Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Levágatnátok a hajatokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levágatnátok a hajatokat a férjetek kedvéért?

Figyelt kérdés

Pár hét múlva 1 éves házasok leszünk a párommal. Nagyon jól megvagyunk és szeretjük egymást. A kapcsolatunkban szinte nincs olyan kérdés vagy probléma amit ne tudnánk megbeszélni. Mindössze az a dilemmám van jelenleg, hogy a párom nagyon szeretné, ha levágatnám még rövidebbre a hajamat. Azt mondja, hogy szerinte nagyon jól állna és sokkal praktikusabb is. Esküvőnk előtt megbeszéltük, hogyha összeházasodtunk, akkor fokozatosan rövidebbre fogom vágatni a hajamat. Én ebbe belementem, mert valami változást mindenképp szerettem volna és a rövid haj is régóta vonz. 1 év alatt már többször vágattam a hajamból és egyre rövidebb lett. Most kb fülig ér, de a férjem szerint még egyszer kéne belőle vágatni olyan jó rövid fazonra. Konkrétan elém tolt egy képet a netről, hogy milyen frizurát szeretne nekem. Ez egy ilyen elég rövid, hátul a tarkónál géppel felnyírt frizura. Felül pár centis, oldalt kicsit rövidebb és hátul jól fel van szedve. A férjem kérése, hogy olyanra vágassam és ott álljak meg. Konkrétan azt mondta, hogy annál hosszabb hajat ne nagyon hordjak.

Ki mit csinálna hasonló helyzetben? Volt már valaki ilyen szituációban mint én?

A válaszokat köszönöm előre is!



2018. aug. 30. 04:55
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
85%

21:

Nekem meg bejön, ha egy férfinak van vállig érő, dús, hullámos haja. A férjem viszont erősen kopaszodik. Mit tanácsolsz? Váljak el, vagy csak csaljam meg?


Általános iskolai tananyag az elsődleges és a másodlagos nemi jellemző. A haj nem az! Ugyanúgy nő mindkét nem esetében, sőt hormonális okból fiatal nő is kopaszodhat. Alapjaraton mindkét nem hosszú, dús hajat hordana a fején, ha nem létezne fodrász.

Ez ilyen balkáni mentalitás, hogy a nő haja hosszú, a férfié maximum 2 centi.

Az ilyen begyöpösödött gondolkodású férfiakat meghagyom másoknak. Nekem olyan kell, akit az érdekel, hogy nekem mi áll jól, milyen hajjal érzem jól magam.

2018. aug. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
85%

Nem.

Nem vágatnám le, nem növeszteném meg, nem festeném be, nem változtatnék frizurát. Csak és kizárólag akkor, ha én akarom. Nincs joga beleszólni.

Fordítva biztos teljesen fel lenne háborodva, hogy hát te mit képzelsz magadról, hogy meg akarod mondani, hogy nézzen ki.

2018. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim válasza:
Igen. Miért is ne, majd visszanő.
2018. aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
55%
Hát olyasmit nem csinál(tat)nék magammal, amit én nem akarok, de meghallgatnám az óhajait. A hajvágás pont egy kényes téma nálam, derékig érőt szeretnék, akkor éreztem magam a legjobban a bőrömben, amikor olyan volt, a lapocka fölé érő meg egyenesen irritál.
2018. aug. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
71%

mit tennék...?

elküldeném az anyjába...aztán elé tolnék egy derékig érő hajat, hogy szeretném ha az övé ilyen lenne....

2018. szept. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
Levágattad aztán? :) Ha jól értettem, nem arról van szó, hogy akaratod ellenére próbálja rád erőltetni a rövid hajat, hanem alapvetően neked is tetszik az ötlet, akkor szerintem nem kérdés. Ha nem úgy sikerül a végeredmény, mint amit elképzeltetek, legfeljebb visszanő.
2018. szept. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
Igen levágattam a hajamat. Majdnem olyan frizurám lett amit a párom szeretett volna. Azért csak majdnem, mert most kb. 5-6cm-es hajam lett. Amúgy igen, én is szerettem volna rövid hajat, viszont ezt a nagyon rövid fazont a párom szerette volna jobban. Én megálltam volna egy picit hosszabb, fésülhető fazonnál, de a páromnak viszont nagyon tetszik a fiúsabb tüsisebb fazon. Kicsit fura még és szoknom kell ezt a rövidet. Kb 2 hét múlva újból megyek a fodrászhoz és akkor már konkrétan az a frizurám lesz amit megbeszéltünk.
2018. szept. 3. 13:28
 28/50 anonim ***** válasza:
Majd mesélj akkor utána, hogy alakult. Tényleg annyi az egész, hogy pár centivel rövidebbre vágatod, mint ahogy magadtól tetted volna, és ezzel milyen nagy örömet tudsz okozni neki :)
2018. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

A fodrászom szerint az általam elképzelt frizura kb 10-15 cm lett volna. (Valakinek már ez is nagyon rövid.) A férjem egy hátul jól felnyírt rövidebb hajat szeretne, mert neki az nagyon tetszik. Erre mondtam én, hogy rendben, de csak fokozatosan vágatom le. Ezért lett most kb az előző hossz felére vágatva.

A fodrászom azt mondta, hogy ha jól fel akarom szedetni hátul, ahhoz felül is rövidebbre kell vágni, hogy arányos legyen. Szóval olyan 3-3,5cm marad felül.

2018. szept. 3. 13:56
 30/50 anonim ***** válasza:
65%

istenem... nagyon gáz vagy.


ilyen szinten behódolni egy pasi kívánságának...

2018. szept. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!