoista nem tudom mi.
2018. dec. 16. 21:21
 35/42 anonim ***** válasza:
El fogtok válni ?
2018. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Régen nem kellett, mert alacsony volt, de most hogy már sikeres és anyagilag jól áll már kellene? Érdekes.

De nem értem amúgy hogy minek foglalkozik ezek után veled ennyit ha egyszer az ő házassága jó.

2018. dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy elválunk vagy sem, majd az idő eldönti.
2018. dec. 16. 23:30
 38/42 A kérdező kommentje:
Pont semmi köze az anyagiaknak ahhoz, hogy kellene vagy sem. Régóta jól állnak anyagilag, soha nem irigyeltem más pénzét. Miért is foglalkozott velem, vagy Én vele? Én más férfiba lettem szerelmes, ezt tudomásul vette, és ennyi. Barátok maradtunk, jó baràtok. Amit irigylek, hogy láttam ahogy bánik a felesègével, gyerekeivel. Mellette segítőkész. Régóta nem a nőt látta bennem, hanem a barátot. Az én érzéseim változtak meg, nem tudom minek a hstására.
2018. dec. 16. 23:38
 39/42 anonim válasza:
Érdekelne,hogy hogyan alakult az eleted, mi tortent az elmult honapokban.
2019. szept. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Valami hír azóta? Elváltatok a férjeddel?
2022. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!