Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Levágatnátok a hajatokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levágatnátok a hajatokat a férjetek kedvéért?

Figyelt kérdés

Pár hét múlva 1 éves házasok leszünk a párommal. Nagyon jól megvagyunk és szeretjük egymást. A kapcsolatunkban szinte nincs olyan kérdés vagy probléma amit ne tudnánk megbeszélni. Mindössze az a dilemmám van jelenleg, hogy a párom nagyon szeretné, ha levágatnám még rövidebbre a hajamat. Azt mondja, hogy szerinte nagyon jól állna és sokkal praktikusabb is. Esküvőnk előtt megbeszéltük, hogyha összeházasodtunk, akkor fokozatosan rövidebbre fogom vágatni a hajamat. Én ebbe belementem, mert valami változást mindenképp szerettem volna és a rövid haj is régóta vonz. 1 év alatt már többször vágattam a hajamból és egyre rövidebb lett. Most kb fülig ér, de a férjem szerint még egyszer kéne belőle vágatni olyan jó rövid fazonra. Konkrétan elém tolt egy képet a netről, hogy milyen frizurát szeretne nekem. Ez egy ilyen elég rövid, hátul a tarkónál géppel felnyírt frizura. Felül pár centis, oldalt kicsit rövidebb és hátul jól fel van szedve. A férjem kérése, hogy olyanra vágassam és ott álljak meg. Konkrétan azt mondta, hogy annál hosszabb hajat ne nagyon hordjak.

Ki mit csinálna hasonló helyzetben? Volt már valaki ilyen szituációban mint én?

A válaszokat köszönöm előre is!



2018. aug. 30. 04:55
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Egy válóperes ügyvéd hamarosan nagyon boldog lesz. :)
2018. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim válasza:
52%

Kicsit olyan mintha az én helyzetemet írtad volna le. Az én párom is imádja a rövid hajat és igen, én miatta vágattam le a hosszú barna hajamat teljesen fiús rövidre. Most nyár elején pedig kipróbáltam az extra rövid 3cm-es hajat. Nem bántam meg, a páromnak nagyon tetszett és jól nézett ki. Azóta visszanőtt és most kb a duplája. Jövőhéten viszont ismét megyek a fodrászhoz és a legutóbbinál is rövidebb lesz. Nem vagyok hiú magamra és önbizalmam is van és nem igazán érdekel a hajhossz. Neki ez volt a kérése, mert szerinte egyrészt nekem jól áll, másrészt pedig imádja a rövid hajat. Nekem is tetszik, neki is tetszik, boldogok vagyunk így, akkor mi a goind??? Nem is értem azokat a hozzászólásokat akik ezt a feltétel nélküli egyenjogúságot hangoztatják.! Szerintem ha valaki annyira egyenjogú akar lenni, akkor nem kell párkapcsolatban/házasságban élni.

Neked pedig azt üzenem kérdező, hogy igenis vágasd le a hajad olyanra amilyenre csak akarod vagy a párod akarja. Meg lehet beszélni mindent! Szerintem érdemes kipróbálnod egy extra rövid, esetleg géppel vágott frizurát is ha igazán rövidet akarsz. hajrá! :)

Üdv, Eszter (31)

2018. szept. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

"Szerintem ha valaki annyira egyenjogú akar lenni, akkor nem kell párkapcsolatban/házasságban élni."

Hogy tessék?

2018. szept. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
40: mégis mi köze lenne a rövid haj fétisnek a használt óvszerekhez?
2018. szept. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
44%
42: a jó kapcsolat igenis egyenjogú. Szerintem az egyenjogúságba is belefér, hogy mondjuk egy hajvágatással örömet szerezz neki, ha ez a kívánsága - elvégre neki szeretnél tetszeni elsősorban. Kivéve ha ezt már tényleg olyan rád kényszerített dolognak érzed, amitől rosszul érzed magad - az nem fog működni hosszú távon.
2018. szept. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim válasza:

Egyet értek az előttem szólóval.

A belekényszerítés az egészen más.

Én azért vágattam le a hajamat ilyen rövidre, mert kedvezni akartam a páromnak. Amúgy sem ragaszkodtam a hosszú hajhoz. Nyilván teljesen kopasz sosem lennék, de a párom szeretné, ha kipróbálnám a nagyon tüsi kb. 2-3cm-es fazont is.

2018. szept. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

"elvégre neki szeretnél tetszeni elsősorban"


nem. magamnak.

2018. szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

"Szerintem ha valaki annyira egyenjogú akar lenni, akkor nem kell párkapcsolatban/házasságban élni."


atyaég.

2018. szept. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer levágatnám, mert visszanő a haj. De ha nem tetszik, akkor nincs az az isten, hogy ne növesszem vissza, csak azért, mert neki lett egy ilyen heppje. Nem úgy ismert meg, hogy ilyen rövid lett volna a hajam, szóval ha azért kiakad, mert utána visszanövesztem, hát mindenképp elbeszélgetnék vele a kapcsolatunk jövőjéről.
2019. jan. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Nem baj ,hogy levágattad. Én is a barátnőm kérésére lövettem fülbevalókat. Kárpótol ,hogy neki nagyon tetszik és én is megszoktam már. Az jó ha egymás kívánságait teljesítitek.
2019. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!