Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kicsit átlag alatti, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kicsit átlag alatti, vagy átlagos kapcsolatban élő negyvenes nő vagyok. Van egy fiatalkori udvarlómbtalán így mondhatom. Kapcsolatban élek, van gyerekünk is a párommal. Viszont a fiatalkori udvarlómba attól félek beleszeretek. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
A fiatalkori srác szerelmes volt belém, nagyon. Nem lett kapcsolat miattam. Ugyanolyan magas mint Én, és kínos volt ez akkor számomra. De egy nagyon jó barátság lett ebből, és mindíg számíthatott rám, ha gondja volt, de Én is őrá. Jó ideje a családjaink is összebarátkoztak, és belelátunk egymás életébe. Az a fajta mintaférj, aki rengeteg nő álma. Munkájában sikeres, anyagilag nagyon, de még annál is jobban távol állunk egymástól. Lassan 20 éve együtt vannak, de rendszeres a nemi életük, és boldogok. Nálunk nem ilyen jó a helyzet. A párom rendes, normális, de kicsit lusta. Segítségem nincs, kivéve a srácot. Ha orvoshoz kell mennem, inkább Ő segít, ha párommal gondom van, akkor tanácsot ad, vagy célozgat a páromnak, hogy segíteni kellene, vagy segít. Mindkettőnk párja tudja, hogy szerelmes volt belèm, emellett udvarol, kedveskedik, de nem úgy, hogy akarna valamit. Furcsa lenne, ha most kezdeném távoltartani Magamtól, de így beleszeretek. Segítség?
2018. jún. 21. 16:23
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyetértek Réniával, tökéletesen körülírta. Én csak egy-két apróságot tennék hozzá... A másik férfi szerintem könnyen csábítható volna. De nagyot csalódnál, mert nem azt kapnád, amit a feleségének nyújt és csak fölösleges fájdalmat okoznál szegény nőnek. Ezt is meg lehet lépni, csak túl "nyers" megoldás lenne. Én a helyedben inkább a férjedtől távolodnék el. Szerintem ez a kapcsolat már értelmetlen, habár csak a leírtakra hagyatkozhatok, de ez a véleményem. A másik férfibe már szerelmes vagy (plátói módon), ezen nem tudsz változtatni, az érzéseid majd kihűlnek iránta idővel. De a férjedbe nem. És szerintem ezzel választ adtam.
2018. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim válasza:
8%
Hihetetlen hogy milyen visszamaradott kozepkoru nok vannak. Vallld a felelosseget a regi donteseidert , hazas vagy dragasagom. A gyerekednek mrg engedd majd hogy kielje magat mert a te sorsodra juthat
2018. aug. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Nagy beszélgetések voltak. Néhol kellemetlen, és kínos témával, de megtörtént. Először a férjemmel kettesben. Elmondtam neki mindent, azt, hogy a házasságunk érdekében vagyok ennyire őszinte. Elléggé mellbevágta a dolog. Ígéretett tett, hogy javulni fognak köztünk a dolgok. Azután hármasban beszéltünk a pasival. A férjemmel megbeszéltük, hogy ez a távolságtartás első lépésnek jó lesz. Ezt elmondtuk, és nem harag, rossz érzés vagy bármi más miatt nem akarunk találkozni velük. A srác ugyanúgy ledöbbent ezen. De sajnàlja mert szerinte egy nagyon jó barátság megy így tönkre. Ha véletlenül a poénja inak köze van, azt sajnálja, viccnek szànta azokat. A feleségének elmondja, hogy mi a helyzet, mert nem értené a hirtelen változásokat. A barátságnak biztos vége, a férjem mondta, hogy nem szeretné ha találkoznánk, az ő felesège is így fog érezni. Bennem vannak kétsègek, mert ezeket a gondjaimat rengetegszer elmondtam a férjemnek, és eddig csak szavak szintjén volt változás. Ha most sem lesz, elveszítettem az egyik legjobb barátomat a semmiért, azt aki a bajban talán a legtöbbet segített. Megkönnyebbülten az öszintesègtől, és görcsölök hogy szétment egy barátság. Ezt kellett tennem?
2018. aug. 29. 19:09
 24/42 piroska és a farkas ***** válasza:
De miért vagy benne olyan nagyon biztos, h tönkretennél két családot? Lehet, h ő azért viselkedik így, mert biztonságosnak érzi, hisz anno nemet mondtál, ha most elmondanád neki, h szerelmet érzel, könnyen lehet, h emlékeztetne rá, h ő a feleségébe szerelmes...
2018. szept. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Ezt már megbeszéltük, Ő a feleségét szereti, Én a férjemmel akartam megoldani a helyzetet, és ráadásul őszinte voltam mindenkivel. Nem tettem semmit, nem léptem félre, és a házasságomra koncentráltan végig. Az elmúlt egy hónapban a megbeszéltek miatt nem találkozunk. Viszont a férjem a nagy fogadkozások ellenére nem segít semmit. Azt mondja nagy változásokhoz idő kell. Viszont folyamatosan emlegeti ezt a helyzetet, hogy Én mennyire megaláztam. Egy alkalommal nem volt kedvem szeretkezni, egyből azt hallgattam, hogy biztos a .....-al szeretnék lefeküdni, mert Őt kívánom. Elmegyaráztam, hogy elvittem a gyereket iskolába, dolgoztam, mentem érte, hazaértem, főztem, és ezek után fáradt vagyok. Nem foglalkozott ezzel sem. Nem tudom jó lesz ez így?
2018. szept. 25. 15:58
 26/42 A kérdező kommentje:
Kedves férfiak, és Férjem. Azért azt, hogy semmi, sehogy ne legyen jó. Tehetek bármit az minden megoldásban jó. Állandóan szidjátok a nőket, ha félrelépnek, ha nem beszéljük meg a problémákat, ha nem a házasságunkra fordítjuk az energiát. Azt olvasni, ha a nőnek nem jó valami , anyagiak, megbecsülés, szex akkor lelép. Mindent úgy tettem ahogy szerintem, és mások szerint is helyes. Őszinte voltam, elhatárolódtam a vonzó pasitól. Házasságom rendbetételét akartam. Szerinted ezzel megaláztalak, női munkára akarlak kényszeríteni. Bezzeg a fűnyírás, meg a favágás férfimunka. De könyörgöm, a harmadikon. Ezért kérek néha segítséget egy teregetésben, néha egy porszívózásban, nem pedig tűzifa hasogatásban. De lassan már kérni sem akarok. Elvesztettem? egy barátomat, és nyertem egy olyan férjet, aki az öszinteségemet csűri-csavarja csavarja, hogy mással lefekhessen. Ott vagyok, hogy mennjél, tedd amit akarsz. Az első alkalommal ha visszajut a fülembe, hogy megtetted nem fogom nézni az igazság vagy sem. Akkor és ott van vége.
2018. okt. 13. 07:36
 27/42 anonim ***** válasza:
Kérdező,javaslom a válást,és ezt halál komolyan mondom.Sokszor mondják hogy a legjobb az őszinteség,de én is tapasztaltam férfiaknál ha őszinte voltam,azt utána mindig a fejemhez vágták,úgyhogy sok esetben nem is mondok el dolgokat ez miatt.Férjed nem fog változni,ráadásul ez az ügy most jó ürügy neki,hogy mindig beszólogasson.Vagy így éled le az életed,vagy keresel egy normálisat.Attól a baráttól pedig jobb hogy eltávolodtál,mert mindig csak sóvárogtál volna utána,az neked nem tett volna jót.
2018. okt. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Imponál neked ahogy a családjával bánik, anyagilag sikeres, jó apa, hű férj, jó szerető. Ennyit vágsz le a pasiból.

Neki is vannak hibűi, ugyanúgy mint bárkinek, csak te az erényeit nézed és a hibáit nem. Ellenben a férjed hibáit nagyítod az erényeit ignorálod.


Írj egy listát a férjedről, legyen benne az összes erénye és pozitív tulajdonsága.

Egy másik listába pedig írd le részletesen a közös kellemes élményeket.

Naponta olvasd el. Egy hónap alatt mindjárt változni fog a hozzáállásod.

Persze egy kapcsolatot akarni kell megtartani, ha belül eldöntötted hogy tönkrement akkor azokat az információkat fogod keresni amik ezt alátámasztják.

2018. okt. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Már lassan kettő hónapja nem találkoztunk. Látom a férjem erényeit is, mondtam, hogy sok nőnek főnyeremény lenne. Szerinted, ha teljesen hibátlannak látnám, miért nem őt választottam. Attól hogy azt írom le a férjemről ami gondokat okozza, tisztában vagyok az erényei el is.
2018. okt. 13. 09:51
 30/42 anonim ***** válasza:

Egy bejáratott kialakult kapcsolat az érték. Semmiért nem szabad eldobni ha nincsenek extrém javíthatatlan hibák.


Ha eldobod akkor utána számtalan felesleges kort fogsz futni mire megint találsz alkalmas párt magadnak.

2018. okt. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!