Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom gyereket akar de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom gyereket akar de én nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom 24 éves én most leszek 31. Ő minden áron gyereket akarna méghozzá tőlem. Pedig nagyon jól tudja hogy èn nem akarok nem vágyom az anyaságra. Sokszor amikor szeretkezünk direkt nem veszi ki és van amikor én is hagyom neki. Máskor meg időben kiszáll. Mikor milyen a hangulata. A mi kapcsolatunk amugy is nagyon zavaros. Már egyszer szakítottunk de más problémák miatt. Nem merek belevágni a gyerek témába mert mi van akkor ha én járok pórul. Elvégre nekem kell megszülni a gyereket foglalkozni vele stb. Ettől nagyon félek rettegek. A párom is nagyon jól tudja hogy nem akarok gyereket de ahogy látom nem adja fel. Nem tudom miért akarja ennyire ezt a gyerek dolgot. Hiszen még ő is gyerek ha úgy vesszük. Azt mondta egy gyerekkel örökre magamhoz tudnám láncolni abban biztos lehetek hogy akkor sose hagyna már el. Meg hogy ha nem szeretne engem akkor gyereket se akarna tőlem. Hát nem tudom mit higgyek és azt sem hogy mit tegyek. Nem merek belevágni egy gyerek nagy felelősséggel jár. Ti mit gondoltok erről?
2018. okt. 24. 07:46
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:
10 es most először tettem fel ilyen kérdést amit küldtél azt nem én tettem fel. Nemrég regisztráltam csak az oldalra. De látom már itt is csak a beszolásokat kapom mikor senki nem tud igazán semmit erről a dologról. Pont ezért nem is állok le senkivel se vitázni. Amúgy megy 31 évesen tudom hogy kell védekezni annyira nem vagyok már kislány. Eddig se estem teherbe mert megszakításos közösüléssel csináltuk és a párom mindig ügyes volt. Most itt nem is a védekezésen van a hangsúly hanem azon hogy ő már nagyon akarna gyereket én meg félek tőle. Abban is biztos vagyok hogy ő jó apuka lenne de viszont még szinte ő is gyerek.
2018. okt. 24. 09:22
 12/51 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem veszi ki mindig, akkor tényleg nagyon ügyes a párod...

Szerinted hogy készül a gyerek? Úgy, hogy nem veszi ki a pasi. Igen, ha egyszer van ilyen, akkor is lehet belőle gyerek.

2018. okt. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
Állítás szerint már többször is volt olyan hogy nem szállt ki csak nekem azt mondta hogy nem sikerült neki elmennie. Mégse lettem terhes tőle. Lehet nekem nehezen jön össze. Mert bajom nincs voltam már nőgyógyásznál és azt mondta nagyon szép belül mindenem. A méhem se látszik nagyon a petefészkek is szépek egyszóval velem baj nincs.
2018. okt. 24. 09:49
 14/51 anonim ***** válasza:
100%

Dicséretet vártál? Buksi simit?

Ügyes vagy. Azt se tudod, hogy mit akarsz, csak sodródsz az eseményekkel, véled minden csak úgy megtörténik, a saját életedre nem vagy hatással. Addig fogsz tipródni, amíg teherbe nem esel.

Utána jön a szokásos forgatókönyv.

A párod kifordul magából, agresszív lesz, bunkó, tojik rád, a gyerekkel nem foglalkozik. Szenvedsz, de kilépni nem tudsz, mert ugye ott a gyerek, egyedül nem állsz meg a lábadon. Barátok nincsenek, szülők messze, nincs kihez fordulni. Brühühü, most mi lesz.


Sok sikert! Igazàn ritka okos vagy, hogy 31 évesen ennyi eszed van.

2018. okt. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
87%
Csak egy-két kérdés: miért szakítottatok? Ki szakított? Ki akart békülni? Azóta mi változott? Mióta vagytok együtt? El tudsz tartani egy gyereket? Miért "zavaros" a kapcsolatod? Szerinted mennyire szeret, aki akaratod ellenére teherbe ejt? Szerinted az, hogy gyereket akar, ugyanaz mint az, hogy egy gyerekkel akar magához kötni? Milyen közös jövőt tervezel olyannal, aki akar gyereket, mikor te nem akarsz? Mit fogsz csinálni, ha egyedül maradsz a gyerekkel?
2018. okt. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
Na jól van hagyjuk az egészet nem vagyok erre a bunkóskodásra kíváncsi. Az a baj egyesek nagyon sokat képzelnek magukról de egyikötők sincs az én helyembe. Amúgy meg ha terhes lennék akkor felnevelném a párom úgysem hagyna magamra mert minden vágya egy kisbaba. Biztos nagyon szeretné. Hiszen mondta is. De ettől függetlenül elmegyek nőgyógyászhoz és iratok vele fogamzásgátlót. A párom úgysem tudja meg. Amugy is az én döntésem hogy szülök e neki vagy sem.
2018. okt. 24. 09:59
 17/51 A kérdező kommentje:
15 ös nem kötöm senki orrára a kapcsolatom részleteit. Sok mindent lehetne mesélni. De összességében már 8 hónapja vagyunk együtt azóta ismerem őt. Egyben biztos vagyok ha terhes lennék ő nem hagyna magamra soha hiszen minden vágya egy gyerek és azt mondta hogy csak tőlem szeretne. Szerintem ez jelent valamit. Nem lehet véletlen. Mert egy pasi szerintem csak olyan nőtől akar gyereket akivel komolyan tervez. De lehet én látom ezt rosszul.
2018. okt. 24. 10:03
 18/51 anonim ***** válasza:
100%

#16

Én kérek elnézést, hogy nem vagyok a helyedben. Igazán szégyellem, hogy ha nem akarok gyereket, akkor védekezek, nem vergődök xar kapcsolatban, és tovább làtok a fa.. izé. pi.. ízé... orromnál.

2018. okt. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
100%

Aztaaa... 8 hónapja tart?! 😱🤪🤦‍♀️ És ennyi idő alatt sikerült már szakítani is?

Akkor ez tényleg egy komoly, stabil kapcsolat, ahol kiismertétek egymást, és jól átgondolt döntés lesz a gyerekvállalás, hogy magadhoz láncold.

Sok boldogságot!

2018. okt. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:
Én nem láncolok senkit magamhoz főleg egy gyerekkel. Inkább ő az aki magához akar láncolni a gyerekkel. Én nem így fogok pasit magamnak hogy gyereket csináltatok vele.
2018. okt. 24. 10:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!