Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom gyereket akar de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom gyereket akar de én nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom 24 éves én most leszek 31. Ő minden áron gyereket akarna méghozzá tőlem. Pedig nagyon jól tudja hogy èn nem akarok nem vágyom az anyaságra. Sokszor amikor szeretkezünk direkt nem veszi ki és van amikor én is hagyom neki. Máskor meg időben kiszáll. Mikor milyen a hangulata. A mi kapcsolatunk amugy is nagyon zavaros. Már egyszer szakítottunk de más problémák miatt. Nem merek belevágni a gyerek témába mert mi van akkor ha én járok pórul. Elvégre nekem kell megszülni a gyereket foglalkozni vele stb. Ettől nagyon félek rettegek. A párom is nagyon jól tudja hogy nem akarok gyereket de ahogy látom nem adja fel. Nem tudom miért akarja ennyire ezt a gyerek dolgot. Hiszen még ő is gyerek ha úgy vesszük. Azt mondta egy gyerekkel örökre magamhoz tudnám láncolni abban biztos lehetek hogy akkor sose hagyna már el. Meg hogy ha nem szeretne engem akkor gyereket se akarna tőlem. Hát nem tudom mit higgyek és azt sem hogy mit tegyek. Nem merek belevágni egy gyerek nagy felelősséggel jár. Ti mit gondoltok erről?
2018. okt. 24. 07:46
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%

Nincs logika, farokvakság van. Annyira reszket, hogy el ne hagyja a pasija, hogy inkább hagyja magát televerni. Fél, hogy ha gumit húzat vele, akkor keres mást a kanja, akibe gumi nélkül lehet beleüríteni.

Ennyi a történet.

2018. okt. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
100%

"A páromtól meg főként azért nem szeretnék gyereket mert iszik és néha nem is keveset."


És miért vagy együtt egy ilyen emberrel? Nem lenne jobb egy olyan kapcsolatban lenni, amiben te is boldog vagy?

2018. okt. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
31 es azt a de okos vagy te mindent ennyire jól tudsz. Nem vagyok én annyira eldobható nő hogy ne találhatnék más pasit.
2018. okt. 24. 11:09
 34/51 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok én annyira eldobható nő hogy ne találhatnék más pasit."

Akkor mégis miért vagy együtt egy piással?

2018. okt. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%
Egyre butábbnak tűnsz minden egyes kommenteddel.
2018. okt. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
Sajnos az a baj hogy a mai világba normális rendes pasit nem igazán találni. Olyat meg ugysem fogok kapni aki nem is iszik nem is dohányzik. Valamelyiket úgyis űzi a kettő közül. Én szerencsére nem is dohányzom és nem is iszom mert utálom mind a kettőt.
2018. okt. 24. 11:17
 37/51 A kérdező kommentje:
Na jol van hagyjuk is a kérdést amit feltettem már kiveséztük szerintem alaposan. Kösz a kommenteket mindenkitől meg a sértegetéseket is sziasztok.
2018. okt. 24. 11:19
 38/51 anonim ***** válasza:
81%

Akkor szülj gyereket egy alkoholistának, hisz ennél normálisabb pasit úgyse fogsz összekaparni, csak egy másik selejtet.

Aztán 33 évesen gyerekkel meg meg is oldódik a probléma, mert a kutyának se fogsz kelleni.

Hajrá!

2018. okt. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%

Édes Istenem!

Annak az egynek örülök, hogy azt irod nem akarsz gyereket soha! Ezen ne is változtass, a te és a megnemlevő gyerek érdekében is.

De könyörgöm, ha nem akarsz, akkor védekezz! És olyan pasit keress, aki szintén nem akar és nem fog kijátszani ilyen alpári módon, hogy a tudtod nélkül beléd élvez! Ez rohadtul nagy felelőtlenség! Inkább előzd meg, mintsem megkelljen majd ölnöd!!!

2018. okt. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:
Megölni biztos nem ölném ahhoz nem lenne szivem de megelőzöm a bajt.
2018. okt. 24. 11:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!