Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Levágatnátok a hajatokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levágatnátok a hajatokat a férjetek kedvéért?

Figyelt kérdés

Pár hét múlva 1 éves házasok leszünk a párommal. Nagyon jól megvagyunk és szeretjük egymást. A kapcsolatunkban szinte nincs olyan kérdés vagy probléma amit ne tudnánk megbeszélni. Mindössze az a dilemmám van jelenleg, hogy a párom nagyon szeretné, ha levágatnám még rövidebbre a hajamat. Azt mondja, hogy szerinte nagyon jól állna és sokkal praktikusabb is. Esküvőnk előtt megbeszéltük, hogyha összeházasodtunk, akkor fokozatosan rövidebbre fogom vágatni a hajamat. Én ebbe belementem, mert valami változást mindenképp szerettem volna és a rövid haj is régóta vonz. 1 év alatt már többször vágattam a hajamból és egyre rövidebb lett. Most kb fülig ér, de a férjem szerint még egyszer kéne belőle vágatni olyan jó rövid fazonra. Konkrétan elém tolt egy képet a netről, hogy milyen frizurát szeretne nekem. Ez egy ilyen elég rövid, hátul a tarkónál géppel felnyírt frizura. Felül pár centis, oldalt kicsit rövidebb és hátul jól fel van szedve. A férjem kérése, hogy olyanra vágassam és ott álljak meg. Konkrétan azt mondta, hogy annál hosszabb hajat ne nagyon hordjak.

Ki mit csinálna hasonló helyzetben? Volt már valaki ilyen szituációban mint én?

A válaszokat köszönöm előre is!



2018. aug. 30. 04:55
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
29%

Akkor vègülis most olyan hajad van mint egy pasinak?


Akkor Pisfike legyen a neved mostantòl...

De kérdezd meg a párod hogy tetszik e neki ez a név...

2018. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
82%
Ami igazán gáz szerintem, az az utolsó két hozzászólás. OK, hogy van, akinek nem tetszik, ha egy nőnek rövid a haja, vagy ha egy férfi azt szereti. Mindenkinek megvan a saját véleménye. De ezért mindjárt belerúgni a másikba... no comment.
2018. szept. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
20%

a férjem mondott egy érdekeset. délután lenn voltunk a kisfiunkkal a játszótéren. hazafelé mondtam a férjnek, hogy de jó, hogy fiunk van, mert a kislányok olyan "befejezetlenül" néznek ki rövid hajjal (még ha azért is rövid, mert még nem nőtt ki nekik).


a férjem azt mondta, hogy ez a felnőtt nőkkel is így van.

2018. szept. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagyunk egyformák (szerencsére). Van, aki szerint a nőknek "kötelező" a hosszú haj; van, aki szerint a rövid haj is lehet nőies; és van, akinek kifejezetten bejön az utóbbi. :)
2018. szept. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
57%
Senki kedvéért sem. Csak saját magamért.
2018. szept. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
Az szerintem még csak beleférhet, ha amúgy is rövid a hajad vagy azt szeretnél, és a férjed arra kér, hogy akkor már legyen még rövidebb, mert az jobban tetszene neki (ahogy a kérdésben is erről van szó). Az már más kategória, ha mondjuk te ragaszkodsz a derékig érő hajadhoz, ő pedig tüsi hajjal szeretne látni, az nyilván nem megy...
2018. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

Ha tetszene a fazon, akkor levágatnám egy próbaként, elvégre úgyis megnő majd (én alapból nem vagyok az ilyen hátul felnyírt fazonok ellen). Ha nem vagyok biztos benne, hogy tetszik, akkor talán egyszer nyáron bevállalnám, de előre megmondanám a férjemnek, hogy ez csak egyszeri alkalom és csak az ő kedvéért, és soha többet ne kérjen tőlem ilyet, ha végül úgy döntök, hogy nem jön be nekem.

Ha egyértelműen nagyon nem tetszik, akkor nem vágatom le. Az egy dolog, hogy az ember persze szívesen jár a másik kedvében, akit szeret, de ő is értse meg, hogy én is szeretnék lelki nyugalommal a tükörbe nézni, meg az emberek között járkálni, és az nem fog menni, ha utálom, ahogy kinéz a fejem/hajam.


Amúgy nekem rövid hajam van, és éppen ellenkezőleg, a növesztésre tettem erőfeszítéseket, elsősorban a férjem kedvéért. Mivel sajnos vannak hajproblémáim, végül maradt a rövid frizura, de nem olyan extrém rövid azért.

2018. szept. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

Nálunk is pont ugyan ez a szitu van épp.

10 éve vagyunk együtt. Mikor megismerkedtünk rövid tüsi hajam volt. Így tetszettem meg neki. Idővel megnövesztettem mert elég sportosan, kényelmesen öltözködő nő vagyok és ékszereket sem hordok. Így sokszor fiúnak néztek messziről. Ráadásul göndör is így ha rövid, mindig formázni kell különben olyan "nyugdíjas néni" frizura beütése van. Most hogy hosszabb (lapockáig ér) alig kell vele foglalkoznom.

Párom viszont hiányolja a rövid hajam. Gondolkoztam rajta, hogy kedvezek neki, de nem visz rá a lélek.

Szóval a válasz a kérdésedre: Nem

2018. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
73%
szükség van az (utólagos) megerősítésre, azért emelted ki a kérdést?
2018. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
58%
Eleve nem mennék hozzá olyanhoz, akinek ilyen fétise van. Nem a férjed kéreget itt gyakorin használt óvszereket mindenkitől amúgy? Nem vágatnék rövid hajat senki kedvéért (csak ha nekem tetszene), pláne nem lennék más csicskája, mint te, kérdező. Szuper kapcsolat lehet, ahhoz hogy elvegyen, meg kellett ígérned, hogy levágatod a hajad esküvő után, besz.rás... :D
2018. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!